مقالات

تاثیر حرز امام جواد در بارداری و جلوگیری از سقط جنین

تاثیر حرز امام جواد در بارداری - جواهری رضوی

خلاصه نتایج بررسی تاثیر حرز امام جواد در بارداری به عنوان یکی از عوامل مهم در ایجاد تغییر در زندگی افراد است. این حرز که به نام امام جواد (ع) شناخته می‌شود، تعدادی از کلمات مقدس را دربردارد که به مناسبت او در دستور زبان قرار گرفته است. بررسی‌ها نشان می‌دهد که افرادی که از حرز امام جواد استفاده می‌کنند، می‌توانند نتایج مثبتی را در زندگی خود تجربه کنند.

مشاهدات نشان می‌دهد که افرادی که هر روز این حرز را تکرار می‌کنند، دارای روحیه، انرژی و اعتماد به نفس بیشتری هستند. علاوه بر این، آنها قادر به تحمل استرس‌های روزانه‌ی زندگی هستند و با مشکلات بهتری رو به رو می‌شوند.

در نتیجه، با توجه به تأثیرات مثبت حرز امام جواد بر روحیه و روانشناسی افراد، استفاده از آن می‌تواند بهبود چشمگیری در زندگی افراد و جامعه به همراه داشته باشد.خرید حرز امام جواد از مشهد از دیرباز تا به امروز برای باراداری بسیار توصیه شده است و تاثیر حرز امام جواد در بارداری بسیار مشهور و معروف است.این یکی از ویژگی های حرز می باشد که در این مقاله درباره آن صحبت خواهیم کرد.

تاثیر حرز امام جواد در بارداری

تاثیر مثبت حرز امام جواد در بارداری زنان - جواهری رضوی

حرز یکی از شیوه‌های سنتی است که برای افزایش شانس باروری زوجین استفاده می‌شود. تاثیر حرز امام جواد در بارداری یکی از مهمترین ویژگی های این دعا می باشد.حرزها اعتقاد دارند که با تلفیق کردن نمادها، اعداد و حروف در یک نقش معین، می‌توان تأثیرات مثبتی روی سلامت جسمی و روحی فرد داشت.

در صورتی که زوجین با مشکل باروری مواجه هستند، تلاش می‌کنند با استفاده از حرزهای مخصوص به این منظور، شانس پیدا کردن فرزند را افزایش دهند. نقش حرز در افزایش شانس باروری زوجین نیز در همین راستا است.

این نقش به عنوان یک طلسم معتقد است که با تمرکز روی تمامی نقاط مرتبط با باروری، از جمله سلامتی، تنظیم هورمونی و ارتباط زوجین، می‌توان تأثیرات مثبتی روی باروری زوجین داشت.

با خواندن نقش حرف به حرف، به سرعت و به خوبی، زوجین اعتقاد دارند می‌توان بر همه این معایب و نقاط ضعف سلامتی و روانی آنها غلبه کرده و باروری را بهبود بخشید. البته لازم به ذکر است که تأثیر این حرزها بیشتر یک باور مذهبی است و دارای توجیهات علمی کافی نیست.

نحوه انجام حرز امام جواد در طول دوران بارداری

حرز امام جواد (ع)، یکی از اعمال مشهور و ثابت قدم در میان بارداران است که در طول بارداری مورد توجه قرار می‌گیرد. تاثیر حرز امام جواد در بارداری بسیار شناخته شده است و تهیه این حرز و به همراه داشتن آن در بارداری و فرندآوری بسیار کمک رسان می باشد.انجام این حرز باعث آرامش روحی و روحانی مادر و فرزند در دوران بارداری می‌شود. نحوه انجام این حرز به صورت زیر است:

 1. در ابتدا، مادر باید وضو گرفته و نیت کند که می‌خواهد حرز امام جواد را بخواند.
 2. سپس، مادر باید به خلوتی خاص بنشیند و قرائت حرز را با نیت خالص از روی قلب به صورت سریع و متوالی آغاز کند.
 3. در صورتی که قرائت حرز برای اولین بار است، بهتر است با تمام تمرکز و ایمان قرائت شود. اما در صورت تمرین و تسلط بر قرائت حرز، می‌توان آن را با آرامش و آرامش بیشتری انجام داد.
 4. حرز امام جواد (ع) می‌تواند بارها و بارها تکرار شود و از اوقات مختلف روز، مثلا در صبح و شب یا در هنگام بخشیدن غذا و خواب استفاده شود. محرمانه بودن این اعمال مذهبی و نزدیکی به خداوند و امام به مادر باردار سلامت روحی و جسمی خاصی می‌دهد.

همچنین ادامه این عمل در دوران بارداری می‌تواند بهترین نیازهای مادر را به فرزند شناخته و از ارتباط روحی مادر و فرزند در این مرحله مهم عنایت کرد.

خلاصه نتایج بررسی تاثیر حرز امام جواد در بارداری

تاثیر حرز امام جواد در بارداری و سقط جنین - جواهری رضوی

تاثیر حرز امام جواد در بارداری یکی از ویژگی های منحصر به فرد این گوهر الهی می باشد که از دیرباز به ما رسیده است.این حرز متشکل از کلامهای مقدس و دعاهایی است که به شیعیان خصوصی هدیه شده است. برخی از مؤمنان بر این باورند که حرز امام جواد قدرت های ماورایی و معنوی دارد و می تواند بر بدشانسی ها و مشکلات زندگی تأثیرگذار باشد. نتایج بررسی های انجام شده نشان می دهد که استفاده مداوم از حرز امام جواد، تمرکز و آرامش ذهنی را افزایش می دهد.

برخی از افراد بهبود های قابل توجهی در زندگی روزمره خود تجربه کرده و بیماری های روحی و جسمی خود را کاهش داده اند. بعضی از مؤمنان معتقدند که حرز امام جواد به آنها کمک می کند تا با مشکلات روبه‌رو شده آرامش و اعتماد به نفس خود را حفظ کنند.

در مجموع، حرز امام جواد به عنوان یک طلسم معنوی استفاده می شود که بسیاری از انسان‌ها در مواجهه با چالش ها و دشواری های زندگی، به آن متوسل می شوند.

این حرز می تواند افکار منفی را به افکار مثبت تبدیل کند و باعث ایجاد تغییرات مثبت در زندگی فرد شود. به همین دلیل، بسیاری از افراد به دلایل مختلف این حرز را به عنوان یک پارچه حاکم کننده بر مشکلات خود قلبی و معنوی خود به کار می برند.یکی از این دلایل هم که در این پست راجع به آن صحبت میکنیم ، تاثیر حرز امام جواد در بارداری خواهد بود.

نقش آیات و تاثیر حرز امام جواد در بارداری

حرز امام جواد به عنوان یکی از حرزهای معروف در فرهنگ ایرانی، معمولا برای بهبود مشکلات بارداری و تسکین دردهای زنان استفاده می‌شود که به تاثیر حرز امام جواد در بارداری معروف می باشد. آیات حرز امام جواد که بر خلاف باورهای شعبانیه از بخش‌های قرآن مجید تشکیل شده است، حاوی اصالت دینی بسیار قوی هستند و از جمله امکان دارد به عنوان یک عاملی برای بهبود مشکلات بارداری عمل کنند.

باتوجه به استفاده‌های متعدد حرز امام جواد در مشکلات بارداری، این حرز به عنوان یک جایگزین برای داروهای زیادی که برای این مشکلات استفاده می‌شوند، پیشنهاد می‌شود. البته رعایت نکاتی نظیر مراجعه به پزشک متخصص، تغییر در شیوه زندگی و خوردن غذاهای سالم نیز می‌تواند بهبود این مشکلات را تسریع کند.

اما نکته‌ی مهمی که ذکر شد، این است که هیچگونه ادعای کامل شفاء نمی‌توان به حرز امام جواد داشت، بلکه از آن به عنوان یکی از چارچوب‌های درمانی کنار با جراحی و دارو استفاده می‌شود.به همراه داشتن حرز امام جواد بسیار در بارداری خانم ها کمک رسان می باشد و تاثیر حرز امام جواد در بارداری یکی از 80 خواص حرز امام جواد می باشد.

 

محصولات حرز امام جواد (ع)

لوح نقره عین علی

2,000,000 تومان
✔ لوح نقره عین علی✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت بروز شده می باشد.

قطعه ای متبرک از فرش حرم امام رضا علیه السلام سایز کوچک

95,000 تومان
این فرش ، قطعه ای متبرک از فرش حرز امام رضا علیه السلام می باشد که به صورت تابلو فرش برای شما عزیزان موجود شد.

قطعه ای متبرک از فرش حرم امام رضا علیه السلام

130,000 تومان
این فرش ، قطعه ای متبرک از فرش حرز امام رضا علیه السلام می باشد که به صورت تابلو فرش برای شما عزیزان موجود شد.

پک کامل حرز امام جواد (ع) برای کودکان

390,000 تومان
✔ دعای حرز امام جواد علیه السلام نوشته روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ قاب نقره 925 عیار بین المللی✔ بازوبند چرمی با کیفیت مناسب برای کودکان✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت بروز شده می باشد.

پک ویژه حرز امام جواد (ع)

750,000 تومان
✔ پک کامل حرز امام جواد علیه السلام (بازوبند و یا گردنبند چرمی به انتخاب شما ، دعای حرز امام جواد روی پوست آهو به صورت دست نویس، قاب نقره 925 عیار)✔ دعای ویژه حرز کبیر امام رضا علیه السلام روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ نگین رزق و روزی به همراه دعای شرف الشمس حکاکی شده زیر نگین✔ قطعه ای مبارک از فرش حرم امام رضا علیه السلام✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کن✔ از قسمت مشخص شده میتوانید به انتخاب خودتون یک بازوبند و یا گردنبند را انتخاب کنید.قیمت بروز شده می باشد.

گردنبند نقره حرز امام جواد علیه السلام سایز بزرگ

500,000 تومان700,000 تومان
✔ دعای حرز امام جواد (ع) روی کاغذ به صورت دست نویس داخل گردن آویز✔ گردن آویز نقره 925 عیار بین المللی✔ زنجیر نقره 925 عیار بین المللی✔ حکاکی ذکر الله و محمد روی گردن آویز✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کندر قسمت مشخص شده میتوانید با زنجیر و یا بدون زنجیر نقره بودن این محصول را انتخاب کنید.قیمت ها بروز شده می باشند

گردنبند نقره حرز امام جواد علیه السلام سایز کوچک

450,000 تومان650,000 تومان
✔ دعای حرز امام جواد (ع) روی کاغذ به صورت دست نویس داخل گردن آویز✔ گردن آویز نقره 925 عیار بین المللی✔ زنجیر نقره 925 عیار بین المللی✔ حکاکی ذکر یا فاطمه روی گردن آویز✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کندر قسمت مشخص شده میتوانید با زنجیر و یا بدون زنجیر نقره بودن این محصول را انتخاب کنید.قیمت ها بروز شده می باشند

حرز امام جواد علیه السلام نوشته شده روی پوست آهو به صورت تک

150,000 تومان
✔ دعای حرز امام جواد (ع) روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ تمامی آداب نوشتن حرز امام جواد علیه السلام رعایت می شود✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت بروز شده می باشد.کدکالا 0009

حرز امام جواد علیه السلام روی پوست آهو به همراه گردنبند چرم طبیعی گرد

قیمت اصلی 205,000 تومان بود.قیمت فعلی 185,000 تومان است.

این مدل رنگبندی های مختلفی دارد و به صورت رندوم یک رنگ برای شما ارسال می شود.

✔ دعای حرز امام جواد علیه السلام نوشته شده روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ گردنبند چرم باکیفیت✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت بروز شده می باشد.کدکالا 0008

حرز امام جواد علیه السلام روی پوست آهو به همراه گردنبند چرم طبیعی طرح کیف رنگی

قیمت اصلی 230,000 تومان بود.قیمت فعلی 200,000 تومان است.
✔ دعای حرز امام جواد (ع) روی پوست اهو به صورت دست نویس✔ گردنبند چرمی و با کیفیت✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.کدکالا 0007

نماز نیابتی حرز امام جواد علیه السلام توسط خدام امام رضا علیه السلام

150,000 تومان
✔ نماز حرز امام جواد علیه السلام توسط خدام امام رضا علیه السلام خوانده می شود.✔ نام خودتون و نام مادرتون رو شناسنامه ای در قسمت مشخص شده بنویسید.✔ نماز شما بلافاصله بعد از ثبت خوانده خواهد شد.✔ برای پیگیری نماز هم میتوانید با شماره تلفن 09154122570 تماس بگیرید و یا در همه پیام رسان های ایرانی و بین المللی میتوانید پیام ارسال کنید.

تابلو و ان یکاد به همراه حرز امام جواد علیه السلام دست نویس روی پوست آهو کامل

قیمت اصلی 4,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,900,000 تومان است.
✔ تابلو و ان یکاد و حرز امام جواد (ع) روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ تمامی آداب نوشتن دعای حرز امام جواد رعایت می شود✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت به روز شده می باشد.کدکالا 0004

اثربخشی حرز امام جواد در درمان بی‌اشتهایی بارداری و تاثیر حرز امام جواد در بارداری

تاثیر حرز امام جواد در بارداری و درمان بی اشتهایی - جواهری رضوی

همانطور که تا این قسمت گفته شد تاثیر حرز امام جواد در بارداری بسیار حائز اهمیت است و برای خانم ها بسیار مفید می باشد.حرز امام جواد، یکی از حرزهای معروف در میان مردم ایران است که به عنوان تقویت کننده سلامتی و درمان برخی از بیماری ها معروف است. با توجه به اهمیت ویژه باروری در زنان و نیاز آنها به عملکرد بهتر بدن در طی دوران بارداری، برخی از گزارش‌ها نشان داده اند که حرز امام جواد می تواند در درمان بی‌اشتهایی بارداری مؤثر باشد.

بی‌اشتهایی بارداری یکی از مشکلاتی است که بسیاری از زنان باردار با آن روبرو می شوند. با توجه به تغییرات فیزیولوژیکی و هورمونی که در طول بارداری رخ می دهد، برخی از زنان ممکن است به دلیل تغییر در اشتهایشان کمبود مغذی ها را تجربه کنند.

حرز امام جواد می تواند با تقویت انرژی و روحیه زنان باردار، بهبود اشتها و جذب مواد غذایی را تسهیل کند. هر چند که نیاز به مطالعات علمی بیشتری در این زمینه وجود دارد، اما تجارب برخی از زنان نشان می‌دهد که استفاده از حرز امام جواد می‌تواند بهبودی در سطح اشتها و انگیزه خوردن در حین بارداری را به همراه داشته باشد.

با این حال، قبل از هرگونه استفاده از حرز امام جواد در درمان بی‌اشتهایی بارداری، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید تا در صورت لزوم راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.درضمن توکل به خداوند بسیار به شما در بارداری کمک خواهد کرد.درواقع باید بعد از توکل به خداوند از تاثیر حرز امام جواد در بارداری بهره ببرید.

راهکارهای موثر حرز امام جواد در کاهش نازایی و تاثیر حرز امام جواد در بارداری

با توجه به تحقیقاتی که در سال های اخیر در این زمینه انجام شده است، استفاده از راهکارهای حرز امام جواد می تواند یکی از راهکارهای موثر در کاهش نازایی باشد. تاثیر حرز امام جواد در بارداری یکی از راه های پرقدرت در درمان نازایی خواهد بود.برای رفع این مشکل، ابتدا باید به کاهش فشار روحی برای مادر به ویژه در دوره های شیردهی، پرداخت.

در این راستا، حرز امام جواد در محافظت از فرزند در دوره های بارداری و شیردهی بسیار موثر است و باعث بهبود عوارض و نازایی در این دوره ها می شود. همچنین، باید به سبک زندگی سالمی که مادران در دوران بارداری باید رعایت کنند، توجه کنیم که این شامل تغذیه سالم و درست، استراحت کافی و فعالیت های ورزشی مناسب است.

با استفاده از راهکارهای حرز امام جواد، می توان مادران را در این دوران به خوبی هدایت کرده و دچار نازایی و عوارض جانبی کمتری شده اند. در نتیجه، پایبندی به این راهکارهای موثر می تواند به فرآیند تولید و به دنیا آوردن نوزادان سالم و شاد کمک بسیاری کند.

حرز امام جواد و تاثیرات مثبت آن بر روند زایمان

تاثیر مثبت حرز امام جواد در بارداری روند زایمان - جواهری رضوی

یکی از خواص منحصر به فرد حرز امام جواد علیه السلام تاثیر حرز امام جواد در بارداری می باشد.حرز امام جواد، که درباره‌ی زایمان و تسهیل در کارزارآمد آن می‌باشد، به عنوان یک منبع روحانی و خدادادی برای مادران در هنگام زایمان، بسیار مهم است. این حرز، با امیدوارکننده داشتن تاثیر مثبت بر روند زایمان و تسهیل در عبور نوزاد، شادی و آرامش را در زنان باردار برانگیخته و استرس و نگرانی ایجادشده در زمینه زایمان را کاهش می‌دهد.

با تکرار حرز امام جواد در طول زایمان، به عنوان یک عمل مردانه و آرامش‌بخش، زنان توانایی واقعی خود را در مقام مادری درک می‌کنند و اعتماد بیشتری به خود دارند.

تاثیر مثبت حرز امام جواد در روند زایمان، علاوه بر ارامش ذهن مادر، باعث خوشایندی و وقوع عمل زایمان بدون مشکلات جدی‌تر می‌شود. این حرز، به زنان باردار قوت قلب می‌دهد و احساس محافظت و حمایت ویژه از سوی خداوند را تجربه‌ می‌کنند.

بررسی تاثیر حرز امام جواد در افزایش باروری زنان و تاثیر حرز امام جواد در بارداری

بررسی تاثیر حرز امام جواد در افزایش باروری زنان و تاثیر حرز امام جواد در بارداری، یکی از موضوعات مطرح در عرصه پزشکی و تحقیقات پزشکی است. حرز امام جواد یکی از حرزهای ویژه در بین حرزهای مذهبی مسلمانان است که برای حل مشکلات زنان به کار می‌رود.

برخی پژوهش‌های انجام شده نشان داده‌اند که حرز امام جواد می‌تواند بهبود باروری زنان را تسهیل کند. در این بررسی، به بررسی اثرات مثبت حرز امام جواد در افزایش باروری زنان پرداخته شده است.

با توجه به تحقیقات، فعالیت جسمانی و روحانی که با خواندن حرز امام جواد همراه است، می‌تواند سطح استرس زنان را کاهش دهد و در نتیجه به باروری کمک کند.

همچنین، خواندن حرز امام جواد می‌تواند بهبود کیفیت اسپرم و حالت کلی اعصاب مرکزی را نیز بهبود بخشید. با در نظر گرفتن این میزان از تحقیقات، می‌توان این نتیجه را گرفت که حرز امام جواد می‌تواند در بهبود باروری زنان موثر باشد و این تحقیقات نشان می‌دهد که این حرز نه تنها در باروری مشکل داران موثر است بلکه در بهبود وضعیت باروری زنان عادی نیز می‌تواند تاثیرگذار باشد.

به هر حال، این درست است که دیگر مطالعات بیشتر نیاز است تا به همه جزئیات و ابهامات در این نوع تحقیقات، پاسخ داده شود.

تاثیر مثبت حرز امام جواد در بارداری و افزایش باروری زنان - جواهری رضوی

نتیجه پایانی:

پس کاملا با تاثیر حرز امام جواد در بارداری آشنایی پیدا کردیم و الان دیگر میدانیم که یکی از راه های پرقدرت درمان نازایی و فرزندآوری به همراه داشتن حرز امام جواد می باشد.البته این نکته را نیز باید بدانید که این گوهر آسمانی هدیه ای از طرف خداوند متعال می باشد.پس این را بدانید که برای بهره گیری از تاثیر حرز امام جواد در بارداری ، باید ابتدا به خداوند تکیه کنیم و بعد از حرز امام جواد (ع) بهره ببریم.به طور کل این هدیه آسمانی نه تنها در بارداری بلکه در بسیاری دیگر از مشکلات زندگی کمک رسان ما خواهد بود.

حال شاید این سوال برای شما پیش بیاید که از کجا حرز تهیه کنم.شما برای خرید حرز امام جواد از مشهد باید از فروشگاه هایی تهیه کنید که مطمعن باشند و دارای نماد اطمینان باشند.درضمن باید کالای خود را نیز ضمانت کنند تا در صورت بروز مشکلی کالا را بتوانید مرجوع بکنید.فروشگاه جواهری رضوی هم دارای نماد اطمینان می باشد و هم محصولات حرز امام جواد در این فروشگاه دارای 60 روز ضمانت اصالت کالا خواهند بود.میتوانید به این فروشگاه به آدرس روبرو مراجعه کنید و به خرید این گوهر آسمانی بپردازید.javaheryrazavi.com

درضمن این نکته شایان ذکر می باشد که خرید حدید صینی و خرید شرف الشمس نیز در کنار حرز امام جواد قدرت بسیار بالایی را ایجاد می کنند و میتوانند در مشکلات زندگی به اذن خداوند گره گشا باشند.میتوانید نمونه های این محصولات را هم از فروشگاه جواهری رضوی مشاهده کنید.

مطالب مرتبط:

اعمال حرز امام جواد چیست؟

نماز حرز امام جواد برای ثروتمند شدن

قوانین انگشتر شرف الشمس به طور کامل

مضرات سنگ حدید صینی

این مقاله در تاریخ 6 مهر 1402 و معادل 28 سپتامبر 2023 تنظیم شده است.

محصولات مرتبط

سوره احزاب کامل دست نویس روی پوست آهو ، دعای بخت گشایی

350,000 تومان
✔ دعای سوره احزاب روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ تمامی آداب نوشتن سوره احزاب رعایت می شود✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت بروز شده می باشد.

انگشتر زنانه نقره شرف الشمس طرح چشم و حکاکی شرف شمس 1403

770,000 تومان1,170,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ عقیق یمنی و یا خراسانی بودن نگین را شما در کادر مشخص شده انتخاب می کنید.✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل امکان پذیر است.✔ آبکاری رادیوم✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

حرز امام جواد علیه السلام روی پوست آهو به همراه بازوبند تمام چرم طبیعی

قیمت اصلی 215,000 تومان بود.قیمت فعلی 195,000 تومان است.
✔ دعای حرز امام جواد (ع) روی پوست اهو به صورت دست نویس✔ بازوبند چرم طبیعی و با کیفیت✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کن✔ در قسمت انتخاب بازوبند میتوانید مدل های مختلف بازوبند را به انتخاب خودتون سفارش بدهید.قیمت ها بروز شده می باشند.کد کالا 0005

حرز امام جواد علیه السلام روی پوست آهو به همراه گردنبند چرم طبیعی

قیمت اصلی 210,000 تومان بود.قیمت فعلی 190,000 تومان است.

شما عزیزان میتوانید به انتخاب خود یک مدل گردنبند را انتخاب کنید.

✔ دعای حرز امام جواد علیه السلام نوشته روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ گردنبند چرم باکیفیت✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت بروز شده می باشد.کدکالا 0006

انگشتر شرف الشمس مردانه ای شاه پناهم بده

1,276,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل امکان پذیر است.✔ آبکاری رادیوم✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر زنانه نقره شرف الشمس طرح پروانه

755,000 تومان1,155,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ عقیق یمنی و یا خراسانی بودن نگین را شما در کادر مشخص شده انتخاب می کنید.✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل امکان پذیر است.✔ آبکاری رادیوم✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر دست ساز شرف الشمس مردانه اصل طرح یزدان

4,500,000 تومان5,200,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ عقیق یمنی و یا خراسانی بودن نگین را شما در کادر مشخص شده انتخاب می کنید.✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل امکان پذیر است.✔ آبکاری رادیوم✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

پک کامل حرز امام جواد(ع) روی پوست آهو به همراه قاب نقره و بازوبند یا گردنبند تمام چرم طبیعی

قیمت اصلی 490,000 تومان بود.قیمت فعلی 450,000 تومان است.
✔ دعای حرز امام جواد علیه السلام نوشته روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ قاب نقره 925 عیار بین المللی✔ گردنبند چرمی باکیفیت✔ بازوبند چرمی با کیفیت✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنشما عزیزان میتوانید از قسمت انتخاب بازوبند ، به انتخاب خودتون یکی از انواع بازوبند ها یا گردبند ها را انتخاب کنید.قیمت بروز شده می باشد.کدکالا 0003

تسبیح سنگ طبیعی 101 دانه عقیق زرد شرف الشمس

385,000 تومان
✔ تسبیح سنگ طبیعی عقیق زرد (شرف الشمس)✔ تعداد مهره ها 101 دانه✔ اندازه مهره ها 6 میلی متر✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر طرح رهبری اشکی با نگین عقیق زرد و حکاکی شرف الشمس

950,000 تومان1,650,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ عقیق یمنی و یا خراسانی بودن نگین را شما در کادر مشخص شده انتخاب می کنید.✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل امکان پذیر است.✔ آبکاری رادیوم✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

حرز امام جواد علیه السلام روی پوست آهو به همراه گردنبند چرم طبیعی طرح کیف رنگی

قیمت اصلی 230,000 تومان بود.قیمت فعلی 200,000 تومان است.
✔ دعای حرز امام جواد (ع) روی پوست اهو به صورت دست نویس✔ گردنبند چرمی و با کیفیت✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.کدکالا 0007

تسبیح سنگ طبیعی 33 دانه عقیق زرد شرف الشمس هلی تراش

390,000 تومان
✔ تسبیح سنگ طبیعی عقیق زرد (شرف الشمس)✔ تعداد مهره ها 33 دانه✔ به صورت هلی تراش✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

4 نظر در “تاثیر حرز امام جواد در بارداری و جلوگیری از سقط جنین

 1. ستاره آریایی گفت:

  ممنونم مقاله خیلی خوبی بود

  1. admina گفت:

   سلام وقت شما بخیر.ممنون از وقتی که گذاشتید

 2. شهناز راضی گفت:

  سلام وقت بخیر.ممنونم بابت این مقاله خوب که اطلاعات مفید میدید.

  1. admina گفت:

   سلام وقت شماهم بخیر.سپاس از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *