مقالات

قوانین انگشتر شرف الشمس به طور کامل

قوانین انگشتر شرف الشمس - جواهری رضوی

قوانین انگشتر شرف الشمس بسیار مهم است زیرا این انگشتر در فرهنگ ایرانی با ارزش‌هایی مانند قدرت، شجاعت و رشادت مرتبط است. به طور کلی، انگشتر شرف الشمس به عنوان یک جواهر ارزشمند مورد تحسین قرار می‌گیرد و اغلب به عنوان هدیه‌ای ارزشمند در موقعیت‌های مهم و مناسبت‌های خاص اهدا می‌شود. همچنین، این انگشتر می‌تواند یک نماد از عشق و علاقه به فردی خاص نیز باشد. از انگشترهای شرف الشمس برای ارتباط با ارزش‌های اجتماعی و معنوی استفاده می‌شود و در برخی از موارد به عنوان یک نماد از قدرت و افتخار نیز به کار می‌رود.از دیرباز تهیه شرف الشمس بسیار رواج داشته است و توسط معصومین علیه السلام بسیار توصیه شده است.به همین دلیل تا به امرو این گوهر آسمانی بسیار پرفروش است ودر مخصولاتی مثل انگشتر و یا گردنبند به فروش میرسد.البته بخاطر خواص شرف الشمس می باشد که آنقدر شیعیان و مسلمانان به این سنگ علاقه دارند.بسیار در زندگی میتواند کمک رسان باشد و برای مصرف کننده افزایش رزق و روزی را به همراه داشته باشد.پس با خرید شرف الشمس ، زندگی آسانتری درا تجربه کنید.

انگشتر شرف الشمس یکی از انگشترهای معروف در فرهنگ ایرانی است که از قدیم الایام تاکنون استفاده می‌شود. این انگشتر به عنوان یک نماد ارزشمند در فرهنگ و تاریخ ایران شناخته می‌شود و معمولاً به عنوان یک جواهر ارزشمند استفاده می‌شود. انگشتر شرف الشمس به دلیل طرح خاصی که بر روی آن قرار دارد شناخته می‌شود. این طرح شامل یک نقشه شمس است که با استفاده از الماس و سنگ‌های قیمتی دیگر روی انگشتر قرار می‌گیرد. انگشتر شرف الشمس علاوه بر ظاهر زیبایی که دارد، به عنوان یک نماد ارزشمند همچنین به دلیل تاثیرات معنوی و مذهبی خود نیز مورد توجه است.

آداب استفاده از انگشتر شرف الشمس

ظریقه استفاده از انگشتر شرف الشمس - جواهری رضوی

انگشتر شرف الشمس یکی از جواهرات محبوب و ارزشمند است که در تمامی اجتماعات و فرهنگ‌ها مورد توجه و احترام قرار می‌گیرد. قوانین انگشتر شرف الشمس دارای آداب و رسوم خاصی است که باید رعایت شود. اولین آداب استفاده از انگشتر شرف الشمس، نوع استفاده آن است. این انگشتر باید به اندازه مناسب برای انگشت صاحبش باشد و به راحتی قابل استفاده باشد.

آداب دیگر استفاده از انگشتر شرف الشمس شامل نگهداری  مناسب آن است. این انگشتر باید به دور از ذرات گرد و غبار و مواد شیمیایی قرار گیرد تا براقیت و زیبایی آن حفظ شود. همچنین، باید از ضربه و خراش‌ها در برابر این انگشتر محافظت کرد و در مواقعی که احتمال صدمه دیدن آن وجود دارد، مانند ورزش‌های سنگین، از استفاده از آن خودداری کرد. با رعایت این آداب و رسوم، می‌توان از انگشتر شرف الشمس استفاده طولانی‌مدت داشت.

قوانین انگشتر شرف الشمس در کدام دست بهتر است قرار گیرد؟

بر اساس قوانین انگشتر شرف الشمس و بر اساس سنت و فرهنگ‌های مختلف، می‌تواند در دست راست یا دست چپ قرار بگیرد. در فرهنگ غربی، معمولاً انگشتر شرف الشمس در انگشتر شست دست راست قرار می‌گیرد. این به عنوان یک نماد قدرت و افتخار در نظر گرفته می‌شود. اما در فرهنگ‌های شرقی مانند برخی کشورهای آسیایی و مسلمانان، انگشتر شرف الشمس در انگشتر شست دست چپ قرار می‌گیرد. این به عنوان یک نماد تواضع و فروتنی تفسیر می‌شود. بنابراین، انتخاب قرار دادن انگشتر شرف الشمس در کدام دست به عوامل فرهنگی و شخصیتی هر فرد وابسته است. هر چند که در نهایت، انتخاب نهایی بر عهده خود فرد است و باید با آن احساس راحتی و ارتباط شخصی داشته باشد.در این مورد هیچ گونه قانونی وجود نخواهد داشت و کاملا بستگی به شما دارد.

انگشتر شرف شمس در کدام انگشت بهتر است قرار گیرد؟

قوانین انگشتر شرف - جواهری رضوی

طبق قوانین انگشتر شرف الشمس، محل قرارگیری انگشتر شرف شمس در دست، یکی از مباحث مهم بوده  است. بر اساس پژوهش های فرهنگی، عمده انگشتان دست شامل شست، میانه، (انگشتان چهارم و پنجم)  هستند. اما در فرهنگهای مختلف، محل قرارگیری انگشتر شرف شمس متفاوت است.

در برخی فرهنگ ها، محل قرارگیری انگشتر شرف شمس بر روی انگشت نشانه توصیه می شود. این انگشت به عنوان نمادی از قواعد و اصول اخلاقی در نظر گرفته می شود و قرار دادن انگشتر شرف شمس بر روی این انگشت به معنی ارتباط مستقیم با مفاهیمی همچون اعتقاد به خدا و تعهد به اخلاقیات است.

در دیگر فرهنگ ها، انگشتر شرف شمس بر روی انگشت  سوم قرار می گیرد. این انگشت به عنوان نمادی از عشق و ارتباط عاطفی در نظر گرفته می شود. قرار دادن انگشتر شرف شمس بر روی این انگشت به معنی ارتباط عاطفی قوی و پایدار با شریک زندگی است.

به طور کلی، انتخاب محل قرارگیری انگشتر شرف شمس بر اساس فرهنگ و باورهای فردی است و هیچ قاعده عمومی در این زمینه وجود ندارد. هر فرد می تواند بر اساس سلیقه و باورهای خود، محل قرارگیری انگشتر را انتخاب کند.

آیا برای استفاده از قوانین انگشتر شرف الشمس باید وضو داشت؟

انگشتر شرف الشمس یکی از انگشترهایی است که در بسیاری از فرهنگ‌ها و مذاهب، به ویژه در اسلام، اهمیت ویژه‌ای دارد. این انگشتر به این دلیل شهرت دارد که درون آن تکه‌ای از سنگ الشمس قرار دارد که با تابش نور خورشید، رنگ‌های مختلفی را در خود نشان می‌دهد.

طبق قوانین انگشتر شرف الشمس و بر خلاف باورهای مرسوم، استفاده از انگشتر شرف الشمس به وضو وابسته نیست. در اسلام، مواد و اشیاء بر اساس خواص و عوارض تقسیم ‌بندی می‌شوند و برخی از آنها نیاز به تطهیر دارند. اما درباره استفاده از انگشتر شرف الشمس، هیچ نص قرآنی یا روایتی از پیامبر اسلام (ص) وجود ندارد که نیاز به وضو برای استفاده از آن را تاکید کند.

بنابراین، استفاده از انگشتر شرف الشمس برای افرادی که معتقد به اهمیت آن هستند، نیازی به وضو ندارد. این موضوع بیشتر به میزان اعتقاد و باور شخص بستگی دارد و می‌تواند در مواقع مختلف تغییر کند.

شرایط نگهداری از قوانین انگشتر شرف الشمس

قوانین انگشتر شرف الشمس اصل - جواهری رضوی

قوانین انگشتر شرف الشمس بسیار ساده است.، یکی از قیمتی‌ترین سنگ‌های قیمتی دنیا است و به دلیل زیبایی و ارزشی که دارد، نگهداری صحیح و مراقبت مناسب از آن بسیار مهم است. اولین قدم در نگهداری از انگشتر شرف الشمس، جلوگیری از خوردگی و آسیب به سنگ است. برای این منظور، باید در هنگام استفاده از انگشتر، آن را از تماس با مواد شیمیایی مانند عطر، لوسیون و انواع اسپری‌ها دور نگه داشت. همچنین، بهتر است از استفاده از انگشتر در زمان‌هایی که در معرض آب قرار می‌گیرد، مانند شستن دست یا کار کردن با آب، خودداری کرد.

در مورد نگهداری از سنگ انگشتر شرف الشمس نیز باید دقت کرد. سنگ شرف الشمس از نظر سختی و مقاومت، یکی از سخت‌ترین و مقاومترین سنگ‌های قیمتی است. اما به خاطر ارزش بالایی که دارد، باید از خراش و شکستن آن جلوگیری شود. برای این منظور، می‌توان از جعبه‌های خاصی استفاده کرد که با پارچه‌های نرم و پارچه‌های ضد خراش پوشش داده شده‌اند. همچنین، در هنگام تمیز کردن انگشتر، باید از برس‌های نرم استفاده کرد تا سنگ خراش نشود. در نتیجه، با توجه به ارزش بالای انگشتر شرف الشمس و زیبایی آن، نگهداری صحیح و مراقبت مناسب از آن بسیار مهم است تا در طولانی‌مدت از آن لذت ببرید.

 

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه هشت ضلعی یا رقیه(س)

1,350,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس رقیه (س) به صورت عمیق توسط استاد اکرمی✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح قدرت علی(ع)

قیمت اصلی 1,240,000 تومان بود.قیمت فعلی 930,000 تومان است.
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل امکان پذیر است.✔ حکاکی نام مقدس علی (ع) به صورت عمیق توسط استاد اکرمی✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح رهبری یا ابوالفضل

975,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس یا ابوالفضل✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح قدرت آیت الکرسی

965,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر آیت الکرسی✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح نعمت حسبی الله

935,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر حسبی الله✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح رهبری یا مهدی

985,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس یا مهدی✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح رهبری مشبک بسم الله الرحمن الرحیم

795,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر بسم الله الرحمن الرحیم✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح رهبری حسبی الله

980,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر حسبی الله✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح نیزه با حکاکی یا علی

955,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس علی (ع)✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح نیزه علی

960,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس علی (ع)✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح شاپرک حسبی الله

945,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر حسبی الله✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه آیت الکرسی و حرز صغیر

قیمت اصلی 1,150,000 تومان بود.قیمت فعلی 950,000 تومان است.
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر دور نگین آبت الکرسی و وسط نگین حرز صغیر امام جواد (ع)✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

شرایط حکاکی شرف الشمس:

یکی از مواردی که در انجام قوانین شرف الشمس باید رعایت کنیم ، شرایط حکاکی شرف الشمس خواهد بود.حکاکی شرف الشمس اصول و قوانین خاص خودش را دارد که باید به درستی رعایت شود تا مشکلی برای دعا و خواص آن بوجود نیاید.اینکار باید توسط اساتید مجرب در این زمینه انجام شود تا هیچ گونه مشکلی برای دعا بوجود نیاید.هرکسی که قصد دارد تا دعا را حکاکی کند باید به شرایط حکاکی شرف الشمس کاملا مسلط باشد.به دلیل اینکه این دعا به صورت رمز نگاری شده حکاکی می شود و کوچک ترین اشتباهی در نگارش این رمز ها ،دعا را بی ارزش می کند.

حال این شرایط حکاکی دعای شرف الشمس چه هستند؟یکی از قوانین حکاکی دعای شرف الشمس ، اجرای درست رمز ها می باشد.در این رمز از حرف واو برعکس استفاده می شود.این واو باید طوری نوشته شود که فصای خالی داخل حرف رعایت شود.یا اینکه حروف الف باید همگی به یک اندازه باشند.حرف ه دوچشم باید طوری نوشته شود که فضای خالی داخل حرف پر نگارش نشود.اینگونه فوانین در نگارش این حروف وجود دارد که باید هرکدام به درستی نوشته شوند.اینها آداب حکاکی شرف الشمس هستند که باید اصولی حکاکی شوند.

توصیه شده است که برای حکاکی این دعا فرد نویسنده رو به قبله بنشیند و وضو هم داشته باشد.با قلبش را از هرگونه کینه و سیاهی پاک کندو با قلب و نیتی صاف شروع به حکاکی کند.این بسیار مهم است که فرد نویسنده ذهنش را پاک کند و از هرگونه نجساتی پاک باشد.توصیه می شود که اگر در اینکار مهارتی ندارید ، حکاکی را به فرد درست بسپارید.اما اگر میتوانید این شرایط حکاکی شرف الشمس را درست و اصولی اجرا کنید ، پس معطل چه هستید؟.

خواص انگشتر شرف الشمس چیست؟

برا اساس قوانین انگشتر شرف الشمس ، این گوهر آسمانی دارای خواص بسیار زیادی می باشد.انگشتر شرف الشمس یکی از انگشترهای محبوب در جواهرات است که به عنوان یک سنگ قیمتی محبوب و با ارزش شناخته می‌شود. این انگشتر معمولاً از سنگ شفقت الشمس ساخته می‌شود که یک نوع سنگ قیمتی شفاف و زرد است. این سنگ به دلیل رنگ طبیعی و زیبایش مورد توجه قرار گرفته است و اغلب در جواهرات و طلافروشی‌ها یافت می‌شود.

قوانین انگشتر شرف الشمس میگوید که خواص انگشتر شرف الشمس به طور گسترده مورد توجه قرار گرفته است. به طور عام، انگشتر شرف الشمس به عنوان یک سنگ قوی و پرانرژی شناخته می‌شود. برخی افراد باور دارند که این سنگ توانایی دارد تا انرژی مثبت را تقویت کند و از نفوذ انرژی منفی جلوگیری کند. همچنین، خواص شفافیت و روشنایی این سنگ می‌تواند حالت روحی و ذهنی فرد را بهبود بخشد و به ایجاد احساسات مثبت کمک کند. به همین دلیل، انگشتر شرف الشمس به عنوان یک سنگ قابل استفاده در تراپی و طب سنتی نیز شناخته می‌شود.

نظر علما درباب قوانین انگشتر شرف الشمس چیست؟

نحوه استفاده از انگشتر شرف الشمس - جواهری رضوی

به طور کل قوانین انگشتر شرف الشمس چی واضح و مشخصی می باشد که علما بسیار در اینباره سخن کردند.انگشتر شرف شمس یکی از انگشترهایی است که در برخی فرهنگ‌ها به ویژه در فرهنگ ایران مورد توجه قرار می‌گیرد. این انگشتر به نام خورشید شناخته می‌شود و به طور سنتی توسط خانم‌ها استفاده می‌شود. در حالت کلی، انگشتر شرف شمس به عنوان یک جواهر زیبا و متمایز شناخته می‌شود.

درباره نظر علما درباره انگشتر شرف شمس باید گفت که این موضوع در علم فقه و حقوق بررسی نشده است و بیشتر درباره این انگشتر بیانیه‌های نظری داده شده است. به طور کلی، علما معتقدند که استفاده از انگشتر شرف شمس مورد قبول است و هیچ مشکل شرعی در این زمینه وجود ندارد. با این حال، برخی علما توصیه می‌کنند که در انتخاب انگشتر شرف شمس، به مواد استفاده شده و نحوه ساخت آن توجه کنیم تا از خرید انگشترهای تقلبی و غیراخلاقی جلوگیری کنیم.

شرف الشمس از کجا تهیه کنم؟

قوانین انگشتر شرف الشمس به عنوان یکی از قوانین مهم و حائز اهمیت در  حفاظت از این انگشتر، توسط افراد روحانی و مذهبی در سراسر جهان تنظیم و اجرا می‌شود. این قوانین معمولاً شامل مواردی همچون ممنوعیت فروش و نقل و انتقال انگشتر شرف الشمس بدون مجوز رسمی، نگهداری و حفظ آن به صورت صحیح و حفاظت از آن در برابر خطراتی نظیر سرقت و آسیب‌های طبیعی می‌شوند.

از آنجایی که انگشتر شرف الشمس از ارزش تاریخی و فرهنگی بسیاری برخوردار است و به عنوان یکی از نمادهای مهم هر ملت شناخته می‌شود، اجرای قوانین مربوط به حفاظت از آن امری ضروری است. این قوانین به منظور حفظ و ارتقاء ارزش این انگشتر برای نسل‌های آینده تدوین شده‌اند و بر تمامی اشخاص و نهادها، از جمله فروشندگان، خریداران، مجموعه‌ها و متخصصان مرتبط، اعمال می‌شوند. با اجرای صحیح قوانین انگشتر شرف الشمس، امکان نگهداری و استفاده مسئولانه از این انگشتر فراهم می‌شود و از نابودی آن جلوگیری می‌شود.

یکی از مساعلی که بسیار مورد توجه است این است خب حال که با قوانین شرف الشمس به طور کامل آشنایی پیدا کردیم ، چطور بایدشرف الشمس اصل تهیه کنیم.خب در این مورد فروشگاه های زیادی هستند که هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری میتوانید از آنها تهیه کنید.اما امروزه بیشتر شرف الشمس را اینترنتی از مشهد تهیه می کنند.چرا که مرجع اصلی فروش رف در مشهد می باشد و کسانی که در این شهر ساکن نیستند به صورت اینترنتی از مشهد شرف الشمس تهیه می کنند.اما قبل از خرید شرف الشمس اینترنتی به این نکاتی که می گویم توجه کنید.

اول اینکه یک نمادی وجود دارد به نام ای نماد.این نماد معمولا در قسمت پایین سمت راست و یا چپ هر وبسایتی باید ببینید.اکا دقت کنید روی آن باید کلیک کنید تا مشخصات سایت را مشاهده کنید.در بعضی از وب سایت ها فقط عکس آن است.پس حتما روی آن کلیک کنید.

مورد بعدی اینکه حتما مطمعن شوید روی محصولاتشان ضمانت دارند.فروشگاهی که از محصولات خود مطمعن باشد ، محصولاتش را ضمانت می کند.مانند فروشگاه جواهری رضوی که روی همه محوصلات 60 روز ضمانت اصالت کالا و بازگشت وجه دارد.این دو مورد مهم ترین مواردی هستند که باید انها را بررسی کنید.

از پشتیبانی مرجع مورد نظر نیز مطمعن شوید.زنگ بزنید و از نحوه پشتیبانی و پاسخگویی آنها اطلاعات کسب کنید.اصلا ببینید از نحوه پاسخگویی آنها راضی هستید و یا خیر.اگر در قبال خرید شما فروشگاه مورد نظر خدماتی مثل ارسال رایگان و یا یک هدیه ارزشمند ، به شما داده شود ، یعنی که فروشگاه مورد نظر برای مشتری خود ارزش زیادی قائل می باشد.

با تمامی این نکاتی که گفته شد ، اگر هنوز هم دراین زمینه مشکل دارید ، من به شما فروشگاه جواهری رضوی را پیشنهاد می کنم.هم روی محصولات هدیه دارند و به شما با هر خرید هدیه می دهند.این یعنی برای مشتری خو ارزش قائل هستند.هم ارسال به تمامی نقاط کشور رایگان است.هم نماد ای نماد را دارند و هم روی محصولات 60 روز ضمانت دارند.درضمن پشتیبانی نیز 24 ساعته می باشد.درضمن در این فروشگاه میتوانید به خرید حرز امام جواد علیه السلام در مشهد و همچنین خرید حدید صینی بپردازید.بسیار توصیه شده است که این دو گوهر در کنار شرف الشمس لسیار قدرتمند می باشند و خواص بسیار مفیدی نیز خواهند داشت.

مطالب مرتبط:

مضرات سنگ سرف الشمس

خواص شرف الشمس برای ازدواج

این مقاله در تاریخ 21 اسفند سال 1402 و معادل 11 مارچ 2024 بروزرسانی شده است.

محصولات مرتبط

سوره احزاب کامل دست نویس روی پوست آهو ، دعای بخت گشایی

350,000 تومان
✔ دعای سوره احزاب روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ تمامی آداب نوشتن سوره احزاب رعایت می شود✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت بروز شده می باشد.

انگشتر زنانه نقره شرف الشمس طرح چشم و حکاکی شرف شمس 1403

770,000 تومان1,170,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ عقیق یمنی و یا خراسانی بودن نگین را شما در کادر مشخص شده انتخاب می کنید.✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل امکان پذیر است.✔ آبکاری رادیوم✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

حرز امام جواد علیه السلام روی پوست آهو به همراه بازوبند تمام چرم طبیعی

قیمت اصلی 215,000 تومان بود.قیمت فعلی 195,000 تومان است.
✔ دعای حرز امام جواد (ع) روی پوست اهو به صورت دست نویس✔ بازوبند چرم طبیعی و با کیفیت✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کن✔ در قسمت انتخاب بازوبند میتوانید مدل های مختلف بازوبند را به انتخاب خودتون سفارش بدهید.قیمت ها بروز شده می باشند.کد کالا 0005

حرز امام جواد علیه السلام روی پوست آهو به همراه گردنبند چرم طبیعی

قیمت اصلی 210,000 تومان بود.قیمت فعلی 190,000 تومان است.

شما عزیزان میتوانید به انتخاب خود یک مدل گردنبند را انتخاب کنید.

✔ دعای حرز امام جواد علیه السلام نوشته روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ گردنبند چرم باکیفیت✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت بروز شده می باشد.کدکالا 0006

انگشتر شرف الشمس مردانه ای شاه پناهم بده

1,276,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل امکان پذیر است.✔ آبکاری رادیوم✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر زنانه نقره شرف الشمس طرح پروانه

755,000 تومان1,155,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ عقیق یمنی و یا خراسانی بودن نگین را شما در کادر مشخص شده انتخاب می کنید.✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل امکان پذیر است.✔ آبکاری رادیوم✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر دست ساز شرف الشمس مردانه اصل طرح یزدان

4,500,000 تومان5,200,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ عقیق یمنی و یا خراسانی بودن نگین را شما در کادر مشخص شده انتخاب می کنید.✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل امکان پذیر است.✔ آبکاری رادیوم✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

پک کامل حرز امام جواد(ع) روی پوست آهو به همراه قاب نقره و بازوبند یا گردنبند تمام چرم طبیعی

قیمت اصلی 490,000 تومان بود.قیمت فعلی 450,000 تومان است.
✔ دعای حرز امام جواد علیه السلام نوشته روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ قاب نقره 925 عیار بین المللی✔ گردنبند چرمی باکیفیت✔ بازوبند چرمی با کیفیت✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنشما عزیزان میتوانید از قسمت انتخاب بازوبند ، به انتخاب خودتون یکی از انواع بازوبند ها یا گردبند ها را انتخاب کنید.قیمت بروز شده می باشد.کدکالا 0003

تسبیح سنگ طبیعی 101 دانه عقیق زرد شرف الشمس

385,000 تومان
✔ تسبیح سنگ طبیعی عقیق زرد (شرف الشمس)✔ تعداد مهره ها 101 دانه✔ اندازه مهره ها 6 میلی متر✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر طرح رهبری اشکی با نگین عقیق زرد و حکاکی شرف الشمس

950,000 تومان1,650,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ عقیق یمنی و یا خراسانی بودن نگین را شما در کادر مشخص شده انتخاب می کنید.✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل امکان پذیر است.✔ آبکاری رادیوم✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

حرز امام جواد علیه السلام روی پوست آهو به همراه گردنبند چرم طبیعی طرح کیف رنگی

قیمت اصلی 230,000 تومان بود.قیمت فعلی 200,000 تومان است.
✔ دعای حرز امام جواد (ع) روی پوست اهو به صورت دست نویس✔ گردنبند چرمی و با کیفیت✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.کدکالا 0007

تسبیح سنگ طبیعی 33 دانه عقیق زرد شرف الشمس هلی تراش

390,000 تومان
✔ تسبیح سنگ طبیعی عقیق زرد (شرف الشمس)✔ تعداد مهره ها 33 دانه✔ به صورت هلی تراش✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]

2 نظر در “قوانین انگشتر شرف الشمس به طور کامل

  1. احمدرضا حسینی گفت:

    مقاله خیلی کاملی بود

    1. admina گفت:

      سلم وقت بخیر.سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *