مقالات

خواص انگشتر شرف الشمس برای مصرف کننده چیست؟

خواص انگشتر شرف الشمس

ببینید خواص انگشتر شرف الشمس برای مصرف کننده بسیار زیاد می باشد و در زندگی خیلی هم کمک رسان شما خواهد بود.البته اگر به آن اعتقاد داشته باشید.به همین دلیل هم هست که بیشتر ما انسان های برای کارگشایی در کارهایمان به سمت خرید انگشتر شرف الشمس اصل در مشهد و یا هر شهر دیگری می شتابیم.اما خب در مشهدبه دلیل مجاورت با حرم امام رضا ، شرف الشمس بیشتر متبرک می شود.شرف الشمس در واقع یک دعا می باشد که روی سنگ عقیق زرد درواقع زیر آن حکاکی می شود.اما این سنگ عقیق زرد به نام شرف الشمس معروف می باشد.خواص انگشتر شرف الشمس مردانه و زنانه بسیار در درمان بیماری ها کمک رسان می باشد.این مقاله در رابطه با خواص این گوهر گرانقدر می باشد.به طور کامل این برکات و معجزات را برای شما خواهم گفت.

خواص انگشتر شرف الشمس برای مصرف کننده:

بحث اصلی این مقاله درباره خواصی هست که برای شرف الشمس وجود دارد.شما وقتی انگشتر شرف الشمس را بردست دارید ، این خودش برای شما خفاظی می باشد که در مواجه با خطرات از شما محافظت می کند و مانع آسیب رسیدن به شما می شود.حال این آسیب می تواند آسیب هایی باشد که در طول روز ممکن است برای شما پیش بیاید.مثل خدایی نکرده تصادف و یا همچین خطرتی.اما این آسیب بعضی مواقع از طرف دشمنان شما به شما وارد می شود.به عنوان مثال طلسم ها هستند که بسیار از دشمنان برای شما انواع و اقسام طلسم ها و حادو هارا به کار میگیرند تا در کار شما و یا موفقیت شما مشکل بوجود بیاورند.انگشتر شرف الشمس با ایجاد همان لایه محافظتی که به شما گفتم این طلسم ها را از شما دور نگه می دارد و حتی این جادو هارا به سمت فرستنده آن نیز برمیگرداند.بدین شکل دیگر مشکلی در مسیر موفقیت شما وجود نخواهد داشت.یکی از دلایلی که بسیار توصیه شده است تا در سفرها این گوهر گرانقدر را با خود به همراه داشته باشید ، همین دلیل است که شمارا از خطرات در سفرها به دور خواهد داشت و از شما محافظت خواهد کرد.

خواص انگشتر شرف الشمس - جواهری رضوی

خواص انگشتر شرف الشمس برای رزق و روزی:

یکی از مهم ترین  معروف ترین خواص انگشتر شرف الشمس که بسیار هم مناسب و لازمه زندگی می باشد ، دعای افزایش رزق و روزی هست.درواقع این خاصیت بسیار برای اینکه از فقر و تنگدستی دور بمانید مفید می باشد.البته اشتباه نکنید این دعای برای سنگ حدید هم بکار می رود.اما این خواصی که برای شرف الشمس وجود دارد به واسطه دعایی می باشد که مخصوص شرف است و با دعای سنگ حدید تفاوت دارد.دعای شرف الشمس که به صورت رمز زیر نگین عقق زرد حکاکی می شود پر از خاصیت می باشد.یکی از این خواص افزایش رزق و روزی است.این .ویژگی باعث می شود تا شما از هرگونه تشنگی و یا گرسنگی که ممکن از برای شما پیش بیاید بدور بمانید و از طرفی در زندگی با افزایش رزق و روزی البته به اذن خداوند روبرو بشوید.درضمن افزایش ثروت نیز گفته شده است که با به همراه داشتن شرف الشمس برای شما اتفاق خواهد اقتاد.این یکی از مهم ترین خواص انگشتر شرف الشمس می باشد که در زندگی برای مصرف کننده وجود خواهد داشت.

خواص انگشتر شرف الشمس - javaheryrazavi

خواص درمانی شرف الشمس:

از خواص انگشتر شرف الشمس می شود به خواص درمانی آن هم اشاره داشت.این خواص و برکات هم برای جسم مصرف کننده وجود دارد و هم برای روح مصرف کننده.از خواصی که برای روح مصرف کننده وجود دارد ، بالا بردن عزت نفس و اعتماد به نفس می باشد.اگر شما فردی هستید که در انجام دادن کار ها اعتماد به نفس خوبی را ندارید و نمیتوانید کار را تمام کنید ، شرف الشمس به شما اعتماد به نفس برای انجام آن کار را خواهد داد.یکی دیگر از این برکات برای روح مصرف کننده این است ترسویی را از شما دور می کند.اگر فردی هستید که بسیار زیاد ترسو و بزدل هستید و ترس دارید تا یک کاری به درستی انجام دهید ، بازهم شرف الشمس به کمک شما می آید و این ترس را از شما دور می کند و شما با خیال راحت میتوانید به انجام آن کار بدون ترس بپردازید.اما برای جسم شما نیز خواص بسیاری زیاد را خواهد داشت.در درمان بسیار از بیماری ها به بدن شما کمک می کند.سنگ عقیق زرد و دعای شرف الشمس وقتی باهم ترکیب هستند در بهبود بسیاری از بیماری ها مثل بیماری صرع به بدن شما کمک می کند.البته خوده سنگ عقیق نیز خواصی دارد که در کنار دعای شرف الشمس کامل می شود.یکی از این خواص عقیق زرد این است که عملکرد دستگاه گوارش شما را بهبود می بخشد و باعث جذب بیشتر مواد غذایی به بدن شما می شود.این امر سلامت شما و بدن شما را تضمین میکند.پس به طور خواص انگشتر شرف الشمس هم برای سلامت روح و جسم مصرف کننده بسیار مفید و موثر خواهد بود.

خواص انگشتر شرف الشمس

کارگشایی:

یکی دیگر از خواص انگشتر شرف الشمس که بسیار هم مفید است در زندگی ما انسان ها ، مشکل گشایی و کارگشایی می باشد.خب همه در زندگی و یا کارهایمان مشکلاتی وجود دارد که خودمان از پس انها برمی آییم.خب این مشلات آسیب جدی به کار و یا زندگی ما نخواهد زد.اما همانطور این مشکلات همیشه هست ، مشکلاتی هم خواهد بوذ که ما نمیتوانیم به تنهایی ان هارا از سر راه کنار بزنیم.گره هایی در زندگی بوجود می آید که نیازمند یک قدرت معنوی می باشد که به ما در حل آن مشکل کمک کند.یکی از بهترین خواص انگشتر شرف الشمس مردانه و زنانه همین است که در زندگی به کمک می کند تا در بروز هرگونه مشکلی که نتوانیم آنرا حل کنیم ، به ما و مصرف کننده شرف شمس ، کمک می کند.البته باید به این سنگ اررزشمند اعتقاد کامل داشته باشیم تا بتوانیم به اذن خداوند ار خواص این گوهر گرانقدر بهره ببریم.این مشکلات ممکن است سر راه هرکسی بوجود بیاید.اما باید به یاد داشته باشیم که حتی همین شرف الشمس را هم خداوند برای ما فرستاده است تا به کمک ان زندگی آسانتری داشته باشیم.پس باید در ابتدا فقط و فقط از خداوند کمک بگیریم و به او توکل بکنیم.شرف شمس باید به ما در نزدیک شدن بیشتر به خداوند کمک کند.

 

انگشتر زنانه شرف الشمس

انکشتر شرف الشمس زنانه نقره طرح پریزاد

643,000 تومان

انکشتر شرف الشمس زنانه نقره طرح پریزاد یکی از جدیدترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر شرف شمس از رکاب نقره 925 عیار تولیده و تهیه شده است.نگین شرف شمس این انگشتر زنانه از نگین های معدنی درجه یک می باشد.نگین انگشتر توسط چنگ هایی از نقره و با ظریف کاریی بسیار زیبایی روی انگشتر سوار شده است.این مدل در بهترین کیفیت حکاکی ، با نیت شما زیر نگین حکاکی خواهد شد.

برای هر سایزی قابل سفارش می باشد.قیمت بروز شده می باشند. برای حکاکی به نام ، گزینه های زیر را پر کنید. کد کالا 093 برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید

انگشتر زنانه شرف شمس نقره طرح الماس و حکاکی حرز ۱۴۰۲

689,000 تومان
انگشتر زنانه شرف شمس نقره طرح الماس و حکاکی حرز ۱۴۰۲ یکی از پرفروش ترین انگشتر ها می باشد.این انگشتر از نقره با عیار 925 ساخته شده است و از بهترین نقره برای ساخت رکاب استفاده شده است.نگین استفاده شده دراین مدل درجه یک و معدنی می باشد که توسط چنگ هایی از جنس نقره به رکاب متصل شده است. حکاکی شرف الشمس هم توسط حکاکان حرفه ای انجام شده است و دقت شده که در روزهای قمر در عقرب حکاکی انجام نشود و در ساعات سعد حکاکی انجام شود.اگر می خواهید تا با نام و نیت شما این انگشتر شرف شمس حکاکی شود همین الان از جواهری رضوی میتونید سفارش بدهید. قیمت ها بروز شده می باشند. برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید

انگشتر زنانه نقره شرف الشمس اصل طرح نازنین

649,000 تومان
انگشتر زنانه نقره شرف الشمس اصل طرح نازنین اصل یکی از پرفروش ترین انگشتر ها می باشد.این انگشتر از نقره با عیار 925 ساخته شده است و از بهترین نقره برای ساخت رکاب استفاده شده است.نگین استفاده شده دراین مدل درجه یک و معدنی می باشد که توسط چنگ هایی از جنس نقره به رکاب متصل شده است. حکاکی شرف الشمس هم توسط حکاکان حرفه ای انجام شده است و دقت شده که در روزهای قمر در عقرب حکاکی انجام نشود و در ساعات سعد حکاکی انجام شود.این انگشتر زنانه با نیت شما در روز 19 فروردین هرسال ، زیر نگین حرز شریف شرف الشمس حکاکی می شود. قیمت ها بروز شده می باشند. برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید

انگشتر زنانه نقره شرف الشمس طرح پروانه

629,000 تومان

انگشتر زنانه نقره شرف الشمس طرح پروانه یکی از جدیدترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر شرف شمس از رکاب نقره 925 عیار تولیده و تهیه شده است.نگین شرف شمس این انگشتر زنانه از نگین های معدنی درجه یک می باشد.نگین انگشتر توسط چنگ هایی از نقره و با ظریف کاریی بسیار زیبایی روی انگشتر سوار شده است.این مدل در بهترین کیفیت حکاکی ، با نیت شما زیر نگین حکاکی خواهد شد.

برای هر سایزی قابل سفارش می باشد.قیمت بروز شده می باشند. کد کالا 061 برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید

انگشتر زنانه نقره شرف الشمس طرح چشم و حکاکی شرف شمس ۱۴۰2

631,000 تومان
انگشتر زنانه نقره شرف الشمس طرح چشم و حکاکی شرف شمس ۱۴۰۲ یکی از پرفروش ترین انگشتر ها می باشد.این انگشتر از نقره با عیار 925 ساخته شده است و از بهترین نقره برای ساخت رکاب استفاده شده است.نگین استفاده شده دراین مدل درجه یک و معدنی می باشد که توسط چنگ هایی از جنس نقره به رکاب متصل شده است. حکاکی شرف الشمس هم توسط حکاکان حرفه ای انجام شده است و دقت شده که در روزهای قمر در عقرب حکاکی انجام نشود و در ساعات سعد حکاکی انجام شود.اگر می خواهید تا با نام و نیت شما این انگشتر شرف شمس حکاکی شود همین الان از جواهری رضوی میتونید سفارش بدهید. برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید قیمت ها بروز شده می باشند.

انگشتر زنانه نقره شرف شمس طرح نقره و حکاکی حرز شرف الشمس

643,000 تومان
انگشتر زنانه نقره شرف شمس طرح نقره و حکاکی حرز شرف الشمس یکی از پرفروش ترین انگشتر ها می باشد.این انگشتر از نقره با عیار 925 ساخته شده است و از بهترین نقره برای ساخت رکاب استفاده شده است.نگین استفاده شده دراین مدل درجه یک و معدنی می باشد که توسط چنگ هایی از جنس نقره به رکاب متصل شده است. حکاکی شرف الشمس هم توسط حکاکان حرفه ای انجام شده است و دقت شده که در روزهای قمر در عقرب حکاکی انجام نشود و در ساعات سعد حکاکی انجام شود.اگر می خواهید تا با نام و نیت شما این انگشتر شرف شمس حکاکی شود همین الان از جواهری رضوی میتونید سفارش بدهید. برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید قیمت ها بروز شده می باشند.

انگشتر شرف الشمس زنانه اصل طرح ایران

645,000 تومان

انگشتر شرف الشمس زنانه اصل طرح ایران یکی از جدیدترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر شرف شمس از رکاب نقره 925 عیار تولیده و تهیه شده است.نگین شرف شمس این انگشتر زنانه از نگین های معدنی درجه یک می باشد.نگین انگشتر توسط چنگ هایی از نقره و با ظریف کاریی بسیار زیبایی روی انگشتر سوار شده است.این مدل در بهترین کیفیت حکاکی ، با نیت شما زیر نگین حکاکی خواهد شد.

برای هر سایزی قابل سفارش می باشد.قیمت بروز شده می باشند. برای حکاکی به نام ، گزینه های زیر را پر کنید. کد کالا 075 برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید

انگشتر شرف الشمس زنانه اصل طرح فرانک

679,000 تومان

انگشتر شرف الشمس زنانه اصل طرح فرانک یکی از جدیدترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر شرف شمس از رکاب نقره 925 عیار تولیده و تهیه شده است.نگین شرف شمس این انگشتر زنانه از نگین های معدنی درجه یک می باشد.نگین انگشتر توسط چنگ هایی از نقره و با ظریف کاریی بسیار زیبایی روی انگشتر سوار شده است.این مدل در بهترین کیفیت حکاکی ، با نیت شما زیر نگین حکاکی خواهد شد.

برای هر سایزی قابل سفارش می باشد.قیمت بروز شده می باشند. برای حکاکی به نام ، گزینه های زیر را پر کنید. کد کالا 0102 برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید

انگشتر شرف الشمس زنانه طرح پروانه

643,000 تومان

انگشتر شرف الشمس زنانه طرح پروانه یکی از جدیدترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر شرف شمس از رکاب نقره 925 عیار تولیده و تهیه شده است.نگین شرف شمس این انگشتر زنانه از نگین های معدنی درجه یک می باشد.نگین انگشتر توسط چنگ هایی از نقره و با ظریف کاریی بسیار زیبایی روی انگشتر سوار شده است.این مدل در بهترین کیفیت حکاکی ، با نیت شما زیر نگین حکاکی خواهد شد.

برای هر سایزی قابل سفارش می باشد.قیمت بروز شده می باشند. برای حکاکی به نام ، گزینه های زیر را پر کنید. کد کالا 097 برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید

انگشتر شرف الشمس زنانه طرح شیرین

723,000 تومان

انگشتر شرف الشمس زنانه طرح شیرین یکی از جدیدترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر شرف شمس از رکاب نقره 925 عیار تولیده و تهیه شده است.نگین شرف شمس این انگشتر زنانه از نگین های معدنی درجه یک می باشد.نگین انگشتر توسط چنگ هایی از نقره و با ظریف کاریی بسیار زیبایی روی انگشتر سوار شده است.این مدل در بهترین کیفیت حکاکی ، با نیت شما زیر نگین حکاکی خواهد شد.

برای هر سایزی قابل سفارش می باشد.قیمت بروز شده می باشند. برای حکاکی به نام ، گزینه های زیر را پر کنید. کد کالا 099 برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید

انگشتر شرف الشمس زنانه نقره اصل طرح دیانا

625,000 تومان

انگشتر شرف الشمس زنانه نقره اصل طرح دیانا یکی از جدیدترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر شرف شمس از رکاب نقره 925 عیار تولیده و تهیه شده است.نگین شرف شمس این انگشتر زنانه از نگین های معدنی درجه یک می باشد.نگین انگشتر توسط چنگ هایی از نقره و با ظریف کاریی بسیار زیبایی روی انگشتر سوار شده است.این مدل در بهترین کیفیت حکاکی ، با نیت شما زیر نگین حکاکی خواهد شد.

برای هر سایزی قابل سفارش می باشد.قیمت بروز شده می باشند. برای حکاکی به نام ، گزینه های زیر را پر کنید. کد کالا 072 برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید

انگشتر شرف الشمس زنانه نقره اصل مونا

631,000 تومان

انگشتر شرف الشمس زنانه نقره اصل مونا یکی از جدیدترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر شرف شمس از رکاب نقره 925 عیار تولیده و تهیه شده است.نگین شرف شمس این انگشتر زنانه از نگین های معدنی درجه یک می باشد.نگین انگشتر توسط چنگ هایی از نقره و با ظریف کاریی بسیار زیبایی روی انگشتر سوار شده است.این مدل در بهترین کیفیت حکاکی ، با نیت شما زیر نگین حکاکی خواهد شد.

برای هر سایزی قابل سفارش می باشد.قیمت بروز شده می باشند. برای حکاکی به نام ، گزینه های زیر را پر کنید. کد کالا 098 برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید

پیروزی بر دشمنان از خواص انگشتر شرف الشمس:

هر آدمی شاید در مسیر موفقیت باشد و بسیار هم عالی این مسیر را طی می کند.در این مسیر شاید مشکلات و یا اتفاقات بسیار بد و خوبی برای انسان پیش بیاید.خطر هایی که ممکن است در این راه بوجود بیاید بسیار زیاد می باشد که البته با شرف الشمس آن خطر ها نیز حل خواهد شد.اما یکی از اتفاق هایی که ممکن است در این مسیر موفقیت برای هرکسی پیش بیاید ، حسادت است.کسانی خواهند بود که به مسیر موفقیت شما حسادت خواهند.همانوطر که قبل تر گفتم ممکن است این انسان ها بر علیه شما سحر و یا جادو انجام دهند که البته به به همراه داشتن انگشتر شرف الشمس میتوانید این طلسم هارار باطل کنید.ولی این انسان ها ممکن است کم کم تبدیل به دشمن شما شوند.این دشمنی بعضی مواقع قدرتش آنقدر زیاد می شود که شما ممکن است از پس آن برنیایید.این مقدمه برای این بود که به شما بگم یکی از مهم ترین برکاتی که شرف الشمس برای مصرف کننده به همراه خواهد داشت ، پیروزی در برابر دشمنان می باشد.پس این گوهر گرانقدر به شما کمک می کند تا بتوانید بر دشمنانی که در سر راه شما قرار میگیرند پیروز شوید و به مسر موفقیت با قدرت بیشتر ادامه بدهید.حال این دشمنان ممکن است در هر شرایطی در زندگی شما پدیدار شوند.شما با به همراه داشتن یکی از محصولات شرف الشمس مثل انگشتر شرف الشمس میتوانید با این دشمنان روبرو شوید و به اذن خداوند بر انها پیروز باشید.

برآورده شدن حاجات:

یکی دیگر از خواص انگشتر شرف الشمس برآورده شدن حاجات می باشد.همه ما آرزوها حاجاتی داریم که به دنبال برآورده شدن انها هستیم.باید بدانیم که تنها خداوند میتواند این آرزوها را برای ما برآورده کند.ممکن است این آرزو ها برای کار باشد و یا اینکه مشکلی از سر راه ما برداشته شود از خداوند کمک بخواهیم.خداوند برای اینکه حاجات را برای ما زودتر جامعه عمل بپوشاند ، سنگ شرف الشمس را برای ما آماده کرده است و در اختیار ما گذاشته است.وقتی دعای شریف شرف الشمس زیر نگین حکاکی می شود ، این خاصیت برای مصرف کننده بوجود می آید.اگر دنبال این هستیم که حاجات و آرزو های ما زودتر برآورده شود و خداوند به ما نگاهی بیاندازد میتوانیم از انگشتر شرف الشمس استفاده کنیم.شرف الشمس باعث می شود تا حاجت مصرف کننده شرف شمس زودتر برآورده شود.البته بازهم یادآوی می کنم که به اذن خداوند این حاجت ها برآورده خواهد شد.پس باید اول به خداوند متعل تکیه کنیم و بعد از این وسیله هایی که خود او در اختیار ما گذاشته است بهره ببریم.برآورده شدن زود تر حاجات یکی دیگر از خواص انگشتر شرف الشمس می باشد که برای مصرف کننده وجود دارد.

جلوگیری از وسوسه شیطان:

همه ما انسان ها در طول زندگی بسیار زیاد مورد وسوسه شیطان رجیم قرار میگیرم.این امر باعث می شود تا کارهایی را انجام بدهیم که بعدا از انجام دادنش پشیمون خواهیم شد.البته که خداوند بخشنده می باشد و توبه ما بنده هارا می پذیرد.اما برای اینکه بتوانیم در برابر این وسوسه قد علم کنیم و مقاومت داشته باشیم ، میتوانیم از شرف الشمس بهره ببریم.یکی دیگر از خواص انگشتر شرف الشمس این می باشد که در هنگام وسوسه شیطان مقاومت مصرف کننده را بالا می برد.این امر باعث می شود تا بیشتر از قبل به خداوند یگانه نزدیک شویم و کمتر مورد وسوسه شیطان قرار بگیریم.همچنین برای تقویت ایمان بسیار موثر و مفید می باشد.پس یکی دیگر از خواصی که با به همراه داشتن شرف الشمس میتوانید در زندگی حس کنید ، دوری از وسوسه شیطان می باشد.

انگشتر مردانه شرف الشمس در جواهری رضوی

انگشتر شرف الشمس مردانه اصل طرح رهام

1,398,000 تومان

انگشتر شرف الشمس مردانه اصل طرح رهام یکی از جدیدترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر شرف شمس از رکاب نقره 925 عیار تولیده و تهیه شده است.نگین شرف شمس این انگشتر مردانه از نگین های معدنی درجه یک می باشد.نگین انگشتر توسط چنگ های به رنگ طلا و با ظریف کاریی بسیار خاص روی انگشتر سوار شده است.این مدل در بهترین کیفیت حکاکی ، با نیت شما زیر نگین حکاکی خواهد شد.

برای هر سایزی قابل سفارش می باشد.قیمت بروز شده می باشد. برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید کد کالا 064

انگشتر شرف الشمس مردانه اصل طرح کیسان

1,147,000 تومان

انگشتر شرف الشمس مردانه اصل طرح کیسان یکی از جدیدترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر شرف شمس از رکاب نقره 925 عیار تولیده و تهیه شده است.نگین شرف شمس این انگشتر مردانه از نگین های معدنی درجه یک می باشد.نگین معدنی این انگشتر توسط چنگ های نقره به رکاب متصل شده است.این مدل در بهترین کیفیت حکاکی ، با نیت شما زیر نگین حکاکی خواهد شد.

برای هر سایزی قابل سفارش می باشد.قیمت بروز شده می باشد. برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید کد کالا 071

انگشتر شرف الشمس مردانه اصل طرح یزدان

2,499,000 تومان

انگشتر شرف الشمس مردانه اصل طرح یزدان یکی از جدیدترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر شرف شمس از رکاب نقره 925 عیار تولیده و تهیه شده است.نگین شرف شمس این انگشتر مردانه از نگین های معدنی درجه یک می باشد.نگین انگشتر توسط چنگ های از جنس نقره و با ظریف کاریی بسیار خاص روی انگشتر سوار شده است.این مدل در بهترین کیفیت حکاکی ، با نیت شما زیر نگین حکاکی خواهد شد.

برای هر سایزی قابل سفارش می باشد.قیمت بروز شده می باشند. برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید کد کالا 063

انگشتر شرف الشمس مردانه ای شاه پناهم بده

986,000 تومان

انگشتر شرف الشمس مردانه ای شاه پناهم بده یکی از جدیدترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر شرف شمس از رکاب نقره 925 عیار تولیده و تهیه شده است.نگین شرف شمس این انگشتر مردانه از نگین خراسانی معدنی درجه یک اصلی می باشد.نگین انگشتر توسط چنگ هایی طلایی رنگ و با ظریف کاریی بسیار زیبایی روی انگشتر سوار شده است.این مدل در بهترین کیفیت حکاکی ، دعای شرف الشمس با نیت شما زیر نگین توسط اساتید مجرب و در ساعات سعد حکاکی خواهد شد.

برای هر سایزی قابل سفارش می باشد.قیمت بروز شده می باشد. برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید

انگشتر شرف الشمس مردانه نقره اصل طرح صدرا

1,146,000 تومان

انگشتر شرف الشمس مردانه نقره اصل طرح صدرا یکی از جدیدترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر شرف شمس از رکاب نقره 925 عیار تولیده و تهیه شده است.نگین شرف شمس این انگشتر مردانه از نگین های معدنی درجه یک می باشد.این مدل در بهترین کیفیت حکاکی ، با نیت شما زیر نگین حکاکی خواهد شد.

برای هر سایزی قابل سفارش می باشد.قیمت بروز شده می باشد. برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید کد کالا 068

انگشتر شرف الشمس مردانه نقره اصل طرح یا حیدر

1,349,000 تومان

انگشتر شرف الشمس مردانه نقره اصل طرح یا حیدر یکی از جدیدترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر شرف شمس از رکاب نقره 925 عیار تولیده و تهیه شده است.نگین شرف شمس این انگشتر مردانه از نگین های معدنی درجه یک می باشد.نگین انگشتر توسط چنگ های نقره و با ظریف کاریی بسیار خاص روی انگشتر سوار شده است.این مدل در بهترین کیفیت حکاکی ، با نیت شما زیر نگین حکاکی خواهد شد.

برای هر سایزی قابل سفارش می باشد.قیمت بروز شده می باشد. برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید کد کالا 066

انگشتر شرف الشمس مردانه نقره طرح آبتین

2,957,000 تومان

انگشتر شرف الشمس مردانه نقره طرح آبتین یکی از جدیدترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر شرف شمس از رکاب نقره 925 عیار تولیده و تهیه شده است.نگین شرف شمس این انگشتر مردانه از نگین های معدنی درجه یک می باشد.نگین معدنی این انگشتر توسط چنگ هایی به رنگ طلا به زیبایی به رکاب متصل شده است.این مدل در بهترین کیفیت حکاکی ، با نیت شما زیر نگین حکاکی خواهد شد.

برای هر سایزی قابل سفارش می باشد.قیمت بروز شده می باشد. برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید کد کالا 091

انگشتر شرف الشمس مردانه نقره طرح اشکان

1,147,000 تومان

انگشتر شرف الشمس مردانه نقره طرح اشکان یکی از جدیدترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر شرف شمس از رکاب نقره 925 عیار تولیده و تهیه شده است.نگین شرف شمس این انگشتر مردانه از نگین های معدنی درجه یک می باشد.نگین معدنی این انگشتر توسط چنگ های نقره به رکاب متصل شده است.این مدل در بهترین کیفیت حکاکی ، با نیت شما زیر نگین حکاکی خواهد شد.

برای هر سایزی قابل سفارش می باشد.قیمت بروز شده می باشد. برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید کد کالا 080

انگشتر شرف الشمس مردانه نقره طرح ایلیا

1,021,000 تومان

انگشتر شرف الشمس مردانه نقره طرح ایلیا یکی از جدیدترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر شرف شمس از رکاب نقره 925 عیار تولیده و تهیه شده است.نگین شرف شمس این انگشتر مردانه از نگین های معدنی درجه یک می باشد.نگین معدنی این انگشتر توسط چنگ های نقره به رکاب متصل شده است.این مدل در بهترین کیفیت حکاکی ، با نیت شما زیر نگین حکاکی خواهد شد.

برای هر سایزی قابل سفارش می باشد.قیمت بروز شده می باشد. برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید کد کالا 084

انگشتر شرف الشمس مردانه نقره طرح بانیپال

913,000 تومان

انگشتر شرف الشمس مردانه نقره طرح بانیپال یکی از جدیدترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر شرف شمس از رکاب نقره 925 عیار تولیده و تهیه شده است.نگین شرف شمس این انگشتر مردانه از نگین های معدنی درجه یک می باشد.نگین معدنی این انگشتر به صورت تخت به رکاب متصل شده است.این مدل در بهترین کیفیت حکاکی ، با نیت شما زیر نگین حکاکی خواهد شد.

برای هر سایزی قابل سفارش می باشد.قیمت بروز شده می باشد. برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید کد کالا 085

انگشتر شرف الشمس مردانه نقره طرح پیران

1,267,000 تومان

انگشتر شرف الشمس مردانه نقره طرح پیران یکی از جدیدترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر شرف شمس از رکاب نقره 925 عیار تولیده و تهیه شده است.نگین شرف شمس این انگشتر مردانه از نگین های معدنی درجه یک می باشد.نگین معدنی این انگشتر توسط چنگ هایی طلایی رنگ به زیبایی به رکاب متصل شده است.این مدل در بهترین کیفیت حکاکی ، با نیت شما زیر نگین حکاکی خواهد شد.

برای هر سایزی قابل سفارش می باشد.قیمت بروز شده می باشد. برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید کد کالا 087

انگشتر شرف الشمس مردانه نقره طرح رهبری

969,000 تومان
انگشتر شرف الشمس مردانه نقره طرح رهبری و حکاکی دعای حرز شرف الشمس یکی از پرفروش ترین انگشتر ها می باشد.این انگشتر از نقره با عیار 925 ساخته شده است و از بهترین نقره برای ساخت رکاب استفاده شده است.نگین استفاده شده دراین مدل درجه یک خراسانی اصل و معدنی می باشد که توسط چنگ هایی از جنس نقره به رکاب متصل شده است. حکاکی شرف الشمس هم توسط حکاکان حرفه ای انجام می شود و دقت شده که در ساعات سعد حکاکی انجام شود.اگر می خواهید تا با نام و نیت شما این انگشتر شرف شمس حکاکی شود همین الان از جواهری رضوی میتونید سفارش بدهید. برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید قیمت بروز شده می باشد.

خواص انگشتر شرف الشمس برای بخت گشایی:

این خاصیت بسیار برای دختران مجرد مفید و موثر است.خب دختران مجرد زیاد هستند که موقعیت ازدواج برای آنها هنوز پیش نیامده است.البته باید بدانید که این خاصیت با خواص سوره احزاب متفاوت است.چرا که سوره احزاب هم برای این امر مورد استفاده می باشد.هنگامی که دعای شرف الشمس زیر نگین حکاکی می شود این ویژگی برای مصرف کننده بوجود می آید.این خاصیت باعث می شود که دختر مجرد موقعیت ازدواج برایش بوجود بیاید و برای او افزایش خواستگار به همراه دارد.البته از طرفی میل پسران نیز نسبت به آن دختر بیشتر خواهد شد.درواقع این ویزگی باعث می شود تا بخت دختری که از انگشتر شرف الشمس استفاده می کن باز شود بتواند مورد مناسب ازدواج را برای خود انتخاب کند و البته به اذن خداوند.پس یکی دیگر از خواص انگشتر شرف الشمس همین است که برای بخت گشایی دختر مجرد مورد استفاده می باشد که بسیار موثر و مفید خواهد بود.این امر ممکن است در بسیاری از خانوانده ها بوجود بیاید.پس بدانید که یکی از راه های حل این مشکل ، شرف الشمس می باشد.

دیگر خواص انگشتر شرف الشمس برای مصرف کننده:

اگر دوسدارید که انسانی سحرخیز باشید و مخصوصا برای نماز های صبح بیدار شوید و به راز و نیاز با خداوند یگانه بپردازید ، یکی از راه حال های قوی و مفید به همراه داشتن شرف الشمس می باشد.شرف شمس مصرف کننده را به فردی سحرخیز تبدیل می کند.یکی دیگر از این برکات ارزشمند این است که شاید شما و یا اطرافیان شما در بند و اسارت باشند.همیشه خب آرزو داریم این زمان اسارت به حداقل برسد و زودتر این زمان به پایان برسد.چه برای خود و یا برای اطرافیان.شرف الشمس باعث می شود تا زمان در بند بودن شما و یا اطرافیان شما کمتر شود و زودتر از بند رهایی پیدا کنید.البته باید انشگتر شرف الشمس و یا هر محصولی از آن را به همراه داشته باشید تا این زمان به اذن خداوند برای شما کمتر شود.

همه ما انسان ها به مرگ نزدیک هستیم و هرلحظه ممکن است که این امر به سراغ ماهم بیاید.اما شاید ترس اول ما انسان ها عذاب شب اول قبر باشد.گر دعای شرف الشمس را داخل یک کاغذ بنویسیم و داخل کفن میت بگذاریم ، به اذن خداوند ان میت از عذاب شب اول قبر بدور خواهد ماند.اینها همه خواص و برکاتی بود شرف شمس برای مصرف کننده به همراه خواهد داشت.البته بازهم یادآوری می کنم که باید در ابتدا به خداوند متعال اعتقاد داشته باشیم و بعد از شرف شمس کمک بگیریم.

 

تسبیح شرف الشمس اصل

تسبیح سنگ طبیعی 101 دانه عقیق زرد شرف الشمس

245,000 تومان
تسبیح شرف الشمس عقیق زرد 101 دانه از جدیدترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این تسبیح خاص تراش خورده است.این مدل آماده حکاکی ذکر شریف شرف الشمس می باشد. قیمت بروز شده می باشد. کدکالا 0011

تسبیح سنگ طبیعی 33 دانه عقیق زرد شرف الشمس سایز بزرگ

199,000 تومان
تسبیح شرف الشمس 10 میلی متری مهره ای از جدیدترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این تسبیح به صورت مهره ای و خاص تراش خورده است.این مدل آماده حکاکی ذکر شریف شرف الشمس می باشد.سایز این تسبیح شرف شمس هم 10 میلی متر خواهد بود. قیمت بروز شده می باشد. کد کالا 0013

تسبیح سنگ طبیعی 33 دانه عقیق زرد شرف الشمس سایز کوچک

189,000 تومان
تسبیح شرف الشمس اصل 8 میلی متری مهره ای از جدیدترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این تسبیح به صورت مهره ای و خاص تراش خورده است.این مدل آماده حکاکی ذکر شریف شرف الشمس می باشد.سایز این تسبیح شرف شمس هم 8 میلی متر خواهد بود. قیمت بروز شده می باشد. کدکالا 0010

تسبیح سنگ طبیعی 33 دانه عقیق زرد شرف الشمس هلی تراش

253,000 تومان
تسبیح شرف الشمس اصل هلی از جدیدترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این تسبیح به صورت هلی و خاص تراش خورده است.این مدل آماده حکاکی ذکر شریف شرف الشمس می باشد.سایز این تسبیح شرف شمس هم 10 میلی متر خواهد بود. قیمت بروز شده می باشد. کد کالا 0012

دعای شرف الشمس:

خب تا الان با خواص انگشتر شرف الشمس به طور کامل آشنایی پیدا کردیم.اما همانطور که در مطالب خواندید بیشتر این خواص و برکات به دلیل دعای شرف الشمس می باشد.پس باید بدانیم که این دعا چه می باشد.دعای شرف الشمس به شرح زیر می باشد:

سم الله الرّحمن الرّحیم

اَللّهُم اِنّی اَسئَلُکَ بِالهاءِ مِنْ اِسمِکَ الْاَعظَم و بالثَلآثِ العِصّیِ و بالالَفِ المُقَّوِم و بِالمِیمِ الطَمیس الاَبتَر و بالسِّلمِ و بالاَربَعَه الَتِی ه‍ِی کالکَفِ بِلا مُعصَم و بِالهاءِ المَشقُوقَه و بالواوِ المُعظَّم صوره اِسمکَ الشَّریفِ الاَعظَم اَن تُصَلِیَ علی سَیِّدِنا مُحمَّدِ وَ آلِهِ بعدد حروف ماجری بِالقلم و اَن تَقضِی حاجَتِی.

کلام پایانی:

حتما تا الان دیگر مشتاق هستید تا این گوهر گرانقدر به نام شرف الشمس را برای خود تهیه کنید.من در لابه لای این مطلب محصولات مرتبط به شرف در جواهری رضوی را برای شما قرار دادم.اما برای اینکه بتوانید همه محصولات انگشتر مردانه شرف الشمس و همینطور انگشتر زنانه شرف الشمس را مشاهده کنید روی لینک ها میتوانید کلیک بکنید.این مطلب را هم بگم که مهم نیست انگشتر شرف الشمس را در کدام دست قرار می دهید.هم میتوانید در دست چپ داشته باشید و هم در دست راست.امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.درضمن برای اینکه تمامی محصولات شرف الشمس را بتوانید مشاهده کنید میتوانی به سایت جواهری رضوی مراجعه کنید.اگر دنبال همچین محصولاتی هستید که بسیار ارزشمند و پر خواص هستند میتوانید از جواهری رضوی به خرید حرز امام جواد هم بپردازید.حرز امام جواد علیه السلام هم بسیار قدرتمند و پرخواص می باشد و در زندگی میتوانید از برکات آن بهره ببرید.

این مقاله در تاریخ 1 اسفند سال 1401 و معادل 20 فوریه 2023 تنظیم شده می باشد.

محصولات مرتبط در جواهری رضوی
محصولات حدید صینی
  • محصولات حدید صینی
  • محصولات تسبیح
  • گردنبند زنانه شرف الشمس
  • نگین شرف الشمس اصل
  • ست شرف الشمس مردانه و زنانه

انگشتر حدید صینی زنانه نقره طرح رویا

957,000 تومان
انگشتر حدید صینی زنانه نقره طرح رویا + حکاکی 1401 یکی از بهترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر حدید صینی بسیار مورد استقبال عموم می باشد.نگین حدید صینی با کیفیت و معدنی می باشد.دراین مدل از رکاب نقره 925 عیار تهیه شده است که در مرور زمان سیاه نشود. سنگ حدید صینی توسط چنگ هایی به رکاب نقره با ظرافت کاریی هایی متصل شده است.شما می توانید با توجه به ذکر های توصیه شده نوسط معصومین مانند ذکر رزق و ورزی حدید صینی سفارش بدهید. قیمت بروز شده می باشد.قابل سایز شدن برای هر سایزی را دارد.

انگشتر حدید صینی مردانه دور طلایی نقره +حکاکی

1,393,000 تومان
انگشتر حدید صینی مردانه دور طلایی نقره +حکاکی یکی از بهترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر حدید صینی بسیار مورد استقبال عموم می باشد.نگین حدید صینی با کیفیت و معدنی می باشد.دراین مدل از رکاب نقره 925 عیار تهیه شده است که در مرور زمان سیاه نشود. سنگ حدید صینی توسط چنگ هایی طلایی رنگ به رکاب نقره متصل شده است.شما می توانید با توجه به ذکر های توصیه شده نوسط معصومین مانند ذکر رزق و ورزی حدید صینی سفارش بدهید. قیمت بروز شده می باشد.قابل سایز شدن برای هر سایزی را دارد.

انگشتر حدید صینی مردانه طرح رهبری

1,157,000 تومان
انگشتر حدید صینی مردانه طرح رهبری یکی از بهترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر طرح رهبری می باشد که بسیار مورد استقبال عموم می باشد.نگین حدید صینی با کیفیت و معدنی می باشد.دراین مدل از رکاب نقره 925 عیار تهیه شده است که در مرور زمان سیاه نشود.شما می توانید با توجه به ذکر های توصیه شده نوسط معصومین مانند ذکر رزق و ورزی حدید صینی سفارش بدهید. قیمت بروز شده می باشد.قابل سایز شدن برای هر سایزی را دارد.

انگشتر حدید صینی مردانه نقره اصل شاهچراغ

1,791,000 تومان
انگشتر حدید صینی مردانه نقره اصل شاهچراغ یکی از بهترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر حدید صینی بسیار مورد استقبال عموم می باشد.نگین حدید صینی با کیفیت و معدنی می باشد.دراین مدل از رکاب نقره 925 عیار تهیه شده است که در مرور زمان سیاه نشود. سنگ حدید صینی توسط چنگ هایی به رنگ طلا به رکاب نقره متصل شده است.شما می توانید با توجه به ذکر های توصیه شده نوسط معصومین مانند ذکر رزق و ورزی حدید صینی سفارش بدهید. برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید قیمت بروز شده می باشد.قابل سایز شدن برای هر سایزی را دارد.  

انگشتر حدید صینی مردانه نقره طرح رحمت

1,569,000 تومان
انگشتر حدید صینی مردانه نقره طرح رحمت یکی از بهترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر حدید صینی بسیار مورد استقبال عموم می باشد.نگین حدید صینی با کیفیت و معدنی می باشد.دراین مدل از رکاب نقره 925 عیار تهیه شده است که در مرور زمان سیاه نشود. سنگ حدید صینی توسط چنگ هایی به رنگ طلا به رکاب نقره متصل شده است.شما می توانید با توجه به ذکر های توصیه شده نوسط معصومین مانند ذکر رزق و ورزی حدید صینی سفارش بدهید. قیمت بروز شده می باشد.قابل سایز شدن برای هر سایزی را دارد. برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید

انگشتر حدید صینی نقره مردانه اصل فاطمه زهرا

2,553,000 تومان
انگشتر حدید صینی نقره مردانه اصل فاطمه زهرا یکی از بهترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر حدید صینی بسیار مورد استقبال عموم می باشد.نگین حدید صینی با کیفیت و معدنی می باشد.دراین مدل از رکاب نقره 925 عیار تهیه شده است که در مرور زمان سیاه نشود. سنگ حدید صینی توسط چنگ هایی به رنگ طلا که زا جنس برنج هستند ، به رکاب نقره متصل شده است.شما می توانید با توجه به ذکر های توصیه شده نوسط معصومین مانند ذکر رزق و ورزی حدید صینی سفارش بدهید. برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید قیمت بروز شده می باشد.قابل سایز شدن برای هر سایزی را دارد.  

انگشتر حدیدصینی مردانه نقره طرح هیربد

1,993,000 تومان
انگشتر حدیدصینی مردانه نقره طرح هیربد یکی از بهترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر حدید صینی بسیار مورد استقبال عموم می باشد.نگین حدید صینی با کیفیت و معدنی می باشد.دراین مدل از رکاب نقره 925 عیار تهیه شده است که در مرور زمان سیاه نشود. سنگ حدید صینی توسط چنگ هایی از نقره هستند ، به رکاب نقره متصل شده است.شما می توانید با توجه به ذکر های توصیه شده نوسط معصومین مانند ذکر رزق و ورزی حدید صینی سفارش بدهید. برای راهنمای سایز اینجا کلیک کنید قیمت بروز شده می باشد.قابل سایز شدن برای هر سایزی را دارد.  

انگشتر زنانه حدید صینی نقره طرح شفیق

943,000 تومان
انگشتر نقره با سنگ حدید صینی زنانه طرح شفیق یکی از بهترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر حدید صینی بسیار مورد استقبال عموم می باشد.نگین حدید صینی با کیفیت و معدنی می باشد.دراین مدل از رکاب نقره 925 عیار تهیه شده است که در مرور زمان سیاه نشود. سنگ حدید صینی توسط چنگ هایی به رکاب نقره با ظرافت کاریی های خاصی متصل شده است.شما می توانید با توجه به ذکر های توصیه شده نوسط معصومین مانند ذکر رزق و ورزی حدید صینی سفارش بدهید. قیمت بروز شده می باشد.قابل سایز شدن برای هر سایزی را دارد.

انگشتر زنانه نقره حدید صینی طرح آیین

790,000 تومان
انگشتر زنانه نقره حدید صینی طرح آیین یکی از بهترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر حدید صینی بسیار مورد استقبال عموم می باشد.نگین حدید صینی با کیفیت و معدنی می باشد.دراین مدل از رکاب نقره 925 عیار تهیه شده است که در مرور زمان سیاه نشود. سنگ حدید صینی توسط چنگ هایی به رکاب نقره با ظرافت کاریی هایی متصل شده است.شما می توانید با توجه به ذکر های توصیه شده نوسط معصومین مانند ذکر رزق و ورزی حدید صینی سفارش بدهید. قیمت بروز شده می باشد.قابل سایز شدن برای هر سایزی را دارد.

انگشتر زنانه نقره حدید صینی طرح کتایون

1,231,000 تومان
انگشتر زنانه نقره حدیدصینی طرح کتایون یکی از بهترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر حدید صینی بسیار مورد استقبال عموم می باشد.نگین حدید صینی با کیفیت و معدنی می باشد.دراین مدل از رکاب نقره 925 عیار تهیه شده است که در مرور زمان سیاه نشود. سنگ حدید صینی توسط چنگ هایی به رکاب نقره با ظرافت کاریی هایی متصل شده است.شما می توانید با توجه به ذکر های توصیه شده توسط معصومین مانند ذکر رزق و ورزی حدید صینی سفارش بدهید. قیمت بروز شده می باشد.قابل سایز شدن برای هر سایزی را دارد.

انگشتر مردانه دور طلایی نقره با سنگ حدید صینی

1,349,000 تومان
انگشتر مردانه دور طلایی نقره با سنگ حدید صینی یکی از بهترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر حدید صینی بسیار مورد استقبال عموم می باشد.نگین حدید صینی با کیفیت و معدنی می باشد.دراین مدل از رکاب نقره 925 عیار تهیه شده است که در مرور زمان سیاه نشود. سنگ حدید صینی توسط چنگ هایی طلایی رنگ به رکاب نقره متصل شده است.شما می توانید با توجه به ذکر های توصیه شده نوسط معصومین مانند ذکر رزق و ورزی حدید صینی سفارش بدهید. قیمت بروز شده می باشد.قابل سایز شدن برای هر سایزی را دارد.

انگشتر مردانه نقره با سنگ حدید صینی طرح رضا

1,593,000 تومان
انگشتر مردانه نقره با سنگ حدید صینی طرح رضا یکی از بهترین محصولات جواهری رضوی می باشد.این انگشتر حدید صینی بسیار مورد استقبال عموم می باشد.نگین حدید صینی با کیفیت و معدنی می باشد.دراین مدل از رکاب نقره 925 عیار تهیه شده است که در مرور زمان سیاه نشود. سنگ حدید صینی توسط چنگ هایی طلایی رنگ به رکاب نقره متصل شده است.شما می توانید با توجه به ذکر های توصیه شده نوسط معصومین مانند ذکر رزق و ورزی حدید صینی سفارش بدهید. قیمت بروز شده می باشد.قابل سایز شدن برای هر سایزی را دارد.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *