مقالات

حرز امام جواد برای دفع همزاد

حرز امام جواد برای دفع همزاد - جواهری رضوی

حرز امام جواد برای دفع همزاد یکی از ادعیه و حرزهای معروف در اسلام است که به شیعیان توصیه می‌شود. این حرز، بر پایه زندگی و آموزه‌های امام جواد (ع)، نهمین  امام شیعیان، تدوین شده است. در این حرز، متمرکز شدن بر مراقبت الهی و ابتکار در عمل واجبات دینی قرار دارد.

از طریق نیایش و خواندن این حرز،  خداوند انگیزه می‌دهد تا او را در زندگی روزمره همراهی و راهنمایی کند و مراقبت الهی را در مقابل تهدیدات و مشکلات دنیا به او می‌آموزد. مضمون اصلی این حرز، ارتباط و ارتباط مستقیم فرد با خداوند است.این حرز بسیار فواید فراوانی دارد.به هین علت از دیرباز توسط ائمه معصومین ، خرید حرز امام جواد علیه السلام توصیه شده است.پس این حرز را از خود دریغ نکنید.در ادامه بیشتر با این خاصیت حرز آشنا خواهیم شد.

حرز امام جواد در مقابله با عوارض همزاد

حرز امام جواد برای دفع همزاد به عنوان یکی از مشهورترین و قدرتمندترین حرزها در اسلام شناخته می‌شود که جهت مقابله با عوارض همزاد و دفع آن‌ها استفاده می‌شود.

حمایت از حرز امام جواد (ع) در برابر عوارض همزاد، نشان می‌دهد که ایده‌آل‌ها و آرزوهای ما در هر زمان و در هر محیط از تهاجم افراد ناپسند و شرور محافظت می‌شود. این حرز به دلیل حکمت‌های الهی، که بر روابط ما با خدا و ایمان ما تأثیر می‌گذارد، جزو اولویت‌های مومنانه قرار دارد.

به طور خلاصه، حرز امام جواد (ع) جزو معراج یاران الهی است که خواسته‌ها و نیازمندی‌های ما را در برابر افراد منفی قوت و آرمان‌ها و ایده‌آل‌هامان را تضعیف می‌کند.

بر اساس آموزه‌های دینی، اعتماد به خدا، انجام وظایف الهی و اتحاد با امامان معصوم، حرز امام جواد (ع) را مؤثرتر می‌کند و از ما خواسته می‌شود که در هر زمانی از آن استفاده کنیم.

با استفاده از حرز امام جواد (ع)، مومنان قوت قلب و تفکر برای مقابله با عوارض همزاد را خواهند یافت و سیاست‌های خود را در جهت حفظ آرامش و بهترین حالت رضایت خداوند تغییر خواهند داد.

با تمرکز بر اراده و نیت قوی، می‌توان امیدوار بود که با توجه به حرز امام جواد (ع)، تحریک و وسوسه‌ها متوقف شده و از نفوذ عوارض همزاد جلوگیری شود.

حرز امام جواد: نهادی محکم در برابر همزاد

حرز امام جواد برای دفع همزاد یکی از حرزهای مشهور در عرفان شیعی است.  این حرز محکم، یکی از مقامات معنوی مهم است که باعث می‌شود هر کسی که آن را مطالعه و تلاوت کند، از تأثیرات منفی همزاد خود در امور روحانیات و زندگی روزمره دوری بشود.

این حرز، با بیانِ حقوق دینی و شرعی امام جواد و سیره معصومانه‌اش در مقابل فساد در مجتمع‌ها و جامعه، نقش محافظ خویش را ایفا می‌کند.

خواندن این حرز در برابر همزاد، به عبارت دیگر، به معنای بیان مخالفت با نفوذ فرهنگها و عادتهای نامطلوب در جامعه است؛ به‌طوری که امکان کنترل همزاد بر زندگی روحانی و خصوصی خود را دارند.

در نتیجه، حرز امام جواد به عنوان یک شمشیر دینی ملکوتی، خانه مادی و روحانی انسان را در برابر تأثیرات منفی و سحر و جادوهای همزادان بی قرار و معتاد، محافظت می‌کند و باعث می‌شود روحانیت و اعتقاد را در قلب انسان برقرار و پایدار باشد.

اهمیت حرز امام جواد برای دفع همزاد

دعای حرز امام جواد برای دفع همزاد - جواهری رضوی

حرز امام جواد برای دفع همزاد یکی از حرزهای پربرکت و موثر است که به منظور دفع همزاد و نیروهای شیطانی استفاده می‌شود. این حرز در محرمانه ترین اسرار معنوی توسط امام جواد (علیه السلام) به شیعیان او داده شده است.

اهمیت این حرز از جهات مختلف قابل توجه است. اولا، حرز امام جواد (علیه السلام) در دفع همزاد بسیار موثر است. با خواندن این حرز و استفاده از آن می‌توان از حملات و نفوذ شیاطین در سطح ذهنی و معنوی جلوگیری کرد و از حضور آنها در زندگی خودمان محافظت نمود.

دوماً، این حرز برای جلب حمایت الهی و استخدام فرشتگان و ارواح نیکوکار در راه روشنفکری و دفاع از حق و حقیقت بسیار موثر است. با داشتن حمایت الهی و فرشتگان، انسان می‌تواند در مقابل توطئه‌ها و تهدیدهای همزاد خود قرار بگیرد و از شروری آنها کنار بایستد.

به طور کلی، حرز امام جواد (علیه السلام) از ابزارهای مهم و قدرتمند در خط دفاع روحانی است. با خواندن و تلاوت این حرز، می‌توانیم از نیروهای شیطانی دفاع کنیم و زندگی معنوی و روحانی خود را در برابر تهاجمات شیاطین محافظت کنیم. به همین دلیل، شیعیان واجد صفاتی هستند که این حرز را به خوبی بشناسند و از آن بهره‌برداری کنند.

کاربرد حرز امام جواد در مقابله با همزاد

حرز امام جواد برای دفع همزاد یکی از حرزهای معروف در اسلام است که به صورت خاص جهت مقابله با همزاد و جادو استفاده می‌شود. امام جواد (ع) نهمین امام شیعه و فرزند هشتم امام رضا (ع) می‌باشند.

در دستاوردهای علمی‌اش و کنترل ذهن و روحش، امام جواد (ع) مشهور بوده و با استفاده از حرزهای خاص، به مقابله با همزاد و ساحران توانسته است که سپر ایمان و قدرت راه را برابر آنان دربیاورد.

با استفاده از حرز امام جواد (ع)، افراد می‌توانند در مقابله با همزاد و جادوکاران، از جانب خداوند و با استناد به قدرت الهی مقاومت کنند. این حرز نیروهای محافظ و استحکام روحی را برای فرد فراهم می‌کند و می‌تواند بر کارآمدی و تأثیر آنان افزوده کند.

در کل، کاربرد حرز امام جواد (ع) در مقابله با همزاد و افرادی که با استفاده از قدرت ماوراء طبیعی و جادو دست خود را در امور دیگران می‌گذارند، در جمعیت‌های مختلف مردمی و متعددی قابل مشاهده است.

حفظ ایمان و خرد و ایمنی روحی در برابر نیروهای شرور، از جمله تأثیرات این حرز بر فرد است و در صورت استفاده صحیح و بدون تعصب، می‌تواند به فرد کمک کند تا نزدیکی خداوند را برقرار کند و از همزاد‌ها و جادوهای نیرومند دفاع کند.

 

محصولات حرز امام جواد (ع)

لوح نقره عین علی

2,000,000 تومان
✔ لوح نقره عین علی✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت بروز شده می باشد.

قطعه ای متبرک از فرش حرم امام رضا علیه السلام سایز کوچک

95,000 تومان
این فرش ، قطعه ای متبرک از فرش حرز امام رضا علیه السلام می باشد که به صورت تابلو فرش برای شما عزیزان موجود شد.

قطعه ای متبرک از فرش حرم امام رضا علیه السلام

130,000 تومان
این فرش ، قطعه ای متبرک از فرش حرز امام رضا علیه السلام می باشد که به صورت تابلو فرش برای شما عزیزان موجود شد.

پک کامل حرز امام جواد (ع) برای کودکان

390,000 تومان
✔ دعای حرز امام جواد علیه السلام نوشته روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ قاب نقره 925 عیار بین المللی✔ بازوبند چرمی با کیفیت مناسب برای کودکان✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت بروز شده می باشد.

پک ویژه حرز امام جواد (ع)

750,000 تومان
✔ پک کامل حرز امام جواد علیه السلام (بازوبند و یا گردنبند چرمی به انتخاب شما ، دعای حرز امام جواد روی پوست آهو به صورت دست نویس، قاب نقره 925 عیار)✔ دعای ویژه حرز کبیر امام رضا علیه السلام روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ نگین رزق و روزی به همراه دعای شرف الشمس حکاکی شده زیر نگین✔ قطعه ای مبارک از فرش حرم امام رضا علیه السلام✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کن✔ از قسمت مشخص شده میتوانید به انتخاب خودتون یک بازوبند و یا گردنبند را انتخاب کنید.قیمت بروز شده می باشد.

گردنبند نقره حرز امام جواد علیه السلام سایز بزرگ

500,000 تومان700,000 تومان
✔ دعای حرز امام جواد (ع) روی کاغذ به صورت دست نویس داخل گردن آویز✔ گردن آویز نقره 925 عیار بین المللی✔ زنجیر نقره 925 عیار بین المللی✔ حکاکی ذکر الله و محمد روی گردن آویز✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کندر قسمت مشخص شده میتوانید با زنجیر و یا بدون زنجیر نقره بودن این محصول را انتخاب کنید.قیمت ها بروز شده می باشند

گردنبند نقره حرز امام جواد علیه السلام سایز کوچک

450,000 تومان650,000 تومان
✔ دعای حرز امام جواد (ع) روی کاغذ به صورت دست نویس داخل گردن آویز✔ گردن آویز نقره 925 عیار بین المللی✔ زنجیر نقره 925 عیار بین المللی✔ حکاکی ذکر یا فاطمه روی گردن آویز✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کندر قسمت مشخص شده میتوانید با زنجیر و یا بدون زنجیر نقره بودن این محصول را انتخاب کنید.قیمت ها بروز شده می باشند

حرز امام جواد علیه السلام نوشته شده روی پوست آهو به صورت تک

150,000 تومان
✔ دعای حرز امام جواد (ع) روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ تمامی آداب نوشتن حرز امام جواد علیه السلام رعایت می شود✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت بروز شده می باشد.کدکالا 0009

حرز امام جواد علیه السلام روی پوست آهو به همراه گردنبند چرم طبیعی گرد

قیمت اصلی 205,000 تومان بود.قیمت فعلی 185,000 تومان است.

این مدل رنگبندی های مختلفی دارد و به صورت رندوم یک رنگ برای شما ارسال می شود.

✔ دعای حرز امام جواد علیه السلام نوشته شده روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ گردنبند چرم باکیفیت✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت بروز شده می باشد.کدکالا 0008

حرز امام جواد علیه السلام روی پوست آهو به همراه گردنبند چرم طبیعی طرح کیف رنگی

قیمت اصلی 230,000 تومان بود.قیمت فعلی 200,000 تومان است.
✔ دعای حرز امام جواد (ع) روی پوست اهو به صورت دست نویس✔ گردنبند چرمی و با کیفیت✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.کدکالا 0007

نماز نیابتی حرز امام جواد علیه السلام توسط خدام امام رضا علیه السلام

150,000 تومان
✔ نماز حرز امام جواد علیه السلام توسط خدام امام رضا علیه السلام خوانده می شود.✔ نام خودتون و نام مادرتون رو شناسنامه ای در قسمت مشخص شده بنویسید.✔ نماز شما بلافاصله بعد از ثبت خوانده خواهد شد.✔ برای پیگیری نماز هم میتوانید با شماره تلفن 09154122570 تماس بگیرید و یا در همه پیام رسان های ایرانی و بین المللی میتوانید پیام ارسال کنید.

تابلو و ان یکاد به همراه حرز امام جواد علیه السلام دست نویس روی پوست آهو کامل

قیمت اصلی 4,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,900,000 تومان است.
✔ تابلو و ان یکاد و حرز امام جواد (ع) روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ تمامی آداب نوشتن دعای حرز امام جواد رعایت می شود✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت به روز شده می باشد.کدکالا 0004

نکات مهم در استفاده از حرز امام جواد در دفع همزاد

حرز امام جواد برای دفع همزاد یکی از حرزهای معروف حضرت امام جواد (ع) است که با استفاده از آن می‌توان همزاد را دفع کرد. اما برای دستیابی به نتایج مطلوب و موثر بودن حرز، باید نکات مهمی را رعایت کرد.

اولا در استفاده از حرز امام جواد (ع) باید دلیل صحیح و واضحی برای انتخاب این حرز داشته باشیم. بدون شناخت کامل و درک صحیح از معنا و تأثیر این حرز، نمی‌توان انتظار داشت مشکلی حل شود.

در این صورت، قبل از استفاده از حرز، باید به دقت مطالعه و بررسی کنید و از افراد متخصص و قابل اعتمادی کمک بگیرید. ثانیاً، استفاده روزانه و منظم از حرز امام جواد (ع) تأثیر بیشتری خواهد داشت. بنابراین، برای بهبود شرایط و رفع همزاد باید این حرز را با محبت و ایمان قلبی تکرار کرد و از تسلط بر فرم و ترتیب صحیح آن اطمینان حاصل کرد.

سوماً، حرز امام جواد (ع) را با اعتقاد کامل و ایمان بلند بخوانید. اعتقاد شخصی شما به قدرت و کرامات امام جواد (ع) و رابطه آن با حل مشکلات، مهمترین عامل در موثر بودن این حرز است. با رعایت این نکات مهم، می‌توانید از حرز امام جواد (ع) برای دفع همزاد و حل مشکلات خود بهره‌بگیرید.

اما همچنان باید به یاد داشته باشید که در کنار استفاده از پادکستی مبتنی بر حرف از معصومین ع حتی از جمله امام جواد(ع)، مشاوره و پزشکان متخصص نیز می‌توانند بهترین راهکارها را برای دفع همزاد ارائه دهند.

حرز امام جواد؛ تسلط بر همزاد و مقابله با آن

حرز امام جواد برای دفع همزاد، جواهری با ارزش از آموزه‌های اخلاقی و روحانی است که به تعبیری به معنای تسلط و کنترل همزاد، به دست آوردن صلح و آرامش است.

آیات این حرز بیانگر قدرت و نیروی قابل توجهی است که برای مقابله با هر گونه معضل و مشکل در دسترس قرار می‌دهد. همزاد، به تشابه بین دو یا چند نفر در ژنتیک اشاره دارد و در اینجا نمادی است برای دشمنان و مخالفین.

حرز امام جواد برای مقابله و پیشگیری از همین دشمنان طراحی شده است. در صورت تلاش برای تسلط بر همزاد، فرد قادر است نیرویی قوی برای مقابله با همه آسایش‌های بی‌رویه و تهدیدها از خود بهره‌برداری کند.

این حرز توانایی ما را برای کنترل و حذف هرگونه عواملی که به ما ضرر و صدمه می‌رسانند، افزایش می‌دهد. با توجه به نیرویی که در این حرز قرار دارد، می‌توان آرامش و خوشبختی خود را در برابر تهدیدها محافظت کرد و به سمت رشد و ارتقاء روحیه و معنویت خود پیش رفت.

عوامل مؤثر در عملکرد حرز امام جواد برای دفع همزاد

دعای دفع همزاد - جواهری رضوی

عوامل مؤثر در عملکرد حرز امام جواد برای دفع همزاد، به جوانب مختلفی نظیر دینی، عقلانی و انسانی تقسیم می‌شود. در جانب دینی، اعتقادات و معتقدات امام جواد به عنوان نهمین امام شیعیان، در اجرای حرز بر علیه همزاد تاثیر بسزایی دارد.

امام جواد، به عنوان امام و رهبری با اخلاص، ایمان قوی و تسلط بر علوم دینی، هدایت کننده و استوار بر اصول دینی در مقابله با هر چالشی می‌باشد. در جانب عقلانی، استفاده امام جواد از استراتژی ها و روش های مناسب در حفظ امنیت و تمکین نفس در برابر همزاد یکی از عوامل مهم است.

نیت نیک و استفاده از استعدادها و دانش های فراوان امام جواد در مقابله با همزاد، به او کمک می‌کند تا بر صبر و شجاعت خود تاکید داشته و با احتیاط و هوشیاری به اهداف خود برسد. در جانب انسانی، برخورد منصفانه و انسانی امام جواد در برخورد با همزاد، یکی از عوامل موثر می‌باشد.

امام جواد درارتباط با مردم و تعامل با آنها به شیوه ای محبت و معرفت آمیز برخورد می‌کند و از نظر بالادستی و حضور ذهنی عقلانی و موثری برخوردار است. این عامل موجب می‌شود که همزاد را نسبت به طرح توطئه‌ها و تلاش‌های خبیثانه و تحقیر‌کننده‌ی او به صدمه بزند.

به این ترتیب، کیفیت و اثربخشی حرز امام جواد در مقابله با همزاد، به عوامل مذکور به تنهایی یا به صورت ترکیبی بستگی دارد. این عوامل می‌توانند نمونه‌ی موفقیت و عملکرد برجسته امام جواد در برابر همزاد را توضیح دهند.

نقش حرز امام جواد در یافتن راه‌حل برای دفع همزاد

حرز امام جواد برای دفع همزاد یکی از راه حل هایی است که برای اینکار مورد استفاده می باشد.به عنوان یکی از حرزهای مقدس اسلامی، اهمیت و سرمایه‌گذاری روحانی دارد. بیانگر اعتماد به نفس و صلابت ذهنی، این حرز می‌تواند در پیدا کردن راه‌حل برای دفع همزاد و مشکلاتی که در زندگی به وجود می‌آیند، به ما یاری کند.

امام جواد (ع) در طول زندگی‌اش، با چالش‌ها و مشکلات فراوانی روبرو شد. او توانست با استفاده از صبر، اعتماد به خدا و استفاده از حکمت و دانش خود، مشکلات را به روشنی متحقق کند. حرز امام جواد با آوردن آرامش، امید و تسکین به ذهن انسان، شایستگی و توانمندی را برای یافتن راه‌حل در برابر همزاد ارائه می‌دهد.

با خواندن حرز امام جواد و استفاده از آن، افکار و انرژی مثبت را تقویت می‌کنیم، از شک و تردید دوری می‌کنیم و سعی می‌کنیم مشکلات را بهبود بخشیم.

حرز امام جواد ما را به سوی صفای دل و نیت خیرهای الهی هدایت می‌کند و اعتماد به خود و خدا را در دلمان تقویت می‌کند تا بتوانیم بهترین راه‌حل را برای دفع همزاد پیدا کنیم و به خوشبختی و سعادت دست یابیم. این حرز، نشانگر قدرت الهی است که همواره در کنار ماست و منجر به نجات و رستگاری می‌شود.

مزیت های استفاده از حرز امام جواد در جلب حمایت در برابر همزاد

دعای حرز امام جواد برای دفع همزاد روی پوست آهو - جواهری رضوی

استفاده از حرز امام جواد برای دفع همزاد برای جلب حمایت در برابر همزاد، بسیاری از مزیت‌ها و فوایدی را در بر می‌گیرد. حرز امام جواد، یکی از اسرار غیبی است که بر طبق روایات معتبر، در جلب حمایت در برابر همزاد موثر است.

استفاده از حرز امام جواد، به عنوان یک وسیله متصل به دستورات دینی، به باور مردم کمک می‌کند تا همزاد را از خود دور نگه دارند و به او مقابله کنند. حضرت امام جواد، با معرفی و استفاده از حرز خاص خود، دستورات و روش‌هایی را به انسان‌ها منتقل می‌کند که در برابر همزاد موثر عمل کنند.

مزیت دیگر استفاده از حرز امام جواد، در جلب حمایت از طرف خداوند است. اصطلاح حرز به معنای محافظت و حفظ است و از طرفی، جواد به معنای عطوفت و خوبی است.

بنابراین استفاده از حرز امام جواد، به عنوان یک واسطه برای جذب حمایت از طرف خداوند در برابر همزاد، بسیار توصیه می‌شود.

به طور کلی استفاده از حرز امام جواد، نه تنها به جلب حمایت در برابر همزاد کمک می‌کند، بلکه در مقابله با امور دشوار و مشکلات نیز بسیار موثر است. در نتیجه، استفاده از حرز امام جواد در جلب حمایت در برابر همزاد، یک ابزار قوی و موثر در دسترس انسان‌هاست.

نتیجه گیری:

همانطور که در این مقاله خواندید و مشخص است ، یکی از خواص عالی حرز جواد علیه السلام ، حرز امام جواد برای دفع همزاد خواهد بود.البته که این گوهر گرانقدر خواص بسیار زیادی دارد ، برای دفع همزاد بسیار مورد استفاده است.پس اگر از این قضیه رنج می برید ، میتوانید با خود حرز امام جواد داشته باشید.فقط کافیست تا به آن اعتقاد داشته باشید و به اذن خداوند از همزاد محافطت خواهید شد.

اما مهمترین سوال همیشه این است که خرز امام جواد از کجا تهیه کنم؟.برای خرید خرز امام جواد علیه السلام از مشهد میتوانید اقدام کنید.چرا که منبع و مرجه اصلی فروش این حرز ، مشهد مقدس می باشد.اما خب خیلی از ما ها در مشهد ساکن نیستیم و نمیتوانیم از مشهد تهیه کنیم.به همین خاطر فروشکاه جواهری رضوی برای شما حرز امام جواد از مشهد تهیه می می کند و برای شما در هرکجای ایران ، ارسال خواهد کرد.این فروشگاه اینترنتی دارای نماد اطمینان می باشد و محصولات حرز در این فروشگاه دارای 60 روز ضمانت می باشد.پس با اطمینان از این فروشگاه اینترنتی به ادرس روبرو خرید کنید.javaheryrazavi.com

مطالب مرتبط:

دعای سریع الجابه حرز امام جواد علیه السلام

آیا می شود حرز امام جواد را روی کاعذ نوست؟

اعمال حرز جواد چیست؟

خواص کامل حرز امام جواد علیه السلام روی پوست آهو

حرز امام جواد بهترین راه برای افزایش رزق و روزی

این مقاله در تاریخ 20 شهریور 1402 و معادل 11 سپتامبر 2023 تنظیم شده است.

 

محصولات مرتبط

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه هشت ضلعی یا رقیه(س)

1,350,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس رقیه (س) به صورت عمیق توسط استاد اکرمی✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره زنانه عقیق مشکی اصل طرح نیزه یا زینب

850,000 تومان
✔انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق مشکی کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر مقدس یا زینب✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره مردانه عقیق مشکی اصل طرح نیزه یا رفیق من لا رفیق له

990,000 تومان
✔انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق مشکی کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر مقدس یا رفیق من لا رفیق له✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

ست انگشتر نقره مردانه و زنانه عقیق مشکی طرح نیزه یارفیق من لا رفیق له

1,750,000 تومان
✔ ست انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق مشکی کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر مقدس یا رفیق من لا رفیق له✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره مردانه عقیق سرخ طرح نیزه السلام علیک یاابا عبدالله

985,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق سرخ کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس یاابا عبد الله✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره زنانه عقیق سرخ طرح نیزه فاطمه(س)

885,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق سرخ کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس فاطمه(س)✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره مردانه عقیق آبی طرح قدرت فاطمه(س)

935,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق آبی کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس فاطمه (س)✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره مردانه عقیق آبی طرح قلبی یا علی کادر بندی شده

1,075,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق آبی کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس علی(ع)✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره مردانه عقیق سبز طرح اشک الله

975,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق سبز کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر مقدس الله✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره مردانه عقیق سبز طرح یا علی فاطمه

995,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق سبز کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر مقدس یاعلی قاطمه✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره مردانه عقیق سبز طرح قلبی امام حسن مجتبی

1,085,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق سبز کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر مقدس علی(ع) و فاطمه(س)✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

حلقه حدید صینی الماس تراش

300,000 تومان
✔ حلقه حدید صینی کاملا طبیعی✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *