مقالات

حرز امام جواد از زبان بهجت

حرز امام جواد از زبان بهجت - جواهری رضوی

حرز امام جواد از زبان آیت الله بهجت:

در این قسمت حرز امام جواد از زبان آیت الله بهجت را میخوانیم.(این متن زیرنویس ویدیو می باشد)

یک خانومی خواب های پریشان میبیند شب ها می ترسد.این خانم چیکار کند.جلوتر از اینکه بخوابد چهارقل را بخواند و در بیداری هم معوذتین را زیاد بخواند و حرز امام جواد علیه السلام را به بازو خود ببندد.

به کسی بهش حسادت می ورزند و اذیتش می کنند. برای دفع حسادت باید چیکار کنیم؟معوذتین را زیاد بخواند.چهارقل را در وقت خواب بخواند.حرز امام جواد علیه السلام را ببندد به دستش و یا بغلش بگذارد و همراهش باشد.

در خواب خواب شیطان را میبینم و در خواب باهاش می جنگم و در خواب فریاد میزنم.خانوادم میترسن و در خواب باهاش درگیر هستم درخواب.یک چهره وحشتناکی میبینم. قبل از خوابیدن چهار قل و آبت الکرسی را بخواند و قرآن های کوچیک را همراهش داشته باشد.

بندخدایی که زنگ زدن خدمتتون برای اینکه اجنه اذیتش میکردن و میبردنش.راه چاره ای دارد؟معوذتین را زیاد بخواند.قرآن کوچیک همراهش باشد حرز امام جواد علیه السلام را به بازو ببند و به همه این ها نیت بکند.چهارقل در وقت خواب زیاد بخواند.

ازدواج کردیم هفت ساله و دوسال اول مشکلی نداشتیم.اما الان تصمیم به طلاق داریم.معوذتین را بخوانید و چهارقل را بخوانید.حرز امام جواد علیه السلام به اسم خودتون به بازو ببندید و صدقه هم زیاد بدهید.

بچه دوساله چیز های نامرئی رو میبینه و مادر و پدرش میترسند.پدر و مادرش میترسند و باید چیکار کنیم؟حرز امام جواد را به بازو ببندد و قرآن کوچک همراهش باشد.معوذتین را یادش بدهند و چهار قل را یادش بدهند و وقت خواب بخواند.

از این سخنان آیت الله بهجت میتوان دریافت که حرز امام جواد علیه السلام بسیار خاص فراوانی را دارد و باید همراه فرد باشد.همچنین خواندن چهارقل و آیت الکرسی و همچنین معوذتین بسیار میتواند کمک رسان باشند.

خواص حرز امام جواد از نظر آیت الله بهجت:

 1. حرز امام جواد علیه السلام بسیار برای دفع خواب های پریشان مناسب و مفید می باشد.
 2. برای دفع و مقابله با حسادت بسیار مفید است.در نظر آیت الله بهجت حرز امام جواد علیه السلام بسیار برای مقابله با حسادت مفید است.
 3. یکی از خواص حرز امام جواد از زبان آیت الله بهجت دفع اجنه می باشد.ممکن است در اطرافمان کسانی باشند که مورد آزار و اذیت اجنه و شیاطین قرار می گیرند.حرز امام جواد علیه السلام بسیار میتواند برای دفع اجنه به وی کمک کند.
 4. یکی دیگر از این خواص و ویژگی ها برای ازدواج می باشد.همانطور که در ویدیو دیدید و یا در متن خواندید ، حرز امام جواد علیه السلام برای افزایش محبت و دوری از جدایی ها بسیار مناسب و مفید هست و در افزایش مهر و محبت بین زوجین تاثیر زیادی خواهد داشت.
 5. یکی دیگر از خواص حرز امام جواد از نظر آیت الله بهجت برای کودکان می باشد.همانطور که گفته شد فرزندی چیز های نامرئی میدید که مورد که پدر و مادرش میترسیدند.یکی از راهحل های قوی از نظر آیت الله بهجت ، به همراه داشتن حرز امام جواد علیه السلام بود.پس حرز امام جواد بسیار برای کودکان نیز مفید خواهد بود.

منظور از معوذتین و چهارقل در کلام آیت الله بهجت چه بود؟

در ویدیو بالا حرز امام جواد از زبان آیت الله بهجت را شنیدیم و خواندیم.اما در کلان ایشان د رکنار حرز امام جواد علیه السلام گفته شد که از معوذتین و چهار قل نیز استفاده کنید آن ها را زیاد بخوانید.منظور از چهارقل و معوذتین چیست؟

منظور از معوذتین سوره های فلق و ناس می باشد که با <قل اعوذ> شروع می شوند.این دو سوره متضمن تعویذ به خدا از برخی شرور هستند.

منظور از چهار قل هم سوره های کافرون ، سوره فلق ، سوره اخلاص و سوره ناس می باشد.به این دلیل به چهر سوره ، چهارقل گفته می شود که همه این سوره ها بعد با کلمه قل شروع می شوند.به همین دلیل به این جهار سوره ، چهارقل گفته می شود که بسیار هم در کلام آبت الله بهجت به آن اشاره شد.

نظر بزرگان در رابطه با آیت الله بهجت

در این قسمت نظر بزرگان  دینی را در رابطه با آیت الله بهجت میخوانیم:

علامه جعفری می فرمایند:مصداق بارز علما، آیت‌الله بهجت هستند. صرف دیدن و ملاقات کردن ایشان، خود سر تا پا موعظه است. من زمانیکه می‌بینم ایشان را، تا چند روز اثر این ملاقات در من باقی است.

نطر امام خمینی در رابطه با آیت الله بهجت:جناب آقای بهجت، دارای مقامات معنوی بسیار ممتازی هستند. ایشان دارای موت اختیاری هستند.

نظر علامه طبابایی در رابطه با آیت الله بهجت:ایشان [آیت الله بهجت] عبد صالح میباشد.

سحن آخر:

پس متوجه شدید که حرز امام جواد از زبان آیت الله بهجت چگونه است.ایشان برای دفع خواب های پریشان ، برای کودکان ، برای دفع حسادت ، برای دوری اجنه و برای افزایش محبت بین زوجین ، حرز امام جواد را در کنار معوذتین و چهار قل پیشنهاد کردند.البته این گوشه هایی از 80 خواص حرز امام جواد علیه السلام می باشند.به هر ترتیب حرز امام جواد جایگاه ویژه ای برای بزرگان دینی ما داشته و دارد و برای یک زندگی بهتر ، بهتر است از حرز امام جواد علیه السلام بهره ببریم.

امیدوارم از این مقاله نهایت استفاده را برده باشید.موفق باشید.جواهری رضوی

همچنین بخوانید:

حرز امام جواد از کجا تهیه کنم؟

سوالات متداول حرز امام جواد علیه السلام

آیا حرز امام جواد باید به اسم شخص باشد؟

بستن حرز امام جواد در زمان پریودی

حرز امام جواد در حال جنابت

این مقاله در تاریخ 27 خرداد 1403 و معادل 16 ژوئن 2024 تنظیم شده است.

محصولات حرز امام جواد در جواهری رضوی

لوح نقره عین علی

2,000,000 تومان
✔ لوح نقره عین علی✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت بروز شده می باشد.

قطعه ای متبرک از فرش حرم امام رضا علیه السلام سایز کوچک

95,000 تومان
این فرش ، قطعه ای متبرک از فرش حرز امام رضا علیه السلام می باشد که به صورت تابلو فرش برای شما عزیزان موجود شد.

قطعه ای متبرک از فرش حرم امام رضا علیه السلام

130,000 تومان
این فرش ، قطعه ای متبرک از فرش حرز امام رضا علیه السلام می باشد که به صورت تابلو فرش برای شما عزیزان موجود شد.

پک کامل حرز امام جواد (ع) برای کودکان

450,000 تومان
✔ دعای حرز امام جواد علیه السلام نوشته روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ قاب نقره 925 عیار بین المللی✔ بازوبند چرمی با کیفیت مناسب برای کودکان✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت بروز شده می باشد.

پک ویژه حرز امام جواد (ع)

750,000 تومان
✔ پک کامل حرز امام جواد علیه السلام (بازوبند و یا گردنبند چرمی به انتخاب شما ، دعای حرز امام جواد روی پوست آهو به صورت دست نویس، قاب نقره 925 عیار)✔ دعای ویژه حرز کبیر امام رضا علیه السلام روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ نگین رزق و روزی به همراه دعای شرف الشمس حکاکی شده زیر نگین✔ قطعه ای مبارک از فرش حرم امام رضا علیه السلام✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کن✔ از قسمت مشخص شده میتوانید به انتخاب خودتون یک بازوبند و یا گردنبند را انتخاب کنید.قیمت بروز شده می باشد.

گردنبند نقره حرز امام جواد علیه السلام سایز بزرگ

500,000 تومان700,000 تومان
✔ دعای حرز امام جواد (ع) روی کاغذ به صورت دست نویس داخل گردن آویز✔ گردن آویز نقره 925 عیار بین المللی✔ زنجیر نقره 925 عیار بین المللی✔ حکاکی ذکر الله و محمد روی گردن آویز✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کندر قسمت مشخص شده میتوانید با زنجیر و یا بدون زنجیر نقره بودن این محصول را انتخاب کنید.قیمت ها بروز شده می باشند

گردنبند نقره حرز امام جواد علیه السلام سایز کوچک

450,000 تومان650,000 تومان
✔ دعای حرز امام جواد (ع) روی کاغذ به صورت دست نویس داخل گردن آویز✔ گردن آویز نقره 925 عیار بین المللی✔ زنجیر نقره 925 عیار بین المللی✔ حکاکی ذکر یا فاطمه روی گردن آویز✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کندر قسمت مشخص شده میتوانید با زنجیر و یا بدون زنجیر نقره بودن این محصول را انتخاب کنید.قیمت ها بروز شده می باشند

حرز امام جواد علیه السلام نوشته شده روی پوست آهو به صورت تک

150,000 تومان
✔ دعای حرز امام جواد (ع) روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ تمامی آداب نوشتن حرز امام جواد علیه السلام رعایت می شود✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت بروز شده می باشد.کدکالا 0009

حرز امام جواد علیه السلام روی پوست آهو به همراه گردنبند چرم طبیعی گرد

قیمت اصلی 205,000 تومان بود.قیمت فعلی 185,000 تومان است.

این مدل رنگبندی های مختلفی دارد و به صورت رندوم یک رنگ برای شما ارسال می شود.

✔ دعای حرز امام جواد علیه السلام نوشته شده روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ گردنبند چرم باکیفیت✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت بروز شده می باشد.کدکالا 0008

حرز امام جواد علیه السلام روی پوست آهو به همراه گردنبند چرم طبیعی طرح کیف رنگی

قیمت اصلی 230,000 تومان بود.قیمت فعلی 200,000 تومان است.
✔ دعای حرز امام جواد (ع) روی پوست اهو به صورت دست نویس✔ گردنبند چرمی و با کیفیت✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.کدکالا 0007

نماز نیابتی حرز امام جواد علیه السلام توسط خدام امام رضا علیه السلام

150,000 تومان
✔ نماز حرز امام جواد علیه السلام توسط خدام امام رضا علیه السلام خوانده می شود.✔ نام خودتون و نام مادرتون رو شناسنامه ای در قسمت مشخص شده بنویسید.✔ نماز شما بلافاصله بعد از ثبت خوانده خواهد شد.✔ برای پیگیری نماز هم میتوانید با شماره تلفن 09154122570 تماس بگیرید و یا در همه پیام رسان های ایرانی و بین المللی میتوانید پیام ارسال کنید.

تابلو و ان یکاد به همراه حرز امام جواد علیه السلام دست نویس روی پوست آهو کامل

قیمت اصلی 4,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,900,000 تومان است.
✔ تابلو و ان یکاد و حرز امام جواد (ع) روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ تمامی آداب نوشتن دعای حرز امام جواد رعایت می شود✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت به روز شده می باشد.کدکالا 0004
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

2 نظر در “حرز امام جواد از زبان بهجت

 1. رضا اکرمی گفت:

  خیلی مقاله خوبی بود.

  1. admina گفت:

   سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *