مقالات

انگشتر شرف الشمس درکدام دست باید باشد؟

انگشتر شرف الشمس درکدام دست - جواهری رضوی

یکی از مساعلی که بسیار ذهن هر کاربری رو درگیر میکند این است که انگشتر شرف الشمس در کدام دست؟بدین منظور که اگر از انگشتر شرف استفاده می کنیم باید در کدام دست قرار بدهیم.در این مقاله به طور کامل دراینباره ضحبت خوام کرد.

انگشتر شرف الشمس یکی از قدیمی‌ترین و زیباترین انگشترهایی است که در تاریخ شناخته شده است. انگشتر شرف الشمس به دلیل طراحی زیبا و استفاده از مواد گرانبها، از قدیم‌الایام تا به امروز مورد توجه و تمایل بسیاری از افراد قرار گرفته است.

این انگشتر به عنوان یک جواهر با ارزش به شمار می‌رود و گاهی به عنوان یک اثر هنری نیز تلقی می‌شود. افرادی که از این انگشتر استفاده می‌کنند، به طور ذهنی و احساسی به خورشید و نور آن مرتبط می‌شوند و این انگشتر به آنها احساس قدرت و شرف را می‌دهد.

علاوه بر این ها به همراه داشتن شرف الشمس بسیار خواص دارد و در زندگی کمک رسان خیلی از مصرف کنندگان بوده استوبه همین دلیل خرید شرف الشمس برای مسلمانان از ارکان اصلی می باشد.

خواص انگشتر شرف الشمس

قرارگیری انگشتر شرف الشمس درکدام دست - جواهری رضوی

انگشتر شرف الشمس در کدام دست باشد یکی از سوالات پرتکرار شما می باشد.برای بهره بردن از این خواصی که این قسمت به شما میگویم توصیه شده است که در دست راست قرار بگیرد.انگشتر شرف الشمس یکی از انگشترهای محبوب و قدرتمند است که در سنت های مختلف و در سراسر جهان استفاده می شود.  سنگ شرف الشمس به عنوان یک سنگ قیمتی شناخته شده است و خواص زیادی دارد.

یکی از مهم ترین خواص انگشتر شرف الشمس افزایش انرژی و خلاقیت است. این سنگ معتقد است که انرژی مثبت خورشید را درون انسان تقویت می کند و به او کمک می کند تا ایده ها و خلاقیت خود را بهبود بخشد.

به همین دلیل، انگشتر شرف الشمس معمولا توسط هنرمندان، نویسندگان و هر کسی که به دنبال الهام و خلاقیت است استفاده می شود. علاوه بر این، انگشتر شرف الشمس همچنین باعث می شود تا انسان با اعتماد به نفس بیشتری به خود و استعدادهای خود بنگرد.

در معابد و فرهنگ های قدیمی، انگشتر شرف الشمس به عنوان یک سنگ مقدس شناخته می شد و به منظور جلب انرژی خورشیدی و بهبود سلامتی استفاده می شد.

در طول تاریخ، انگشتر شرف الشمس به عنوان یک نماد قدرت و افتخار شناخته شده است و افرادی که آن را می پوشند، احساس قدرت و اعتماد به نفس بیشتری می کنند. این سنگ همچنین به عنوان سنگ تولید کننده آرامش و تعادل درونی شناخته شده است و می تواند به کسانی که با استرس و اضطراب مبارزه می کنند کمک کند.

انگشتر شرف الشمس در کدام دست باشد بهتر است ؟

انگشتر شرف الشمس در کدام دست؟انگشتر شرف الشمس یک نماد قدرت و اهمیت است و به عنوان یک جواهر زیبا و گرانبها مورد توجه بسیاری از افراد قرار می‌گیرد. اما برخی معتقدند که مهم نیست این انگشتر در کدام دست قرار گیرد و تنها مهم این است که آن را به درستی و با ذوق بپوشید.

آنها معتقدند که انگشتر شرف الشمس در هر دستی قرار گرفته باشد، باز هم جلب توجه و احترام می‌کند و به شما ظرفیت قدرت و رهبری می‌بخشد. این نظریه معتقد است که در نهایت مهم‌تر از موقعیت جسمی است که انگشتر در آن قرار می‌گیرد، تا اینکه شخص آن را به چه طرزی به خوبی بپوشاند و با اعتماد به نفس آن را به نمایش بگذارد.

اما دیدگاه دیگری وجود دارد که بر این باور است که موقعیت دستی که انگشتر شرف الشمس در آن قرار دارد، می‌تواند تأثیری عمده در جذب انرژی و قدرت آن داشته باشد. برخی معتقدند که انگشتان دست راهبردهای مختلفی را به ما ارائه می‌دهند و هر انگشت دست نقش ویژه‌ای در جذب انرژی دارد.

بر این اساس، برخی معتقدند که انگشتر شرف الشمس باید در دست راست قرار گیرد. آنها باور دارند که این موقعیت دستی قدرت و انرژی مثبت را به شما منتقل می‌کند و شما را در رسیدن به اهدف‌تان قوی‌تر می‌کند.

این دیدگاه بر این اعتقاد استوار است که هر دست دارای انرژی‌های مختلفی است و قرار دادن انگشتر شرف الشمس در دست راست، این انرژی‌ها را به صورت مثبت تقویت می‌کند.پس این که انگشتر شرف الشمس در کدام دست باید باشد را به طور کامل دانستید.

خواص انگشتر شرف الشمس در احادیث

انگشتر شرف الشمس درکدام دست باشد؟ - جواهری رضوی

پس متوجه شدیم که انگشتر شرف الشمس در کدام دست باید باشد.توصیه شده است که در دست راست قرار گیرد اما با توجه به توضیحات میتوان در هر دستی قرار داد.انگشتر شرف الشمس یکی از انگشترهای محبوب و مورد توجه در بین مردم است. در احادیث اسلامی نیز از این انگشتر و خواص ویژه‌ای که دارد، یاد شده است. به گفته پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم)، این انگشتر برای محافظت از نفرین و سحر و جادو استفاده می‌شود.

این انگشتر به عنوان یک تالیسمان قوی در برابر نفرین و جادو محسوب می‌شود و می‌تواند فرد را در برابر این موارد محافظت کند. همچنین، این انگشتر به طور کلی برای جلب خوشبختی و برکت در زندگی استفاده می‌شود و می‌تواند به افراد کمک کند تا موفقیت و روزآمدی بیشتری در زندگی خود داشته باشند.

علاوه بر این، انگشتر شرف الشمس در احادیث به عنوان یکی از نیکی‌های عملیاتی معرفی می‌شود. پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) می‌فرمایند: “هر کسی که در هر روز ۱۰۰ مرتبه «بسم الله الرحمن الرحیم» بخواند، در آخرت به ملکوت الهی رسیده و به حضرت خدا دست گرفته باشد و هیچ چیز در این دنیا و آخرت برایش ممنوع نشود جز آنچه خود او نمی‌خواهد.”

در نتیجه، انگشتر شرف الشمس به عنوان یک سنگ قیمتی با خواص خاص و تاثیرگذار در احادیث اسلامی شناخته می‌شود. این انگشتر می‌تواند به افراد کمک کند تا از نفرین و جادو محافظت کنند و برای جلب خوشبختی و برکت در زندگی استفاده شود.

همچنین، استمرار در خواندن بسم الله الرحمن الرحیم می‌تواند به فرد کمک کند تا به مقام الهی برسد و در دنیا و آخرت به تمام آرزوهای خود دست یابد.

 

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه هشت ضلعی یا رقیه(س)

1,350,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس رقیه (س) به صورت عمیق توسط استاد اکرمی✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح قدرت علی(ع)

قیمت اصلی 1,240,000 تومان بود.قیمت فعلی 930,000 تومان است.
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل امکان پذیر است.✔ حکاکی نام مقدس علی (ع) به صورت عمیق توسط استاد اکرمی✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح رهبری یا ابوالفضل

975,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس یا ابوالفضل✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح قدرت آیت الکرسی

965,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر آیت الکرسی✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح نعمت حسبی الله

935,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر حسبی الله✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح رهبری یا مهدی

985,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس یا مهدی✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح رهبری مشبک بسم الله الرحمن الرحیم

795,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر بسم الله الرحمن الرحیم✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح رهبری حسبی الله

980,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر حسبی الله✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح نیزه با حکاکی یا علی

955,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس علی (ع)✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح نیزه علی

960,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس علی (ع)✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح شاپرک حسبی الله

945,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر حسبی الله✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه آیت الکرسی و حرز صغیر

قیمت اصلی 1,150,000 تومان بود.قیمت فعلی 950,000 تومان است.
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر دور نگین آبت الکرسی و وسط نگین حرز صغیر امام جواد (ع)✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

از دیگر خواص انگشتر شرف الشمس

پس این مهم است که برای بهره بردن از خواص شرف الشمس ، انگشتر شرف الشمس در کدام دست باشد.انگشتر شرف الشمس یک نوع سنگ قیمتی است که به عنوان یک جواهر طبیعی و منحصر به فرد شناخته می شود. این سنگ قیمتی از دوران باستان مورد استفاده قرار می گرفته است و در بسیاری از فرهنگ ها و اعتقادات مذهبی مورد توجه و احترام قرار می گیرد.

انگشتر شرف الشمس به عنوان نمادی از قدرت، شجاعت و ثروت معروف است و دارای خواص متعددی است که برای صاحبانش مفید است.

این سنگ قیمتی معتقد است که توانایی های ماورایی را تقویت کرده و انرژی مثبت را به فرد می دهد. همچنین، انگشتر شرف الشمس باعث می شود تا تمرکز و تمام توان ذهنی فرد به حداکثر برسد و تصمیمات بهتری بگیرد.

علاوه بر این، انگشتر شرف الشمس باعث می شود تا فرد بهتر بتواند با استرس و اضطراب روزانه کنار بیاید. این سنگ قیمتی معتقد است که توانایی های طبیعی بدن را بهبود می بخشد و به بهبود سلامتی فرد کمک می کند.

همچنین، انگشتر شرف الشمس معتقد است که می تواند از انرژی های منفی محیط تاثیر بگیرد و به فرد کمک کند تا بهتر با محیط پیرامون خود ارتباط برقرار کند. در نتیجه، صاحبان انگشتر شرف الشمس از مزایایی مانند افزایش اعتماد به نفس، بهبود روابط شخصی و بهبود کیفیت زندگی برخوردار می شوند.

انگشتر شرف الشمس در کدام دست باشد

انگشتر شرف الشمس درکدام دست باید قرار بگیرد؟ - جواهری رضوی

انگشتر شرف الشمس یکی از نمادهای مهم و قدیمی در فرهنگ های مختلف است. این انگشتر را بسیاری از افراد به عنوان یک جواهری ارزشمند و قیمتی می‌شناسند و برای خود به عنوان یک نماد ارزشمند  می‌خرند. اما یکی از سوالاتی که برخی ممکن است داشته باشند این است که انگشتر شرف الشمس در کدام دست بهتر است قرار بگیرد.

در اعتقادات مردم برخی کشورها، انگشتر شرف الشمس باید در دست راست قرار بگیرد. دلیل این اعتقاد به ریشه در اعتقادات دینی و فرهنگی برخی مردمان است.

برخی از افراد معتقدند که دست راست نماد قدرت و شرف است و بنابراین قرار داشتن انگشتر شرف الشمس در دست راست نشانه شرف و مقام بالا است. همچنین، در برخی مناسبات و مراسم دینی، انگشتر شرف الشمس در دست راست قرار می‌گیرد و به عنوان نمادی از پاکی و بزرگواری استفاده می‌شود.

اما در برخی فرهنگ ها و اعتقادات، انگشتر شرف الشمس در دست چپ قرار می‌گیرد. برخی افراد معتقدند که دست چپ نماد حکمرانی و قدرت است و بنابراین قرار داشتن انگشتر شرف الشمس در دست چپ نشانه ای از شرف و قدرت است.

در برخی دیگر از اعتقادات مردم، انگشتر شرف الشمس در دست چپ قرار می‌گیرد به خاطر اینکه دست چپ برای برخی افراد نماد جذابیت و زیبایی است و به همین دلیل انگشتر شرف الشمس در دست چپ قرار می‌گیرد تا زیبایی و جذابیت را بیشتر کند.

به طور کلی، قرار دادن انگشتر شرف الشمس در کدام دست به عوامل فرهنگی، دینی و شخصیتی هر فرد بستگی دارد. هرچند که هیچ قانونی در این زمینه وجود ندارد و هر فرد می‌تواند انگشتر شرف الشمس را در دستی که بهتر می‌داند بگذارد .پس دیگر هیچ ابهامی در این که انگشتر شرف الشمس در کدام دست باشد نباید داشته باشید.

 انگشتر شرف الشمس در دست

قرارگیری انگشتر شرف الشمس درکدام دست می باشد؟ - جواهری رضوی

انگشتر شرف الشمس یکی از جواهرات زیبا و باارزش است که در گذشته برای نشان دادن قدرت و شهرت استفاده میشده است. این انگشتر به دلیل طراحی منحصر به فرد و فوق العاده اش بسیار محبوب بوده و در دست راست قرار میگیرد.

علاوه بر این، انگشتر شرف الشمس در دست راست افراد را بهترین شکل ممکن با انرژی های مثبت هماهنگ می‌کند. این انگشتر به عنوان یک سنگ تعادل‌دهنده شناخته می‌شود و توانایی بالقوه‌ای برای تعادل و هماهنگی انرژیهای مختلف در بدن و ذهن را داراست.

همچنین، انگشتر شرف الشمس در دست راست به عنوان یک سنگ سپری محافظتی عمل می‌کند و از انرژیهای منفی و طاقت فرسا دور می‌کند. این انگشتر همچنین می‌تواند به فرد کمک کند تا با اضطراب و استرس روزمره بهتر مقابله کند و به شادابی و آرامش دست یابد. به طور کلی، انگشتر شرف الشمس در دست راست می‌تواند به فرد کمک کند تا در مواجهه با چالش‌ها و مشکلات روزمره قدرت و اطمینان خود را حفظ کند.

کلام پایانی:

در این مقاله سعی شد تا به طور کامل درباره اینکه انگشتر شرف الشمس در کدام دست باشد صحبت کردم.نتیجه این بود که بهتر است این انگشتر در دست راست قرار بگیرد.ولی باز هم قانونی دراینباره وجود نخواهد داشت.به هرحال این به شما بستگی خواهد داشت که انگشتر شرف الشمس را در کدام دست قرار بدهید.این را بدانید که این مساعل به راحتی حل می شوند.چیزی که مهم می باشد خواص بی پایان این گوهر الهی خواهد بود.شما عزیزان با خرید شرف الشمس میتوانید به یک زندگی پر روزی دست پیدا کنید و مشکلاتتان را به وسیله شرف الشمس حل و فصل کنید.این خواص واقعی هستند.فقط باید به آن اعتقاد قلبی داشته باشید.

حال شاید این سوال برای شما پیش بیاید که انگشتر شرف الشمس را چگونه باشد تهیه کنیم.فروشگاه های اینترنتی زیادی در این زمینه قعالیت دارند که میتوانید از انها تهیه کنید.نکته ای که و جود دارد این است که باید دقت کنید سایتی که از آن قصد خرید کردن را دارید ، دارای نماد اطمینان باشد.این یعنی آن سایت قابل اطمینان می باشد.فروشگاه اینترنتی جواهری رضوی هم یکی از این فروشگاه ها هست که دارای نماد اطمینان خواهد بود.درضمن تمام محصولات در این فروشگاه دارای 60 روز ضمانت اصالت کالا خواهند بود.میتوانید به آدرس روبرو مراجعه کنید و در قسمت محصولات شرف الشمس ، مدل های این محصولات را مشاهده کنید.javaheryrazavi.com

درضمن بسیار توصیه شده است که در کنار شرف الشمس میتوانید به خرید حرز امام جواد از مشهد و همینطور خرید حدید صینی بپردازید.این دو گوهر آسمانی نیز در کنار شرف میتوانند بسیار در زندگی کمک رسان شما باشند.موفق باشید.

مطالب مرتبط:

قوانین انگشتر شرف الشمس چیست؟

مضرات سنگ شرف الشمس به طور کامل

نماز حرز امام جواد علیه السلام برای ثروتمند شدن

سنگ حدید صینی چیست؟

این مقاله د رتاریخ 3 مهر سال 1402 و معادل 25 سپتامبر 2023 تنظیم شده است.

محصولات مرتبط

نماز نیابتی حرز امام جواد علیه السلام توسط خدام امام رضا علیه السلام

150,000 تومان
✔ نماز حرز امام جواد علیه السلام توسط خدام امام رضا علیه السلام خوانده می شود.✔ نام خودتون و نام مادرتون رو شناسنامه ای در قسمت مشخص شده بنویسید.✔ نماز شما بلافاصله بعد از ثبت خوانده خواهد شد.✔ برای پیگیری نماز هم میتوانید با شماره تلفن 09154122570 تماس بگیرید و یا در همه پیام رسان های ایرانی و بین المللی میتوانید پیام ارسال کنید.

حرز امام جواد علیه السلام روی پوست آهو به همراه گردنبند چرم طبیعی گرد

قیمت اصلی 205,000 تومان بود.قیمت فعلی 185,000 تومان است.

این مدل رنگبندی های مختلفی دارد و به صورت رندوم یک رنگ برای شما ارسال می شود.

✔ دعای حرز امام جواد علیه السلام نوشته شده روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ گردنبند چرم باکیفیت✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت بروز شده می باشد.کدکالا 0008

پک کامل حرز امام جواد(ع) روی پوست آهو به همراه قاب نقره و بازوبند یا گردنبند تمام چرم طبیعی

قیمت اصلی 490,000 تومان بود.قیمت فعلی 450,000 تومان است.
✔ دعای حرز امام جواد علیه السلام نوشته روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ قاب نقره 925 عیار بین المللی✔ گردنبند چرمی باکیفیت✔ بازوبند چرمی با کیفیت✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنشما عزیزان میتوانید از قسمت انتخاب بازوبند ، به انتخاب خودتون یکی از انواع بازوبند ها یا گردبند ها را انتخاب کنید.قیمت بروز شده می باشد.کدکالا 0003

حرز امام جواد علیه السلام روی پوست آهو به همراه گردنبند چرم طبیعی

قیمت اصلی 210,000 تومان بود.قیمت فعلی 190,000 تومان است.

شما عزیزان میتوانید به انتخاب خود یک مدل گردنبند را انتخاب کنید.

✔ دعای حرز امام جواد علیه السلام نوشته روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ گردنبند چرم باکیفیت✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت بروز شده می باشد.کدکالا 0006

حرز امام جواد علیه السلام نوشته شده روی پوست آهو به صورت تک

150,000 تومان
✔ دعای حرز امام جواد (ع) روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ تمامی آداب نوشتن حرز امام جواد علیه السلام رعایت می شود✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت بروز شده می باشد.کدکالا 0009

تسبیح سنگ طبیعی 101 دانه عقیق زرد شرف الشمس

385,000 تومان
✔ تسبیح سنگ طبیعی عقیق زرد (شرف الشمس)✔ تعداد مهره ها 101 دانه✔ اندازه مهره ها 6 میلی متر✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

حرز امام جواد علیه السلام روی پوست آهو به همراه بازوبند تمام چرم طبیعی

قیمت اصلی 215,000 تومان بود.قیمت فعلی 195,000 تومان است.
✔ دعای حرز امام جواد (ع) روی پوست اهو به صورت دست نویس✔ بازوبند چرم طبیعی و با کیفیت✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کن✔ در قسمت انتخاب بازوبند میتوانید مدل های مختلف بازوبند را به انتخاب خودتون سفارش بدهید.قیمت ها بروز شده می باشند.کد کالا 0005

انگشتر طرح رهبری اشکی با نگین عقیق زرد و حکاکی شرف الشمس

950,000 تومان1,650,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ عقیق یمنی و یا خراسانی بودن نگین را شما در کادر مشخص شده انتخاب می کنید.✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل امکان پذیر است.✔ آبکاری رادیوم✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

حلقه عقیق زرد شرف الشمس

250,000 تومان
✔ حلقه عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل امکان پذیر است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر شرف الشمس مردانه نقره طرح رهبری

970,000 تومان1,670,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ عقیق یمنی و یا خراسانی بودن نگین را شما در کادر مشخص شده انتخاب می کنید.✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل امکان پذیر است.✔ آبکاری رادیوم✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

تسبیح سنگ طبیعی 101 دانه عقیق ام البنین 8 میل

475,000 تومان
✔ تسبیح سنگ طبیعی عقیق ام البنین✔ تعداد مهره ها 101 دانه✔ اندازه مهره ها 8 میلی متر✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه یا علی

1,080,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل امکان پذیر است.✔ آبکاری رادیوم✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *