مقالات

مضرات سنگ شرف الشمس چیست؟(مضرات شرف الشمس به طور کامل)

مضرات سنگ شرف الشمس - جواهری رضوی

سنگ شرف الشمس یکی از سنگ های ارزشمند و قیمتی می باشد که استفاده های زیادی خواهد داشت.اما سوال اینجاست که مضرات سنگ شرف الشمس هم نیز وجود خواهند داشت؟این سنگ خواص بسیار زیادی دارد و امروزه علاوه بر اینکه برای ساخت انگشتر های شرف الشمس از آن بهره برده می شود ، در تزیینات ساختمانی نیز کاربرد های فراوانی دارد.خرید شرف الشمس خواص فراروانی دارد که در زندگی برای انسان بسیار مفید هستند.اما اگر درست از آن استفاده نشود ممکن است که با مضرات شرف الشمس مواجه شویم؟

باید بگویم خیر.شرف الشمس هیچگونه خواصی نخواهد داشت و سراسر خیر و برکت برای هر فردی خواهد بود.تا بحال هیچ کجا از مضرات سنگ شرف الشمس هیچگونه ضرری گفته نشده است.اصلا مگر می شود دعایی که اینهمه خواص و برکت دارد و نام های بزرگ خداوند در آن وجود دارد ، مضر هم باشد.معلوم است که همچین چیزی وجود نخواهد داشت.پس این را بدانید که اگر میخواهید از محصولات شرف الشمس استفاده کنید بدون شک برای شما به اذن خداوند پر از برکت خواهد بود.درادامه بیشتر با این دعای الهی آشنا خواهیم شد.

مضرات سنگ شرف الشمس؟؟؟

مضرات سنگ شرف الشمس به طور کامل - جواهری رضوی

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد مضرات سگ شرف الشمس اصلا وجود ندارند و هیچ گونه ضرری برای شما به همراه نخواهد داشت.به دلیل اینکه دعای شرف الشمس زیر نگین عقیق زرد حکاکی می شود.نگین عقیق زرد هم که یک سنگ بسیار سبک و ظریف می باشد که اصلا آسیب رسان نیست.به علاوه هود سنگ عقیق هم خواص بسیار زیادی را با خود به همراه دارد.یعنی اگر شما سنگ عقیق تنها را نیز داشته باشید ، برای شما سرشار از برکت می باشد.حال اگر به این سنگ پرخواص دعای شرف الشمس را نیز اضافه کنیم ، دیگر ببینید چقدر قدرتمند می شود و در زندگی های ما تاثیرات بسیار مناسبی خواهد گذاشت.

ممکن است در بعضی مراجع ببینید که از مضرات شرف الشمس گفته باشند.اینها را باور نکنید.چون هیچ نظری تا به حال درباره ضرر های سنگ شرف الشمس گفته نشده است و اگر هم جایی دیدید ، باور نکنید.پس با خیال راحت از این گوهر الهی استفاده کنید.

شرف الشمس اصلا چیست؟

مضرات سنگ شرف الشمس چیست؟ - جواهری رضوی

در صمت قبل فهمیدیم که مضرات سنگ شرف الشمس اصلا وجود ندارند.شرف الشمس به دعایی گفته می شود که معمولا زیر نگین عقیق زرد حکاکی می شود.اکثر خواص و برکات شرف الشمس بخاطر دعای آن می باشد که زیر نگین عقیق زرد حکاکی می شود.حال این حکاکی هم انواع دارد.یکی به صورت به نام حکاکی می شود و به نام شما می باشد و دیگری به صورت عام هست و دیگر به نام شخص خاصی حکاکی نمی شود.این دعا به صورت رمز نگاری شده حکاکی می شود و نگارش آن آداب خاص خودش را دارد که باید آنها را رعایت کنید.توصیه می شود خودتان اگر می خواهید این دعا را بنویسید ابتدا آداب حکاکی دعای شرف الشمس را بیاموزید و بعد به سمت نگارش دعا بروید.

دعای شرف الشمس یک دعای مقدس می باشد که نام های الهی در ان وجود دارد.این اسامی به صورت رمز در زیر نگین عقیق زرد حکاکی می شود.اگر کوچکترین اشتباهی در حکاکی دعای شرف الشمس بوجود بیاید ، دیگر آن دعا هیچگونه خاصیتی نخواهد داشت.پس باید بسیار در زمان نگارش دقت بسیار زیادی را به خرج دهید تا مشکلی در دعا بوجود نیاید.

مضرات سنگ شرف الشمس در بروز اختلاف خانوادگی و زناشویی

شاید بگویید شما که کفتید مضرات سنگ شرف الشمس وجود ندارند ، پس ضرر های آن برای اختلافات خانوادگی چی هست؟خب باید بگویم که هونوز هم می گویم هیچ گونه ضرری استفاده از شرف الشمس برای شما نخواهد داشت و این یک دروغ بزرگ است که به شما می گویند برای بروز اختلافات ضرر دارد.ببینید در این مورد سوال بسیار پرسیده می شود که برای افزایش محبت و از بین رفتن احتلافات چیکار کنیم؟یکی از بهترین راه ها برای افزایش محبت ، استفاده از شرف الشمس می باشد.پس چطور یک گوهری که باعث رفع اختلافات می شود ، باعث ایجاد اختلاف می شود؟

بدانید که این یک دروغ بزرگ است و دعای شرف الشمس هیچگونه اختلافی را ایجاد نمی کند بلکه به اذن خداوند مهر و محبت بین زوجین را نیز افزایش می دهد تا اگر اختلافی هم هست به زودی رفع شود.این مورد ممکن است شما هم با آن روبرو شوید و از تهیه شرف الشمس ترس داشته باشید.باید بگویم که هیچ گونه ترسی به دل خود راه ندهید و با خیال راحت به تهیه محصولات عقیق زرد با دعای شرف الشمس بپردازید.یکی از مهم ترین خواص های شرف الشمس ، خواص شرف الشمس برای ازدواج است.ینی ازدواج را برای جوانان آسان می کند.پس دیگر به دل خود نرس راه ندهید.

 

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح قدرت علی(ع)

قیمت اصلی 1,240,000 تومان بود.قیمت فعلی 930,000 تومان است.
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل امکان پذیر است.✔ حکاکی نام مقدس علی (ع) به صورت عمیق توسط استاد اکرمی✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح رهبری یا ابوالفضل

975,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس یا ابوالفضل✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح قدرت آیت الکرسی

965,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر آیت الکرسی✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح نعمت حسبی الله

935,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر حسبی الله✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح رهبری یا مهدی

985,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس یا مهدی✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح رهبری مشبک بسم الله الرحمن الرحیم

795,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر بسم الله الرحمن الرحیم✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح رهبری حسبی الله

980,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر حسبی الله✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح نیزه با حکاکی یا علی

955,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس علی (ع)✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح نیزه علی

960,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس علی (ع)✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح شاپرک حسبی الله

945,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر حسبی الله✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه آیت الکرسی و حرز صغیر

قیمت اصلی 1,150,000 تومان بود.قیمت فعلی 950,000 تومان است.
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر دور نگین آبت الکرسی و وسط نگین حرز صغیر امام جواد (ع)✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح نیزه اشکی العزه الله

965,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر روی نگین العزه الله✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

مضرات شرف الشمس در فقر مالی افراد

مضرات شرف الشمس  - جواهری رضوی

خب حال مضرات سنگ شرف الشمس برای فقر چیست؟شاید با این موضوع نیز برخورده باشید که می گویند برای فقر مالی شرف الشمس مضر می باشد.اصلا همچین چیزی نیز وجود نخواهد داشت.آخر مگر می شود دعایی که مقدس است و اسامی خداوند در آن حکاکی شده است مضر باشد.این ها را کسانی می گویند که می خواهند ترس در دل ما ایجاد کنند و ما را از خداوند و این وسیله هایی که برای ما قرار داده است دور کنند.همونطور که در ابتدا کفتم شرف الشمس خواص بسیار زیادی را دارد ، که یکی از این برکات افزایش ثروت می باشد.

شما زمانی که شرف الشمس را به همراه دارید ، به اذن خداوند برای شما افزایش رزق اتفاق خواهد افتاد.از این رو شرف الشمس مانند سپری برای شما عمل می کند و شما را از فقر و تنگدستی نجات می دهد.و همچنین برای در امان نگه داشتن مال و امول هم بسیار مناسب می باشد.پس این گوهری که این همه برکات دارد ، چطور می شود ضرر داشته باشد.الیته این را نیز به شما بگویم که شرف الشمس در کنار تلاش ما هست که برای ما برکت به همراه خواهد داشت.اگر بخواهیم همه چیز را به شرف بسپاریم و خودمان هیچ تلاشی نکنیم ، شرایط ما اصلا تغییر نخواهد کرد.

سنگ شرف الشمس و کارگشایی:

خوب تا الان از مضرات شرف الشمس گفتیم که گفته شد هیچ گونه ضریی در زندگی نخواهد داشت.البته من در این مقاله خواص شرف را به شما گوش زد می کتم تا بدانید داشتن این دعا سراسر برکت می باشد.یکی دیگر از خواص شرف الشمس ، کارگشایی خواهد بود.شرف الشمس دعایی می باشد که از ائمه معصومین علیه السلام بسیار توصیه شده است.در روایات و احادیث زیادی هم درباره این گوهر ناب گفته شده است.یکی از برکاتی برای این گوهر ناب گفته شده است ، کارگشایی خواهد بود.

در زندگی ممکن است برای همه اتفاق بیفتد که در زندگی گره ای ایجاد می شود که فقط به دستان خداوند باز می شود.حال خداوند متعال برای اینکه به کمک ما بیاید ، این وسیله قدرتمند را برای ما قرار داده است.شرف الشمس باعث می شود تا به اذن خداوند مشکل از کار ما رفع شود و گره ای که در کار و یا زندگی ما افتاده است ، باز شود.

شرف الشمس و افزایش اعتماد به نفس

مضرات شرف الشمس چیست؟  - جواهری رضوی

شرف الشمس علاوه بر اینکه هیچ گونه مضراتی ندارد ، بلکه برکات بسیار زیادی را با خود به همراه می آورد.شما اگر به خداوند و این وسیله الهی اعتقاد الهی داشته باشید ، همه برکات شرف الشمس در زندگی شما اتفاق خواهد افتاد و مشکلات شما یک به یک حل می شوند.فقط کافیست تا به آن و خواص آن اعتقاد داشته باشید.میتوانید از تجربیات دیگران هم در استفاده از شرف الشمس استفاده کنید و ببینید که واقعا این گوهر ارزشمند در زندگی ما انسان ها پر از خواص است.

یکی از خواص مهم که در رابطه با این دعا گفته شده است ، افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس خواهد بود.اگر برای انجام دادن کاری عزت نفس لازم را ندارید و یا اینکه در زندگی اعتماد به نفس لازم را ندارید و این بسیار در زندگی شما دیده می شود ، بهترین راه برای افزایش شجاعت و عزت نفس ، به همراه داشتن شرف الشمس است.به اذن خداوند زندگی شما سرشار از عزت می شود و خود شما به فردی بسیار با اعتماد به نفس تبدیل خواهید شد.البته این را بگویم که اگر شما خودتان نیز در این راه تلاش نکنید شرف الشمس خواصی برای شما نخواهد داشت.شرف الشمس راه رسیدن به فردی با اعتماد به نفس را برای شما آسان می کند.

سخن پایانی:

خب پس کامل دانستیم که مضرات سنگ شرف الشمس در هیچ کجا گفته نشده است و فقط این ضرر ها ساخته ذهن بعضی از ما می باشد که میخواهیم بقیه را از این گوهر الهی دور کنیم.به همراه داشتن محصولات شرف الشمس بدون شک پر از برکت می باشد و سراسر خیر و نیکی برای مصرف کننده می باشد.اصلا به این فکر نکنید که ممکن است ضرری داشته باشد.خیر اصلا اینطور نیست و اصلا بد به دل خود را ندهید.پس با خیال راحت به خرید شرف الشمس بپردازید.چراکه در این مقاله به خواصی از شرف الشمس اشاره شد که در زندگی های ما ضروری هستند.خیلی جاها ما به کمک شرف الشمس در زندگی نیاز پیدا خواهیم کرد.

حال شاید هنوز ندانید از کجا باید شرف الشمس تهیه کنید.چرا که نمونه های فیک این سنگ بسیار زیاد می باشد.این نیاز همیشه وجود دارد که من از کجا شرف الشمس تهیه کنم.شما عزیزان میتوانید محصولات مختلف شرف الشمس را از فروشگاه اینترنتی جواهری رضوی تهیه کنید.من به شما این فروشگاه را پیشنهاد می کنم چون برای این پیشنهاد دلیل های محکمی دارم که به شما خواهم گفت.

1:جواهری رضوی دارای نماد اطمینان الکترونیکی می باشد.این نماد به معنای آن است که این فروشگاه مورد اطمینان می باشد.ای نماد زیرمجموعه سازمان صنعت و معدن می باشد.پس جواهری رضوی مورد اطمینان این سازمان خواهد بود.درضمن یادتان باشد که حتما روی این نماد کلیک کنید.خیلی از فروشگاه های اینترنتی فقط عکس نماد را قرار می دهند.شما با کلیک روی ای نماد میتوانید به اطلاعات سایت دست پیدا کنید.

2:تمامی محصولات شرف الشمس در این فروشگاه دارای 60 روز ضمانت اصالت کالا می باشند.بدین معنی که شما میتوانید تا 60 روز محصول را مرجوع و یا تعویض کنید.

3:ارسال به سراسر ایران رایگان و فوری می باشد.درضمن پشتیبانی وب سایت جواهری رضوی بسیار قوی هست و در هر زمان پاسخگوی شما هستیم.میتوانید برای مشاوره درباره با شرف الشمس با شماره 09154122570 تماس بگیرید.

درضمن برای دیدن محصولات شرف الشمس هم میتوانید به آدرس روبرو مراجعه کنید و این محصولات را مشاهده کنید.javaheryrazavi.com

یا اینکه میتوانید از قسمت بالای همین مقاله در قسمت دسته بندی ها محصولات شرف الشمس را انتخاب کنید.

درضمن توصیه شده است که در کنار این گوهر گرانقدر از حرز امام جواد علیه السلام نیز استفاده کنید.نمونه های این محصولات نیز در جواهری رضوی موجود هستند.برای خرید حرز امام جواد از مشهد و یا هر شهری که ساکن هستید هم میتوانید از این فروشگاه استفاده کنید.

برای تنظیم این پست بسیار وقت صرف شده است تا مطالب مفید برای شما جمع آوری شود.لطفا با ارسال نظرهای ارزمشندتون مارا در بهتر شدن یاری کنید.

مطالب مرتبط:

چگونه دعای شرف الشمس را بنویسیم؟

نوشتن شرف الشمس روی کاغذ

خواص شرف الشمس در زندگی مصرف کننده

دعای شرف الشمس برای رزق و روزی

خواص شگفت انگیز شرف الشمس برای ازدواج

دعای سریع الجابه حرز امام جواد علیه السلام

این مقاله در تاریخ 2 بهمن 1402 و معادل 22 ژانویه 2024 بروزرسانی شده است.

محصولات مرتبط

حلقه حدید صینی الماس تراش

300,000 تومان
✔ حلقه حدید صینی کاملا طبیعی✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

حلقه مردانه و زنانه آمیتیست طبیعی

250,000 تومان
✔ سنگ آمیتیست کاملا طبیعی✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

حلقه مردانه و زنانه عقیق سبز طبیعی

250,000 تومان
✔ سنگ عقیق سبز کاملا طبیعی✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

حلقه مردانه و زنانه عقیق سرخ طبیعی

250,000 تومان
✔ سنگ عقیق سرخ کاملا طبیعی✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره مردانه عقیق مشکی اصل طرح مشبک با ذکر علی(ع)

قیمت اصلی 1,250,000 تومان بود.قیمت فعلی 945,000 تومان است.
✔انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق مشکی کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس یاعلی (ع)✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره مردانه عقیق آبی طرح امیران با ذکر یاعلی(ع)

1,170,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق آبی کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس علی(ع)✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره زنانه عقیق کبود اصل طرح نیزه فاطمه(س)

قیمت اصلی 1,180,000 تومان بود.قیمت فعلی 855,000 تومان است.
انگشتر نقره زنانه عقیق کبود اصل طرح نیزه فاطمه(س) جنسیت زنانه سنگ نگین عقیق کبود خواص این سنگ در درمان

ست انگشتر نقره مردانه و زنانه عقیق کبود اصل طرح نیزه علی(ع) و فاطمه(س)

1,755,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق کبود کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس علی(ع) و فاطمه(س)✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره مردانه عقیق کبود اصل طرح قطره با ذکر علی(ع)

1,240,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق کبود کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس علی(ع)✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح قدرت علی(ع)

قیمت اصلی 1,240,000 تومان بود.قیمت فعلی 930,000 تومان است.
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل امکان پذیر است.✔ حکاکی نام مقدس علی (ع) به صورت عمیق توسط استاد اکرمی✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره مردانه عقیق سبز طرح پشت بسته یا زهرا(س)

790,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق سبز کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر مقدس یازهرا✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره مردانه عقیق سبز طرح قدرت یا فاطمه

845,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق سبز کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر مقدس یافاطمه✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 1]

13 نظر در “مضرات سنگ شرف الشمس چیست؟(مضرات شرف الشمس به طور کامل)

 1. هادی حبیبی گفت:

  باعرض سلام وخسته نباشید
  خیلی ممنون ازمطالب مفیدتون،باقاطعیت میتونم بگم
  که شایدتاحالا تنهافروشگاه اینترنتی باشیدکه هم فواید
  جنستون رو عرض میکنین،وهم مضراتش رو،درحالی که بقیه فروشگاه هاتاجایی که من اطلاع دارم،فقط از جنس خودشون تعریف میکنن،وابدا ازمضراتشون چیزی نمیگن
  اجرکم عندالله

  1. admina گفت:

   سلام وقت بخیر.سپاس گذارم.ممنون بابت دقت نظرتون.

 2. هادی حبیبی گفت:

  باعرض سلامی دوباره،
  دربعضی ازجاهای پستتون،غلط املایی وجودداره،اگه
  اونارو اصلاح کنین خیلی بهترمیشه
  باتشکر؛کسب وکارتون پررونق باد

  1. admina گفت:

   سلام وقت بخیر.ممنون از اینکه دقت میکنید و ممنون از این نظر زیبا و پر اترژی تون

   1. هادی حبیبی گفت:

    خواهش میکنم،لطف دارین،خیلی ممنون
    ومتشکر،صاف وصادق بودن یه صفت زیبا
    وطلاییه،
    زیبایی وطلایی که درباطن بعضی ازانسانهاست
    نه درظاهرشان

    1. admina گفت:

     سلامت باشید انشالله

 3. هادی حبیبی گفت:

  باعرض سلامی دوباره
  اینونگفته بودم،من اسفندماه سال گذشته یه
  انگشترشرف الشمس خریدم،خیلی هم ازش
  خوشم میاد،درسایت«روزی پاک»باعنوان
  «مضرات شرف الشمس بادلایل محکم و
  علمی»مضراتش روتوضیح داده بودن ودر
  بخش نظرات،اکثرا ازمضراتش گفته بودن،
  ولی من تابحال هیچ گونه ضرری ازانگشترم
  ندیدم،یه نفرهم گفته بود«من۱۹ساله که تو
  دستمه وتابحال هیچ ضرری ازش ندیدم،
  اتفاقاخوش یمن هم بوده،تعجب من
  ازاینه که چرااون سایت وبعضیا،اسماء الهی
  حک شده پشت نگین شرف الشمس رو،
  طلسم میدونن،درحالی که ازقدیم الایام،
  مردم،طلسم رو یه نیروی شیطانی میدونن
  که به زندگی انسان مسلط میشه وباعث
  شکست واتفاقات ناگواردر زندگی میشه
  درحالی که دعا واسماء الهی سرشارازخیرو
  برکت درزندگی میشه،به نظرمن ابدا دعارو
  نبایدطلسم معرفی کنیم که این کار،اشتباه
  بزرگیه،«دعایه نیروی مقدس الهیه،درحالی
  که طلسم،یه نیروی شرورشیطانیه»

  1. admina گفت:

   سلام.بله شما درست میفرمایید.این دعا ها تا موقعی که به درستی ازش استفاده بشه هیچ گونه ضرری نخواهد داشت.اما اگر بخوایم نادرست و برای انجام اعمالی که خداوند را ناراضی میکند ازش بهره ببریم ممکنه که ضرر هایی هم داشته باشد

 4. رشید گفت:

  با عرض سلام و ادب؛
  شرف شمس که سنگ نیست بلکه یک ذکر هست که در ساعات سعد 19 فروردین بر روی سنگ یا کاغذ زرد رنگ نوشته و حکاکی میشود ( معمولا روی عقیق زرد )
  شرف شمس که سنگ نیست!!!
  واقعا جای تاسف داره!

  1. admina گفت:

   سلام وقت بخیر.بله شرف الشمس سنگ نیست و دعا هست که زیر نگین حکاکی میشه.شماهم اگر فصد انتقاد دارید بهتر بود مقاله رو یک بار تا آخر با دقت میخوندید و متوجه می شدید که چندین این موضوع تکرار شده.بهتره که بدونید که وقتی میگیم عقیق زرد به معنای همون شرف الشمس هست و برعکس.اینو دیگه همه میدونن.دراینباره مقاله زیاد تنظیم کردم.میتونید اطلاعاتتون رو اضافه کنید دوست عزیز

 5. عباس گفت:

  سنگ شرف شمس به عنوان مواد ساختمانی استفاده میشود ؟ و اگر سقوط کند باعث شکستگی استخوان میشود ، کسی که این مقاله رو ترجمه کرده یا نوشته معلومه که هیچ شناختی رو سنگ های قیمتی نداره .

  1. admina گفت:

   سلام وقت بخیر.سنگ شرف الشمس فقط استفاده های معنوی ندارد و ازش برای تزئینات و در کار های معماری هم استفاده میشه دوست عزیز

 6. وحید رضایی گفت:

  ممنونم.مقاله بسیار عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *