مقالات

شرف الشمس از نظر رهبری چگونه است؟

شرف الشمس از نظر رهبری - جواهری رضوی

شرف الشمس از نظر رهبری چگونه است؟

امروز من قصد دارم تا در این مقاله درباره شرف الشمس از نظر رهبری با شما صحبت کنم.تا کنون بزرگان زیادی درباره شرف الشمس و خواص و فواید ان صحبت کرده اند.در مراجع بسیاری هم حتما درباره نظر آیت الله بهجت درمورد شرف الشمس خواندید.اکنون نظر رهبری درمورد شرف الشمس چیست؟باید بگویم که تاکنون هیچ گونه نظری در رابطه با شرف الشمس از رهبری گفته نشده است و ایشان در ابن باره اظهار نظری نکرده اند.اما از یک مورد می توان دریافت شرف الشمس مورد تایید رهبری هم می باشد.درست است که ایشان درباره شرف الشمس نظری نداده اند ، اما همانطور که در عکس بالا مشخص است ، ایشان همیشه یک انگشتر شرف الشمس در دست دارند.از این رو میتوان دریافت که شرف الشمس مورد تایید رهبری نیز خواهد بود.میتوان نتیجه گرفت که شرف الشمس از نظر رهبری همین انگشتری می باشد که در دست دارند.در بسیاری از فروشگاه ها از جمله فروشگاه جواهری رضوی همین مدل انگشتر را به نام انگشتر شرف الشمس طرح رهبری به فروش می رسانند.چرا که رهبری از این مدل استفاده می کنند به این نام معروف می باشد.بسیاری از افراد برای خرید شرف الشمس این مدل را انتخاب می کنند چرا که رهبری از این مدل بهره می برد.پرفروش ترین مدل شرف الشمس مردانه همین مدل می باشد.

انگشتر طرح رهبری چه مدل انگشتری است؟

خب پس دانستیم که شرف الشمس از نظر رهبری چه بود.اما انگشتر شرف الشمس طرح رهبری یک انگشتر زیبا و مستطیلی شکل است.این مدل انگشتر رکاب طرحی اشکی دارد که به طرح اشکی نیز معروف است.نگین شرف الشمس در این مدل به صورت چهارگوش تراش می خورد و روی رکاب سوار می شود.در این مدل از نقره 925 عیار بین المللی برای ساخت رکاب استفاده شده است.البته در همه مدل های شرف الشمس از این نقره بهره برده می شود.به دلیل اینکه این مدل را رهبری در دست دارند ، بسیاری از افراد به سراغ خرید این مدل می روند و پرفروش ترین رکاب و انگشتر مردانه شرف الشمس همین مدل خواهد بود.عکس  این انگشتر شرف الشمس طرح رهبری را در این قسمت برای شما قرار می دهم.

شرف الشمس از نظر رهبری چیست؟ - جواهری رضوی

نظر دیگر علما در رابطه با شرف الشمس چیست؟

از آنجایی که دانستیم شرف الشمس از نظر رهبری چه بود و نظر رهبری در مورد شرف الشمس چیزی نبود و ایشان در اینباره سخنی نگفته اند ، بهتر است نظر دیگر علما را نیز بدانیم تا بیشتر با این گوهر ارزشمند آشنایی پیدا کنیم.علما بسیاری در اینباره سخن گفتند از جمله : ابو ریحان بیرونی ، علامه حسن زاده املی ، علامه مبشر کاشانی ، آیت الله مظاهری ، شیح بهایی ، سید عبدالله بوشهری و …. که به اهمیت بالای شرف الشمس پرداختند.نظر برخی از این علما را برای شما بیان می کنم.

نظر مرحوم شیخ بهایی درمورد شرف الشمس:

شیخ بهایی در کتاب سرالمستتر درمورد شرف الشمس می فرمایند که :در روز 19 حمل که برابر است با روز 19 فروردین روی کاغذی نوشته و با خود به همراه داشته باشید.ولی تمدید آن در روز 19 فروردین دیگر لازم نخواهد بود.

این نظر مربوط به دعای شرف اشمس است.از این نقل قول می توان دریافت که دعای شرف الشمس فقط در روز 19 فروردین هر سال حکاکی خواهد شد و در روز دیگری مجاز به حکاکی نیستیم.پس نظر مرحوم شیخ بهایی در مورد شرف الشمس به روز حکاکی دعا اشاره خواهد داشت.

نظر آیت الله حسن زاده آملی  در مورد شرف الشمس:

آیت الله حسن زاده آملی نیز در کتاب هزار و یک نکته درباره شرف الشمس و روز نوشتن آن سخن گفته اند.در نکته 977 فرموده اند که شرف الشمس در 19 درجه حمل می باشد و حروف 7 و 13 که از حروف عالیات هستند بر نگین انگشتر نقش می نماید.

این گفته به روز نوشتن شرف الشمس و همچنین طریقه نوشتن آن اشاره دارد.همچنین این نکته را هم می توان دریافت که دعای شرف الشمس به صورت رمزنگاری شده حکاکی خواهد شد و باید توسط استادان این دعا به صورت رمز حکاکی شود.درادامه آیت الله حسن زاده املی درباره خواص و فواید شرف الشمس در کتاب توضیح می دهند.

از این نظرات در می یابیم که شرف الشمس بسیار دعای شریف و مهمی هست و هرسال تعداد زیادی به سمت خرید شرف الشمس می روند.

شرف الشمس از نظر رهبری چگونه است؟ - جواهری رضوی

گوشه هایی از خواص شرف الشمس برای فرد:

حال که به اهمیت شرف الشمس پی بردیم و شرف الشمس از نظر رهبری و دیگر علما را دانستیم ، بهتر است با خواص شرف الشمس بیشتر آشنا شویم.همانطور که می دانید شرف الشمس خواص بسیار زیادی دار که هم برای فرد و هم برای زندگی فرد بسیار موثر است و مشکلات زیادی را به کمک شرف الشمس میتوانیم به کمک شرف الشمس از سر راه خود برداریم.به همراه داشتن شرف الشمس برای ما سراسر برکت است و من به شما پیشنهاد می کنم که این گوهر ارزشمند را اصلا از خود دریغ نکنید.در این قسمت به خواص و برکات شرف الشمس خواهیم پرداخت.

یکی از بهترین خواص عقیق زرد شرف الشمس افزایش رزق و روزی به اذن خداوند می باشد.شرف الشمس در کنار تلاش خودمان برکت را در زندگی روز به روز بیشتر می کند.ویژگی بعدی برآورده شدن حاجات می باشد.همه ما در زندگی حاجاتی داریم و منتظر برآورده شدن زودتر آنها هستیم.شرف الشمس در برآورده شدن زودتر حاجات موثر است.درضمن چون سنگ عقیق زرد را نیز به همراه داریم ، در هنگام عبادت و نماز باعث افزایش ثواب عبادت نیز خواهد شد.کارگشایی دیگر خاصیت به همراه داشتن شرف الشمس است.میتوانیم به کمک شرف الشمس مشکلاتمان را یکی پس از دیگری رفع کنیم.یکی دیگر از این برکات محافظت شدن از آسیب ها مخصوصا در سفر ها می باشد که به همین دلیل توضیه شده است این گوهر آسمانی را در هنگام سفرها نیز با خود به همراه داشته باشیم.در زندگی ممکن است همه ما مورد چشم زخم قرار بگیریم و لی متوجه ان نشویم.اما میتوانیم با کمک شرف الشمس از چشم زخم دیگران و دشمنان جلوگیری کنیم.

اینها گوشه هایی از برکات شرف الشمس بودند که به اذن خداوند در زندگی اتفاق خواهند افتاد.

شرف الشمس از کجا تهیه کنم؟

شرف الشمس از کجا تهیه کنم؟ - جواهری رضوی

در این مقاله شرف الشمس از نظر رهبری را دانستیم و همچنین دانستیم که دیگر علما هم در اینباره چه گفته اند.حال اگر بخواهیم شرف الشمس را تهیه کنیم باید چه کنیم و از کجا تهیه کنیم؟

امروزه دیگر معمولا شرف الشمس را به صورت اینترنتی از مشهد تهیه میکنند.به دلیل اینکه مرجع اصلی فروش شرف الشمس در مشهد هست خیلی ها قصد دارند تا از مشهد مقدس شرف الشمس را تهیه کنند.اگر قصد دارید تا به خرید شرف الشمس از مشهد بپردازید ، من به شما فروشگاه جواهری رضوی را پیشنهاد می کنم به دلایلی که به شما خواهم گفت.

اولین دلیل این است که این فروشگاه اینترنتی در شهر مشهد مقدس می باشد و شما می توانید از مشهد شرف الشمس را تهیه کنید.

دومین دلیل این است که این فروشکاه دارای نماد الکترونیکی می باشد و این یعنی این فروشگاه جواهری رضوی مورد تایید وزارت تجارت خواهد بود.

سوم اینکه تمامی محصولات شرف الشمس دارای روز ضمانت اصالت کالا و بازگست وجه هستند و شما در این مدت اگر پسند نکردید میتوانید کالا را پس بفرستید و مبلغ را پس بگیرید.درضمن ارسال ها همگی به صرت رایگان و فوری از شهر مشهد مقدس ارسال خواهند شد.

تنوع محصولات شرف الشمس در جواهری رضوی بسیار بالاست و شما عزیزان هم در صورت تمایل میتوانید به آدرس روبرو مراجعه کنید و این محصولات را ببینید و در صورت تمایل مراحل سفارش را انجام دهید.درضمن فراموش نکنید که دعای شرف الشمس در جواهری رضوی به نام و نیت شما حکاکی می شود و نام شما هم درکنار دعا حکاکی خواهد شد.javaheryrazavi.com

و به امید روز های بهتر برای ملت شریف و قهرمان ایران💕

مطالب مرتبط:
نوشتن دعای شرف الشمس روی کاغذ

قدرت ستک شرف الشمس برای چشم زخم

تعبیر خواب سنگ شرف الشمس؟؟؟

این مقاله در تاریخ 25 بهمن 1402 و معادل 14 فوریه 2024 تنظیم شده است.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه هشت ضلعی یا رقیه(س)

1,350,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس رقیه (س) به صورت عمیق توسط استاد اکرمی✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح قدرت علی(ع)

قیمت اصلی 1,240,000 تومان بود.قیمت فعلی 930,000 تومان است.
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل امکان پذیر است.✔ حکاکی نام مقدس علی (ع) به صورت عمیق توسط استاد اکرمی✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح رهبری یا ابوالفضل

975,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس یا ابوالفضل✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح قدرت آیت الکرسی

965,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر آیت الکرسی✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح نعمت حسبی الله

935,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر حسبی الله✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح رهبری یا مهدی

985,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس یا مهدی✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح رهبری مشبک بسم الله الرحمن الرحیم

795,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر بسم الله الرحمن الرحیم✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح رهبری حسبی الله

980,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر حسبی الله✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح نیزه با حکاکی یا علی

955,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس علی (ع)✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح نیزه علی

960,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس علی (ع)✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح شاپرک حسبی الله

945,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر حسبی الله✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه آیت الکرسی و حرز صغیر

قیمت اصلی 1,150,000 تومان بود.قیمت فعلی 950,000 تومان است.
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر دور نگین آبت الکرسی و وسط نگین حرز صغیر امام جواد (ع)✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *