مقالات

چگونه دعای شرف الشمس را بنویسیم؟

چگونه دعای شرف الشمس را بنویسیم؟ - جواهری رضوی

یک سوالی که خیلی ذهن طرفداران شرف الشمس را به خود مشغول کرده این است که ، چگونه دعای شرف الشمس را بنویسیم؟

جواب این سوال ساده هست.هرکسی میتواند خود به نوشتن شرف الشمس بپردازد.اما به شرطه ها و شروطه ها.یعنی همینطور نمی شود یک قلم و کاغذ برداریم و شروع به نوشتن شرف الشمس کنیم.نوشتن و حکاکی این دعا اصول و قواعد خاص خودش را دارد که باید یک به یک رعایت شوند.اگر این اصول را رعایت نکنیم هیچ گونه فایده ای آن دعا برای ما نخواهد داشت.شرف را باید با دقت بسیار زیاد نگارش کرد.این دعا از چندین حروف رمزی تشکیل شده است که باید هرکدام متناسب با قواعد نگارشی خود نوشته شوند.پس اینطور نیست که هروقت دلمان خواست به نوشتن شرف الشمس بپردازیم.

خرید شرف الشمس همیشه بسیار مورد برکت می باشد و در زندگی خواص بسیار زیادی برای کسی که از آن بهره می برد دارد.به همین دلیل است که بسیاری دوسدارند این دعا را نیز خود بنویسند.اما نمیدانند که این دعا و نوشتن دعا ، کار ساده ای نخواهد بود.در این مقاله من قصد دارم تا پاسخ سوال چگونه دعای شرف الشمس را بنویسیم را به شما به طور کامل یدهم.پس تا انتهای این مقاله با من باشید.این مقاله شاید چند دقیقه ای بیشتر از وقت شما را نگیرید.اما بسیار به شما کمک خواهد کرد.

اصلا این دعا چه دعایی می باشد؟

دعای شرف الشمس یکی از مقدس ترین دعا می باشد که از طرف خداوند برای ما فرستاده شده است تا بتوانیم به وسیله آن و البته به اذن خداوند زندگی پر روزی و شاد و البته آسانتری را تجربه کنیم.حال اینکه چگونه دعای شرف الشمس را بنویسیم ، باید ابتدا بدانیم که اصلا این دعا چیست.

همانطور که به ان اشاره شده دعای شرف الشمس تشکیل شده است از چندین حروف رمزی که باید متناسب با اصول خود نوشته شوند.این رمز ها از انجیل و تورات و صد البته از قرآن کریم جمع آوری شده اند.این رمز ها گفته شده است که نام ها بزرگ و زیبای خداوند هستند.این اسامی عبارت اند از :  الله ، جمیل ، نور ، رحمن و مومن.

حل این دعا را چطور باید بنویسیم و یا بهتر است بگویم روی چه چیزی باید نوشته شود؟درادامه به شما توضیح خواهم داد.

شرف شمس روی چی نوشته می شود؟

برای اینکه بدانیم چگونه دعای شرف الشمس را بنویسیم ، بعد از آشنایی با دعا باید بدانیم که روی چه چیز و یا چیز هایی مجار هستیم که بنویسیم.اگر آشنایی کمی با شرف الشمس داشته باشید ، میدانید که معمولا به سنگ عقیق زرد ، شرف الشمس می گویند.یعنی شرف الشمس همان سنگ عقیق زرد می باشد که به دلیل اینکه دعا زیر این نگین حکاکی خواهد شد ، به شرف الشمس معروف شده است.البته میتوان دعا را روی دیگر سنگ های عقیق نوشت ، اما سنگ عقیق زرد هست که هرسال برای حکاکی دعای شرف الشمس انتخاب می شود.همچنین بعضی شرف الشمس را روی کاغذ نیز می نویسند.نوشتن ریو کاغذ ساده ترین راهی است که اگر میخواهید خودتان بنویسید ، میتوانید ترجیحا روی یک کاغذ زرد بنویسید.(برای اطلاعات بیشتر درمورد نوشتن شرف الشمس روی کاغذ کلیک کنید)

اما اگر میخواهیم شرف الشمس را حکاکی کنیم بهتر است با مدل های حکاکی نیز آشنا باشیم.دو نوع حکاکی شرف الشمس وجود دارد.اولین مورد حکاکی شرف الشمس خاص م باشد.این بهترین نوع حکاکی می باشد.این حکاکی بدین صورت است که در کنار دعای شرف ، نام و نام مادر سفارش دهنده نیز حکاکی خواهد شد.اینکار ان انگشتر و یا گردنبند شرف الشمس و یا ….. را محصوص شما می کند.یعنی شما اگر شرف الشمس خاص (به نام) داشته باشید و یا میخواهید سفارش بدهید ، بدین منظور است که آن محصول شرف الشمس به نام شما حکاکی می شود و نام و نام مادر شما در کنار دعای شرف الشمس زیر نگین عقیق زرد حکاکی خواهد شد.شما فقط میتوانید از این شرف الشمس استفاده کنید و کسی دیگری مجاز به استفاده نمی باشد.پس باید در نگهداری از شرف الشمس خاص بسیار دقت داشته باشید.

اما در یک نوع دیگر هم از حکاکی شرف الشمس وجود دارد ، به نام شرف الشمس عام.این نوع شرف الشمس دیگر به نام شخص حکاکی نخواهد شد.به صورت عام هست و فقط دعای شرف الشمس زیر نگین عقیق زرد حکاکی خواهد شد.خب شرف الشمس را که هرروز نمیتوان نوشت و روز خاصی هر سال دارد(در ادامه در اینباره خواهم گفت).پس در این روز هم شرف الشمس برای کسانی که به نام سفارش داده اند حکاکی می شود و هم تعداد زیادی شرف الشمس عام حکاکی خواهد شد تا در طول سال هم بتوان دعای شرف الشمس را تهیه کرد.این را بدانید که خواص و برکات شرف الشمس در حکاکی عام و خاص هیچ تفاوتی باهم نخواهند داشت.پس برای اینکه بدانید چگونه دعای شرف الشمس را بنویسیم ، دانستن این نکات بسیار الزامی می باشد.در ادامه میرسیم به بحث اصلی و دانستن اصول و قواعد نوشتن دعای شریف شرف الشمس.

چگونگی دعای شرف الشمس را بنویسیم؟ - جواهری رضوی

چگونه دعای شرف الشمس را بنویسیم؟

اینکه چگونه دعای شرف الشمس را بنویسیم ، مبحث بسیار گسترده ای است که تک تک این مبحث را برای شما باز می کنم.نوشتن شرف الشمس قواعد خاصی دارد.شما فرقی نمیکند که میخواهید دعا را روی کاغذ بنویسید و یا اینکه زیر نگین عقیق زرد قصد حکاکی دارید.قواعد و اصول نوشتن این دعا یکسان خواهد بود.درواقع یک سری قواعد را باید فرد نویسنده رعایت کند.هرکسی مجاز به نوشتن نیست.یک سری اصول را باید فرد مصرف کننده رعایت کند.فقط این نیست که شرف الشمس را داشته باشیم و باید از برکات ان بهره مند شویم.خیر یک سری آداب نیز باید ماهایی که از شرف الشمس استفاده می کنم باید رعایت کنیم.همه این موارد را به شما در ادامه خواهم گفت.

  1. اینکه چگونه دعای شرف الشمس را بنویسیم را در این قسمت به شما خواهم گفت.فردی که مسئول نوشتن دعای شرف الشمس هست باید مسلمان باشد.با تمامی اصول نگارش باید بداند و در اینکار باید مهارت بالایی داشته باشد.چراکه کوچک ترین مشکل در نگارش و حکاکی دعا ، باعث می شود شرف الشمس هیچ خواصی نداشته باشد.اگر در هنگام حکاکی فرد نویسنده وضو داشته باشد بهتر است.نوشتن هم اگر رو به قبله باشد خیلی عالی خواهد بود.این ها مقدماتی بود که فرد نویسنده باید انهارا رعایت کند.
  2. بعد از انجام دادن این مقدمات حال زمان نوشتن دعای شرف فرا رسیده است.همانطور که در عکس پایین میبیند ، دعا به صورت اشکال و رمز ها نوشته می شود.این اشکال هر کدام باید مطابق با اصول خود نوشته شوند.هرکدام باید بدون هیچ مشکلی نوشته شود و کوچک ترین غلطی نباید در حکاکی بوجود بیاید.از علامت ستاره شروع می کنیم.علامت ستاره همینطور که میبینید باید تو خالی نوشته شود.فضاهای خالی داخل شکل ستاره نباید توپر نوشته شوند.نکته بعدی در نگارش ستاره این است خط های ستاره نبایند یکدیگر را قطع کنند.خط ها در انتهای باید به یکدیگر برسند و نباید یگدیگر را قطع کنند.
  3. نگارش الف ها باید به صورت درست نگارش شوند.الف ها باید همگی یکسان نوشته شوند.یعنی قد الف ها باید همگی به یک سایز باشند.نباید یکی کوچکتر و یکی بزرگتر باشد.همگی باید به یک سایز نوشته شوند.بسیار باید در نگارش الف ها دقت داشته باشید که درست و اصولی حکاکی شوند.
  4. نگارش حرف ه دوچشم هم باید به درستی باشد.یعنی همانطور که می بینید فضای داخل حرف ه باید رعایت شود و نباید توپر باشد.حرف آخر هم حرف واو می باشد.این حرف هم باید به شکل تصویر نوشته شود.مانند دیگر حروف باید فضای داخلی حرف واو رعایت شد و اپر تو پر باشد ، کاملا اشتباه خواهد بود.بقیه اشکال هم همانند تصویر باید نوشته و نگارش شوند.این اصول را اگر رعایت کنید دعا به درستی نوشته خواهد شد.
  5. نکته بعدی این است که اگر برای خود مینویسید و یا اگر برای شخص خاصی مینویسید که قصد دارد به نام نوشته شود ، باید نام مادر و نام شخص نیز در کنار دعا حکاکی شود.نکته بسیار مهم این است که این نام ها باید شناسنامه ای باشند.پس اینکه چگونه دعای شرف الشمس را بنویسیم ، دیپر یک سوال به جواب نیست.شما دیگر میدانید چطور باید دعای شرف شمس را بنویسید.در ادامه به شما خواهم گفت که برای استفاده از این دعای مقدس باید چه نکاتی را رعایت کنید.

روش نوشتن دعای شرف الشمس را بنویسیم؟ - جواهری رضوی

 

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه هشت ضلعی یا رقیه(س)

1,350,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس رقیه (س) به صورت عمیق توسط استاد اکرمی✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح قدرت علی(ع)

قیمت اصلی 1,240,000 تومان بود.قیمت فعلی 930,000 تومان است.
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل امکان پذیر است.✔ حکاکی نام مقدس علی (ع) به صورت عمیق توسط استاد اکرمی✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح رهبری یا ابوالفضل

975,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس یا ابوالفضل✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح قدرت آیت الکرسی

965,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر آیت الکرسی✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح نعمت حسبی الله

935,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر حسبی الله✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح رهبری یا مهدی

985,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس یا مهدی✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح رهبری مشبک بسم الله الرحمن الرحیم

795,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر بسم الله الرحمن الرحیم✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح رهبری حسبی الله

980,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر حسبی الله✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح نیزه با حکاکی یا علی

955,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس علی (ع)✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح نیزه علی

960,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی نام مقدس علی (ع)✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه طرح شاپرک حسبی الله

945,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر حسبی الله✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر نقره شرف الشمس مردانه آیت الکرسی و حرز صغیر

قیمت اصلی 1,150,000 تومان بود.قیمت فعلی 950,000 تومان است.
✔ انگشتر نقره 925 عیار✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر دور نگین آبت الکرسی و وسط نگین حرز صغیر امام جواد (ع)✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این انجام شده است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

روش حکاکی شرف الشمس:

اینکه چگونه دعای شرف الشمس را باید بنویسیم را تا الان متوجه شدید.اما روش حکاکی شرف الشمس هم یکی از مساعلی هست که بهتر است بدانید.درمورد حکاکی شرف الشمس باید بگویم که دو نوع حکاکی وجود دارد.حکاکی خاص و حکاکی عام.هرساله در روز مشخص این دو نوع حکاکی روی محصولات شرف الشمس انجام می شود.این دو از لحاظ خواص هیچ گونه تفاوتی ندارند و فقط در یک چیز باهم تفاوت دارند که به شما خواهم گفت.

حکاک خاص و یا به نام ، همان حکاکی هست که به نام نیت شمایی که سفارش می دهید حکاکی می شود.برای این نوع حکاکی نام خود و نام مادر نیز برای این حکاکی لازم هست تا به نام شما حکاکی شود.روش این حکاکی شرف الشمس بدین صورت است که در هنگام نوشتن دعای شرف الشمس فرد نویسنده نام شما را بر زبان می آورد.به عنوان مثال فاطمه بنت زهرا.بعد حکاکی دعای شرف الشمس را شروع می کند.درضمن نام شما و نام مادرشما نیز در کنار دعا حکاکی می شود.اینکار چه تاثیری دارد؟درواقع اینکار باعث می شود تا شما مالک آن شرف الشمس شوید.هیچکس دیگر نمی تواند از آن شرف الشمس استفاده کند و فقط شما هستید که مجاز به استفاده هستید.آن شرف الشمس که به نام شما حکاکی شده است ، مخصوص شما می شود و فقط شما هستید که از خواص بی پایان و ارزشمند شرف الشمس میتوانید بهره ببرید.

اما رشو حکاکی عام با حکاکی خاص و به نام متفاوت است.در این روش دیگر به نام کسی دعا حکاکی نمیشود و به صورت عام هست.یعنی دعا به تنهایی نوشته می شود و نام کسی در کنار دعا حک نمی شود.حال اینکار چه تاثیری دارد.چرا اصلا دعای شرف الشمس عام نوشته می شود.ببینید در طول سال فقط یک روز است که ما مجاز به نوشتن دعا هستیم.آن روز ، روز 19 فروردین هست.دیگر هیچ روز دیگری در طول سال وجود نخواهد داشت که بشود دعای شرف الشمس را حک کرد.حال به همین دلیل بسیاری از افرادی که نتوانسته اند در این روز خاص شرف الشمس تهیه کنند ، در طول سال اقدام به خرید می کنند.حال اگر حکاکی عامی وجود نداشته باشد ، این افراد دیگر نمیتوانند شرف الشمس داشته باشند و باید یک سال دیگر برای تهیه شرف الشمس صبر کنند.به همین دلیل این نوع حکاکی هر سال در روز 19 فروردین به تعداد بالایی روی نگین های شرف الشمس انجام می شود ، تا کسانی که نتوانسته اند در روز 19 فروردین شرف الشمس به نام و خاص داشته باشند ، بتوانند در طول سال شرف الشمس عام تهیه کنند.

به یاد داشته باشید که این دو روش حکاکی شرف الشمس از لحاظ خواص و معجزات هیچ گونه تفاوتی باهم ندارند و تنها تفاوت آنها در به نام و یا نبودن انهاست.البته این را نیز بدانید که شرف الشمس به نام به طبع از ارزش بیشتری نسبت به شرف الشمس عام برخوردار خواهد بود.

نکات مهم در استفاده از شرف الشمس:

پس تا اینجا دانستید که چگونه باید دعای شرف الشمس را بنویسید.حال باید بدانید که در استفاده از این گوهر الهی چه نکاتی را رعایت کنید.این دعا یک دعای مقدس است.اگر فقط در حد شنیده ها هستید و فقط بخار اینکه شنیده اید استفاده از این گوهر برکت دارد ، ممکن است شما از این خواص هیچگونه بهره ای نبرید.نکته مهم در بهره بردن از این برکات ، اعتقاد داشتن است.شرف الشمس خواص و فواید بسیار زیادی دارد.(در مقاله خواص شرف الشمس میتوانید همه برکات این گوهر ارشمند را بدانید).ایمان و اعتقاد قلبی نکته اساسی در بهره گیری از این برکات می باشد.نکته بعدی این است که این وسیله الهی توسط خداوند برای ما فرستاده شده است.پس در مرحله اول باید به خداوند یگانه تکیه کنید و بعد از این وسیله الهی استفاده کنید.خداوند از طریق این گوهر ارزشمند به ما برکات بسیار زیادی می رساند.

پس از آنجایی که اول باید به خداوند ایمان داشته باشیم ، بدیهی است که باید از کارهایی که خداوند را ناراضی می کند بسیار سعی کنیم دوری کنیم و از آن طرف سعی داشته باشیم بیشتر کار هایی را انجام بدهیم که خداوند را از ما راضی نگه می دارد.اینکار ما را به خداوند بیشتر نزدیک می کند و روز به روز برکت شرف الشمس را در زندگی بیشتر احساس خواهیم کرد.

مراقبت از این دعا نیز یکی دیگر از نکات استفاده بعد از نوشتن دعا می باشد.درست است که درباره همراه داشتن دعای شرف در مکان هایی مثل حمام و یا سرویس بهداشتی چیزی گفته نشده است ، اما خب یک سری نکات را باید خودمان رعایت کنیم.این دعا یک دعای ارزشمند است.پس این نکته هم بدیهی می باشد که در چنین مکان هایی بهتر است این دعا را با خود به همراه نداشته باشیم.

در مراجع مختلفی درباره نماز شرف الشمس گفته شده است.بعضی ها می گویند که برای استفاده از شرف باید نماز آن را بخوانیم.باید گفت که درباره نماز شرف هم چیزی گفته نشده است و لازم نیست برای استفاده از محصولات شرف الشمس نماز بخوانیم.همینکه نکات استفاده از این دعا را رعایت کنیم به راحتی از خواص این گوهر گرانقدر بهره خواهیم برد.چگونگی نوشتن دعای شرف الشمس و استفاده از آن به همین چند نکته ساده بستگی دارد.دیگر شما هم با نوشتن دعای شرف الشمس آشنا شدید و هم میدانید چطور از آن استفاده کنید.اما نکته مهم بعدی در زمان نوشتن این دعا می باشد.در ادامه در اینباره به شما خواهم گفت.

چه زمانی باید دعای شرف الشمس را بنویسیم؟

چگونه دعای شرف الشمس را بنویسیم؟این سوالی بود که در این مقاله به طور کامل و واضح به آن پاسخ داده شد.حال باید بدانیم که چه زمان باید این دعا را بنویسیم.دعای شرف الشمس دعایی نیست که هر روز بتوان ان را نوشت.هر سال یک فقز یک روز وجود دارد که می توان این دعا را حکاکی کرد.این روز روز 19 فروردین هر سال می باشد.هر سال در این روز دعای شرف الشمس چه عام و چه خاص حکاکی خواهد شد.البته به شرط آن که این روز قمر در عقرب نباشد.برای اطلاعات کامل درباره روز حکاکی شرف الشمس و روز های قمر در عقرب میتوانید روی بهترین زمان نوشتن شرف الشمس کلیک کنید).در قسمت بعدی میخواهم دعایی که به صورت رمز حکاکی می شود را برای شما قرار بدهم.

زمان نوشتن دعای شرف الشمس را بنویسیم؟ - جواهری رضوی

متن کامل دعای شرف الشمس:

سم الله الرّحمن الرّحیم

اَللّهُم اِنّی اَسئَلُکَ بِالهاءِ مِنْ اِسمِکَ الْاَعظَم و بالثَلآثِ العِصّیِ و بالالَفِ المُقَّوِم و بِالمِیمِ الطَمیس الاَبتَر و بالسِّلمِ و بالاَربَعَه الَتِی ه‍ِی کالکَفِ بِلا مُعصَم و بِالهاءِ المَشقُوقَه و بالواوِ المُعظَّم صوره اِسمکَ الشَّریفِ الاَعظَم اَن تُصَلِیَ علی سَیِّدِنا مُحمَّدِ وَ آلِهِ بعدد حروف ماجری بِالقلم و اَن تَقضِی حاجَتِی.

شرف الشمس از کجا بخرم؟

خب میرسیم به بحث پایانی.تا اینجا شما پاسخ چگونه دعای شرف الشمس را بنویسیم را گرفتید.اما مسعله اینجاست که هرکسی نمیتواند و یا نمیخواهد این دعا را خود بنویسد.پس این سوال که از کجا شرف الشمس اصل تهیه کنم پیش می آید.در این قسمت من به شما یک مرجع برای خرید شرف الشمس پیشنهاد می کنم و دلایل معرفی این مرجع را نیز به شما خواهم گفت.اگر قصد خرید شرف الشمس را دارید میتوانید از فروشگاه اینترنتی جواهری رضوی اقدام به خرید کنید.چرا این مرجع را معرفی کردم؟

  • اول اینکه چون مرجع شرف الشمس در مشهد هست.فروشگاه جواهری رضوی هم در شهر مشهد می باشد و شرف الشمس اصل را شما خریداری خواهید کرد.
  • تمامی محصولات در این فروشگاه 60 روز ضمانت اصالت کالا خواهد داشت.یعنی شما عزیزان تا 60 روز ار پی بردید محصولی که تهیه کردید اصل نیست ، به راحتی میتوانید محصول را مرجوع کنید و تمام مبلغ را پس بگیرید.این برای اطمینان شما عزیزان می باشد.
  • حکاکی دعای شرف الشمس توسط اساتید مجرب و حرفه ای در زیر نگین عقیق زرد حکاکی می شود.
  • این فروشگاه اینترنتی دارای نماد الکترونیکی این نماد خواهد بود.فرقی نمی کند شما از چه فروشگاهی شرف الشمس تهیه می کنید.در هنگام خرید از هر سایتی شما باید این نماد را چک کنید که آن وب سایت این نماد را داشته باشد.
  • برای ورور به سایت هم میتوانید روی جواهری رضوی کلیک کنید و یا به آدرس روبرو وارد شوید تا تمامی محصولات را مشاهده کنید.JAVAHERYRAZAVI.COM

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.لطفا با ارسال نظر های ارزشمندتون ما را در بهتر شدن راهنمایی کنید.موفق و پیروز باشید.

مطالب مرتبط

جدول شرف الشمس یا هفت جلاله

نظر رهبری در مورد شرف الشمس

تشخیص شرف الشمس اصل

طریقه سارژ سنگ شرف الشمس چگونه است؟

این مقاله در تاریخ 21 اسفند 1402 و معادل 11 مارچ 2024 بروزرسانی شده است.

 

محصولات مرتبط در جواهری رضوی

نماز نیابتی حرز امام جواد علیه السلام توسط خدام امام رضا علیه السلام

150,000 تومان
✔ نماز حرز امام جواد علیه السلام توسط خدام امام رضا علیه السلام خوانده می شود.✔ نام خودتون و نام مادرتون رو شناسنامه ای در قسمت مشخص شده بنویسید.✔ نماز شما بلافاصله بعد از ثبت خوانده خواهد شد.✔ برای پیگیری نماز هم میتوانید با شماره تلفن 09154122570 تماس بگیرید و یا در همه پیام رسان های ایرانی و بین المللی میتوانید پیام ارسال کنید.

حرز امام جواد علیه السلام روی پوست آهو به همراه گردنبند چرم طبیعی گرد

قیمت اصلی 205,000 تومان بود.قیمت فعلی 185,000 تومان است.

این مدل رنگبندی های مختلفی دارد و به صورت رندوم یک رنگ برای شما ارسال می شود.

✔ دعای حرز امام جواد علیه السلام نوشته شده روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ گردنبند چرم باکیفیت✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت بروز شده می باشد.کدکالا 0008

پک کامل حرز امام جواد(ع) روی پوست آهو به همراه قاب نقره و بازوبند یا گردنبند تمام چرم طبیعی

قیمت اصلی 490,000 تومان بود.قیمت فعلی 450,000 تومان است.
✔ دعای حرز امام جواد علیه السلام نوشته روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ قاب نقره 925 عیار بین المللی✔ گردنبند چرمی باکیفیت✔ بازوبند چرمی با کیفیت✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنشما عزیزان میتوانید از قسمت انتخاب بازوبند ، به انتخاب خودتون یکی از انواع بازوبند ها یا گردبند ها را انتخاب کنید.قیمت بروز شده می باشد.کدکالا 0003

حرز امام جواد علیه السلام روی پوست آهو به همراه گردنبند چرم طبیعی

قیمت اصلی 210,000 تومان بود.قیمت فعلی 190,000 تومان است.

شما عزیزان میتوانید به انتخاب خود یک مدل گردنبند را انتخاب کنید.

✔ دعای حرز امام جواد علیه السلام نوشته روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ گردنبند چرم باکیفیت✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت بروز شده می باشد.کدکالا 0006

حرز امام جواد علیه السلام نوشته شده روی پوست آهو به صورت تک

150,000 تومان
✔ دعای حرز امام جواد (ع) روی پوست آهو به صورت دست نویس✔ تمامی آداب نوشتن حرز امام جواد علیه السلام رعایت می شود✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت بروز شده می باشد.کدکالا 0009

تسبیح سنگ طبیعی 101 دانه عقیق زرد شرف الشمس

385,000 تومان
✔ تسبیح سنگ طبیعی عقیق زرد (شرف الشمس)✔ تعداد مهره ها 101 دانه✔ اندازه مهره ها 6 میلی متر✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

حرز امام جواد علیه السلام روی پوست آهو به همراه بازوبند تمام چرم طبیعی

قیمت اصلی 215,000 تومان بود.قیمت فعلی 195,000 تومان است.
✔ دعای حرز امام جواد (ع) روی پوست اهو به صورت دست نویس✔ بازوبند چرم طبیعی و با کیفیت✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کن✔ در قسمت انتخاب بازوبند میتوانید مدل های مختلف بازوبند را به انتخاب خودتون سفارش بدهید.قیمت ها بروز شده می باشند.کد کالا 0005

انگشتر طرح رهبری اشکی با نگین عقیق زرد و حکاکی شرف الشمس

950,000 تومان1,650,000 تومان
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق زرد کاملا طبیعی✔ عقیق یمنی و یا خراسانی بودن نگین را شما در کادر مشخص شده انتخاب می کنید.✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل امکان پذیر است.✔ آبکاری رادیوم✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

حلقه عقیق زرد شرف الشمس

250,000 تومان
✔ حلقه عقیق زرد کاملا طبیعی✔ حکاکی دعای شرف الشمس در روز 19 فروردین برای این مدل امکان پذیر است.✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

گردنبند نقره حرز امام جواد علیه السلام سایز کوچک

450,000 تومان650,000 تومان
✔ دعای حرز امام جواد (ع) روی کاغذ به صورت دست نویس داخل گردن آویز✔ گردن آویز نقره 925 عیار بین المللی✔ زنجیر نقره 925 عیار بین المللی✔ حکاکی ذکر یا فاطمه روی گردن آویز✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کندر قسمت مشخص شده میتوانید با زنجیر و یا بدون زنجیر نقره بودن این محصول را انتخاب کنید.قیمت ها بروز شده می باشند

تسبیح سنگ طبیعی 101 دانه عقیق ام البنین 8 میل

475,000 تومان
✔ تسبیح سنگ طبیعی عقیق ام البنین✔ تعداد مهره ها 101 دانه✔ اندازه مهره ها 8 میلی متر✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شماره تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.

انگشتر مردانه عقیق سبز طرح ذکور و حکاکی ذکر حسبی الله

قیمت اصلی 1,250,000 تومان بود.قیمت فعلی 790,000 تومان است.
✔ انگشتر نقره 925 عیار بین المللی✔ نگین عقیق سبز کاملا طبیعی✔ حکاکی ذکر حسبی الله به صورت عمیق روی نگین✔ آبکاری رادیوم✔ 60 روز ضمانت اصالت کالا(تا 60 روز امکان مرجوع کالا رادارید)✔ ارسال رایگان✔ شمار تماس جهت مشاوره و پشتیبانی : 09154122570✔ هدیه تو از کادر زیر انتخاب کنقیمت ها بروز شده می باشد.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *